Miele WED135 WCS 8 kg

  • Doprava zdarma

Kapacita bubnu: 8 Kg, Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min., Počet programů: 12, Maximální hloubka: 68 cm, Třída energetické účinnosti 2021: A, Elektronický informační list


Cena 23 990 Kč

239,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Předem plněná pračka Miele WED135 WCS 8 kg z řady Chrome Edition zajistí šetrnou péči díky voštinovému bubnu. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 8 kg prádla a maximálních otáček odstřeďování 1 400 ot./min. Nabízí 12 pracích programů s možností odloženého startu o 24 hodin. Kromě nich pračka Miele WED135 WCS 8 kg nabízí i přídavné funkce: krátký, předpírka, více vody, nedostatečné máchání či předžehlení. Její obsluha je velmi praktická a intuitivní pomocí otočného voliče a DirectSenzor 7segmentového displeje s bílým podsvícením. Praktický CapDosing pomůže dávkovat speciální prací prostředek i aviváž pomocí dávkovače kapslí. Zásobník na prací prostředky je samočisticí. Pračka Miele WED135 WCS 8 kg je vybavena kvalitní nerezovou vanou. Pro bezpečnost disponuje systémem Watercontrol, který kontroluje přívod vody, rozpozná netěsnosti i vodu v prací vaně. Hloubka 63,6 cm.

Spolehlivá pračka

Praktická předem plněná pračka Miele WED135 WCS 8 kg je nenahraditelný spotřebič, který se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprány a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model je určen pro 8 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Pračka má patentovanou voštinovou strukturu bubnu pro dokonalou ochranu prádla, která umožňuje prádlu klouzání na tenkém vodním filmu. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1 400 ot./min. Všechny pračky Miele mají inteligentní množstevní automatiku. Ta analyzuje aktuální naplnění a použije jen tolik vody a elektrického proudu, kolik je potřeba pro optimální výsledek praní a máchání. Nejdůležitějšími benefity inteligentní pračky jsou:

  •      Voštinový buben s šetrnou péčí o prádlo
  •      Jednodušší žehlení díky předžehlení
  •      CapDosing - perfektní doplněk pro speciální péči
  •      DirectSenzor ovládání s jednoduchou obsluhou stisknutím tlačítka
  •      ProfiEco motor - úsporný, výkonný a neopotřebovatelný

Programy a funkce

Pračka nabízí 12 programů pro dokonale efektivní praní. Navolit si je lze velmi jednoduše pomocí otočného voliče na zešikmeném ovládacím panelu.

  •     programy: bavlna, snadno ošetřovatelné, jemné prádlo, košile, vlna, expres 20', tmavé/jeans, impregnace, bavlna Eco, jen máchání/škrobení, čerpání/odstřeďování
  •     přídavné funkce: krátký, předpírka, více vody, dodatečné máchání, předžehlení

Časová předvolba a ukazatel zbytkového času

S časovou předvolbou si můžete libovolně určit, kdy má začít nejbližší prací program. To je mimořádně výhodné, pokud využíváte tarify nočního proudu nebo pro případ, když se má program ukončit v době, kdy např. přijdete domů z práce. Spuštění programu můžete naprogramovat až 24 hodin předem. Navíc se na displeji dozvíte, kdy se aktuální program ukončí.

Méně žehlení

Pračka vám užetrí až 50 % žehlení. Nabízí možnost volby předžehlení, která vám ušetří až 50 % žehlení. Na konci pracího programu připojí proces hlazení. V teplém a vlhkém bubnu se prádlo pohybuje tak, aby se vyhladilo. Následně ho vytáhnete méně pokrčené.

Jednoduché dávkování - perfektní výsledek

Chtěli byste i při speciálních požadavcích, jako je praní např. vlny nebo outdoorového oblečení, dosáhnout perfektních výsledků bez větších nákladů? Pro tento účel jsou určeny kapsle Miele. Tyto kapsle s malými dávkami se jednoduše vloží do přihrádky na aviváž. Pračka Miele dávkuje obsah kapslí v optimálním časovém okamžiku a zcela automaticky. I náročné tkaniny, které jste předtím museli dávat na speciální ošetření do čistírny, můžete s kapslemi Miele vzorně ošetřit.

Prvotřídní povrch

Jako jediný výrobce přístrojů pro domácnost Miele emailuje provedení čelní stěny pračky. Vysoce kvalitní emailování je odolné vůči poškrábání, korozi, kyselinám a louhům, dá se snadno čistit a je barevně stálé.

Bezpečnost díky doplňkovému snímači

Systém Watercontrol (WCS) kontroluje jedním snímačem stav přítoku vody. Pokud nedosáhne normálního stavu vody, zastaví se průtok. Pokud by zevnitř přístroje vytékala voda, zavře se přítokový ventil v přístroji a odčerpá se voda z prací vany. Plovákový spínač v prací vaně navíc rozpozná vytékající vodu. Zároveň nabízí pračka záruku na ochranu proti škodám způsobeným vodou. Za věcné škody, způsobené poruchou v systému ochrany proti poškození vodou, nese náklady společnost Miele po dobu 20let.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 12
Maximální hloubka 68 cm
Třída energetické účinnosti 2021 A

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele WED135 WCS 8 kg

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno