Miele WDB 020 vystavený kus s plnou zárukou

Zepředu plněná pračka Miele WDB 020 je díky svému úspornému chodu zařazována do energetické třídy A +++. Při praní můžete využít prací programy, jakož i nastavení, které usnadní vaše praní a zajistí efektivní výsledky. Kapacita pračky je přizpůsobena na 7 kg prádla a maximální otáčky odstřeďování jsou 1400 za minutu. Hlučnost při praní je 50 dB a při odstřeďování 74 dB. Praktická je předvolba startu a také ukazatel zbývajícího času pracího cyklu. Údržba pračky je téměř nulová, protože zásobník zůstane po každém praní dokonale čistý díky funkci AutoClean. Pokud se rozhodnete pro pračku a hned i sušičku tak v tom případě můžete zvolit věžové uspořádání nebo Side-by-Side (vedle sebe). Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 12 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Spolehlivá pračka

Praktická předem plněná pračka Miele WDB 020 je nenahraditelný spotřebič, který se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprané a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model je určen na 7 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Pračka má patentovanou voštinovou strukturu bubnu pro dokonalou ochranu, která umožňuje prádlu klouzání na tenkém vodním filmu. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1400 ot./min. Tento model je zařazen do energetické třídy A +++, čímž je dosaženo maximální možná energetická úspora při praní.

Energeticky úsporná

Pračka Miele je ekologická a používá pouze tolik vody a elektrického proudu, kolik je potřeba. Díky pokrokové vysoce efektivní technologii praní od Miele se dá u většiny programů snížit teplotu praní na 20 ° C nebo dokonce na "studené". Při lehce znečištěném prádle můžete tím dokonce měřitelně ušetřit energii.

Inteligentní praní

Pračka Miele má inteligentní množstevní automatiku. Ta analyzuje aktuální naplnění a použije jen tolik vody a elektrického proudu, kolik je potřeba pro optimální výsledek čištění a máchání.

Absolutně přesná

Doplňkově k množstevní automatice má pračka i počítadlo množství vody: přítok vody je přesně měřený a ovládán pomocí křídlového kola. To pomáhá šetřit vodu - maximálně hospodárně a šetří životní prostředí.

Časová předvolba a ukazatel zbytkového času

S časovou předvolbou si můžete volně určit, kdy má začít nejbližší prací program. To je mimořádně výhodné, kdybyste chtěli využívat tarify nočního proudu nebo když se má program čerstvě ukončit, když např. přijdete domů z práce. Spuštění programu můžete naprogramovat až 24 hodin předem. Navíc se přes displej dozvíte, kdy se aktuální program ukončí.

Žádné zbytky pracího prostředku

Samovyplachovací zásobník na prací prostředek AutoClean se u každého programu praní propláchne několika silnými proudy vody. Tak se velmi dobře vypláchnou zůstatky pracího prostředku. Mimořádně hladký povrch podporuje tento efekt.

Jednoduché dávkování - perfektní výsledek

Chtěli byste i při speciálních požadavcích, jako je praní např. vlny nebo outdoorového oblečení, dosáhnout perfektní výsledky - bez větších nákladů? Na ten účel jsou určeny kapsle Miele. Tyto kapsle s malými dávkami se jednoduše vloží do přihrádky na aviváž. Pračka Miele dávkuje obsah kapslí v optimálním časovém okamžiku - zcela automaticky. I náročné tkaniny, které jste předtím museli dávat na speciální ošetření do čistírny, můžete s kapslemi Miele vzorně ošetřit.

Bezpečnost díky doplňkovému snímači

Systém Watercontrol (WCS) kontroluje jedním snímačem stav přítoku vody. Pokud se nedosáhne normální stav vody, zastaví se přívod vody. Pokud by zevnitř přístroje vytékala voda, zavře se přítokový ventil v přístroji a odčerpá se voda z prací vany. Plovákový spínač v prací vaně navíc rozpozná vytékající vodu.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 63,6 cm
 • Maximální hlučnost 50 db
 • Kapacita bubnu 7 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 12
 • Třída účin.odstřeď. B
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 175 kWh
 • Systém vkládání předním plněním
 • Maximální hloubka 64 cm

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,6 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 63,6 cm
Hmotnost: 85 Kg
Maximální hloubka: 64 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 50 db
Hluk při odstřeďování: 74 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Funkce

? Kapacita bubnu: 7 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 12
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 179 min.

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 50 L
Celková spotřeba: 0,9 kWh
Roční spotř.en. při praní: 175 kWh
Roční spotř.vody při praní: 10340 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

Speciální programy: Outdoorový program
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Specifické vlastnosti

? Design: Classic

Ostatní

Kód produktu: 84501190

Všechny parametry

Recenze Miele WDB 020

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Lada, 28.11.2019

Zatím velká spokojenost

 • tichá
 • jednoduché ovládání
 • deklarovanou kvalitu doufám oceníme časem
 • hodně těžká (100 kg)

Příslušenství k Miele WDB 020