Miele volně stojící myčky Zobrazit popis

Myčky nádobí Miele patří mezi nejúspornější na trhu se spotřebou 6,5 litru na mycí cyklus. Ke komfortu přispívají dvířka, která se po skončení cyklu automaticky otevřou, což zaručí dokonale suché nádobí. Kromě toho zůstanou dvířka při manipulaci stát v jakékoliv požadované poloze. Dokonale rozvržené úložiště a použité materiály nejvyšší kvality splňují i ty největší nároky.

Hlavní přednosti stojících myček nádobí Miele

AutoDos

Systém AutoDos je první systém automatického dávkování na světě s integrovaným PowerDiskem. Myčka nádobí a práškový granulát tak tvoří precizně sladěný systém, kdy dávkování probíhá v závislosti na zvoleném programu a v optimálním čase. Užívejte si svobody: jeden PowerDisk vydrží průměrně 20 mycích cyklů. Myčku stačí pouze jednou naprogramovat, a poté již tato první autonomní myčka pracuje automaticky pomocí funkce AutoStart.

Přípojka na teplou vodu

Každá myčka nádobí Miele je vybavena připojením na teplou vodu až do 65 ° C. Tak je možné snížit spotřebu energie v programu "Jemný" až o 50 % a délku programu až o 10 %. V programu ECO klesne spotřeba energie až na hodnotu 0,45 kWh.

Mytí pouze čerstvou vodou

Myčky nádobí Miele myjí výlučně čerstvou vodou a v programu Automatika se spotřebou vody již od 6,5 litru. Je to výrazně méně než jedno naplněné umyvadlo. Společnost Miele snížila spotřebu vody za posledních 30 let o 85 %. I spotřeba elektrické energie klesla na ty nejlepší hodnoty: v programu ECO dosahují myčky Miele spotřeby pouze 0,83 kWh.

EcoFeedback

Chcete mýt ekologicky? Myčky Miele vám to usnadní: předpokládaná spotřeba vody a energie se zobrazí na displeji, jakmile si zvolíte program. Funkce EcoFeedback vám umožní rozhodnout se pro ekologicky optimální variantu. Po ukončení programu si můžete zobrazit skutečné hodnoty spotřeby.

AutoOpen

Na konci mycího programu se dvířka myčky automaticky pootevřou, aby mohl k nádobí pronikat čistý vzduch, a tím se nádobí dokonale dosuší. Díky speciálnímu vedení vzduchu je vaše pracovní deska chráněna před vlhkostí.

Nejlepší hodnoty hlučnosti

Užívejte si klid: myčky Miele pracují díky nízkým hodnotám hlučnosti od 41 dB (A) mimořádně tiše, a tak jsou podstatně tišší než běžný rozhovor. A to vše s ohledem na zachování kvality mytí, na kterou jste zvyklí. 

Dokonalá hygiena

Hygienicky bezchybné: dětské láhve, prkénka apod. budou zbaveny všech bakterií a budou mimořádně čisté. Certifikováno institutem pro aplikovaný výzkum (Institut für Angewandte Forschung GmbH).

Program Solární úsporný

Značka Miele je jednoduše neporazitelná v otázkách udržitelnosti. Program mytí Solární úsporný je optimální program pro domácnosti, které jsou vybaveny solárními panely, tepelným čerpadlem nebo plynovým olejovým vytápěním, protože tento program využívá výhradně teplotu už předehřáté přiváděné vody. Díky inteligentnímu průběhu programu dosáhnete úžasně nízké spotřeby energie.

AutoStart

Díky funkci AutoStart* můžete myčku naprogramovat prostřednictvím aplikace tak, aby se samostatně spustila v přednastaveném čase. Funkce AutoDos a PowerDisk zajistí, že bude vždy k dispozici dost čisticího prostředku, a tak může myčka pracovat téměř samostatně. Díky tomu nebude přístroj nezbytné spouštět manuálně nebo přes aplikaci. Zapomenutí spuštění programu, a tedy i nedostatečně umyté nádobí, bude již minulostí.
 

Miele konfigurátor

Produkty