Miele volně stojící kávovary Zobrazit popis

Kávovary Miele vám přináší ty správné momenty pro vychutnání si dokonalého šálku kávy. Automatické kávovary Miele poskytují možnost přípravy různých kávových specialit díky perfektně harmonizovanému systému. Přesvědčte se sami zrakem, čichem, dotykem, sluchem a samozřejmě dokonalou chutí.

Hlavní přednosti kávovarů Miele

OneTouch for Two

Všechny kávovary s mlýnkem jsou vybaveny kromě již známé přípravy pomocí funkce One Touch i novou funkcí One Touch for Two. Tato funkce umožňuje současně přípravu dvou chutných kávových specialit jedním stisknutím tlačítka. Příslušný program se spustí plně automaticky. Díky kratší době přípravy vám zůstává i více času na požitek z kávy ve dvou.

Mletá káva

Kromě zásobníku zrnkové kávy jsou kávovary Miele vybaveny i zásobníkem na mletou kávu. V něm můžete mít zásobu jiného druhu mleté kávy.

Funkce konvička nebo čaj

Máte návštěvu? Stisknutím jednoho tlačítka vám zařízení připraví do konvice až 8 šálků kávy za sebou. Model CM 7 vám navíc nabízí možnost přípravy čaje buď do šálku nebo konvice. 

CupSensor

Tato inovace rozpozná výšku šálku a přesune výstupní trysku do správné polohy v rozmezí mezi 8 a 16 cm. Díky ideální vzdálenosti se tak zabrání nejen rozstříknutí kávy, ale dosáhne se i perfektní teploty kávy a optimální cremy. Pro přípravu mléčné pěny se tryska vysune o 1 cm nahoru, aby se zabránilo znečištění.

Expert mód

Parametry přípravy nápoje si individuálně nastavíte dle vašich preferencí. Množství namleté kávy a vody můžete v Expert módu nastavovat i v průběhu přípravy. Takto připravíte i vašim hostům perfektní kávový nápoj podle jejich přání.

Automatické čisticí programy

Technická inovace, která vám přijde vhod. Pohodlné čisticí programy ve spojení s automatickou funkcí propláchnutí přináší nejlepší výsledky v údržbě přístroje a hygieny. Zabrání se znečištění dříve, než může vzniknout. To vám zaručuje dlouhou životnost kávovaru a značně přispívá k zachování jeho kvality. Po přípravě kávových specialit s mlékem se automaticky spustí proplach všech prvků, které rozvádějí mléko, vodou ze zásobníku. Zajišťuje vám to nejvyšší komfort z hygienického hlediska. Systém ComfortClean mimořádně usnadňuje hygienu. Mnohé z komponentů kávovarů, jako například zásobník na vodu a odpadní nádoba, se dají jednoduše umývat v myčce nádobí.

Cappuccinatore

Se systémem Cappuccinatore si připravíte mléko nebo mléčnou pěnu za okamžik. Během několika vteřin se ohřeje nebo napění mléko přímo v šálku nebo sklenici. Následně se dá pohodlně umýt v myčce nádobí.

Uživatelské profily

Uložte si své oblíbené nápoje do jednoho z 10 uživatelských profilů a nechejte se třeba od vašeho kávovaru osobně přivítat. V uživatelském profilu jsou uloženy všechny parametry vašeho oblíbeného nápoje: namleté množství, teplota a množství vody, příp. příprava mléka.

Miele@mobile

Obsluhujte pohodlně z dálky: téměř všechny přístroje CM 7 se dají připojit k WiFi a ovládat pomocí mobilního zařízení. Nastavení či připravení kávové speciality s pomocí funkce MobileStart provedete pohodlně pomocí chytrého telefonu nebo tabletu - třeba z gauče. Nebo si objednejte zrnkovou kávu a čisticí prostředek několika kliknutími přes smartphone: aplikace Miele@mobile vás přesměruje přímo na online obchod Miele.

Miele konfigurátor

Produkty