Miele vinotéky Zobrazit popis

Vinotéky Miele představují oku lahodící funkčnost pro ty pravé vyznavače a požitkáře vína. Svými funkcemi a vybavením splňují i ty nejvyšší nároky profesionálních sommeliérů.

Hlavní přednosti vinoték Miele

SommelierSet

Díky jedinečnému SommelierSetu, nabízeného exkluzivně společností Miele, si vytvoříte ze své vinotéky zónu výjimečného požitku. Profesionálně si připravíte svá ušlechtilá vína na dekantování. Šampaňské či bílá vína si vychutnáte z vychlazených sklenic. Láhve s vínem udržuje vinotéka vždy perfektně vychlazené i po jejich otevření. Díky SommelierSetu budete mít k přípravě vína vždy všechno po ruce.

Filtr Active AirClean

Potraviny by měly být skladovány nejen v chladu, ale i v pachově neutrálním prostředí. Totéž platí i pro uskladnění vína. Řešením je filtr Miele Active AirClean. Inovativní kombinace účinných látek (aktivní uhlí a přírodní chitosan) nezanechá uvnitř vinotéky žádné nežádoucí pachy. Filtr můžete rychle a jednoduše integrovat a je okamžitě připraven k použití.

Uložení s minimem vibrací

Vinotéky Miele využívají pro mimořádně šetrné skladování vašich vín speciálně optimalizované komponenty, jako např. kompresor. Ten je mechanicky oddělen od tělesa vinotéky a je optimalizován pro dosažení jejího tichého chodu. Díky tomu své víno můžete skladovat v naprostém klidu.

Individuální regulovatelné zóny

Vinotéky Miele jsou vybaveny až třemi individuálně regulovatelnými teplotními zónami. Díky tomu můžete skladovat při ideální teplotě až tři druhy vína, např. červené víno, bílé víno, šampaňské nebo sekt.

Miele@mobile

Pomocí aplikace Miele@mobile se bez problémů a odkudkoliv spojíte se svou vinotékou. Bude vám stačit pouze telefon nebo tablet. Přes Plug & Play svůj přístroj zaregistrujete do aplikace a ihned budete mít přehled o aktuálním stavu. Kromě toho můžete prostřednictvím aplikace řídit i jednotlivé funkce zařízení a budete také spolehlivě informováni o všech případných chybách a poruchách.

Miele konfigurátor