Miele vestavné trouby Zobrazit popis

Vestavné trouby Miele nabízí ten nejvyšší standard, který začíná u nadčasového designu, pokračuje skvělými funkcemi a končí použitím kvalitních materiálů, které odolávají času. Intuitivní ovládání a promyšlený vzhled dělá z Miele spotřebičů ty nejlepší pomocníky v kuchyni.

Hlavní přednosti vestavných trub Miele

Generace 7000

Vychutnejte si novou lehkost v kuchyni a ponechejte volný průchod svým nápadům. Objevujte, jak snadno se mohou podařit i ty zdánlivě komplikovanější pokrmy. Už nic nemůže zastavit vaši kreativitu. Precizně vyhotovené vestavné spotřebiče té nejvyšší technické úrovně a s dlouhou životností, na kterou jste u Miele zvyklí, se ovládají intuitivně a mění vaření v magický okamžik. GENERACE 7000 je určena pro kuchyně budoucnosti: to vše s nadčasovým designem, který si hledá sobě rovné a působí na všechny vaše smysly. Každý den se můžete těšit na excelentní kuchařské výsledky, které vašim hostům vykouzlí spokojený úsměv na tváři: FEEL THE MAGIC!

Design s chutí

Souhlasíme s Oscarem Wildem, který konstatoval, že dobrý vkus je jednoduchý: člověk se spokojí pouze s tím nejlepším. Přesně s tímto požadavkem vyvinulo Miele nové kuchyňské vestavné spotřebiče: působivě čisté linie bez rušivých prvků a absolutně intuitivní ovládání. Jsou dostupné ve 4 designových liniích - nechte se inspirovat naší GENERACÍ 7000!

Barvy pro perfektní požitek

Vestavné spotřebiče v moderním minimalistickém designu vám nabízí spoustu barevného: grafitovou šedou, obsidián černou, briliantovou bílou a nerez - čtyři vysoce kvalitní barevné koncepty, které se harmonicky integrují do každé kuchyně a životního stylu. Tradiční, současný nebo moderní styl: Miele se postará nejen o perfektní výsledky vaření, ale také o dokonalou harmonii ve vaší kuchyni.

Flexibilita pro každý vkus

Jakkoliv uspořádáte své spotřebiče, vždy dosáhnete dokonalé harmonie. Vy si zachováte flexibilitu, vaše kuchyně svůj osobitý design: dokonalý soulad čelních dvířek přispívá k celkovému harmonickému obrazu bez ohledu na to, jak jednotlivé spotřebiče umístíte. Kombinujte je horizontálně v panoramatickém designu, vertikálně ve věžovém designu, v designu tvaru T nebo centricky v designu CubiQ. Flexibilně a vždy v souladu s vaší prostorovou situací a požadavky na využití.

Dokonale jednoduchý systém ovládání

Intuitivní ovládání dotykem prstu si můžete užít už ve čtyřech z pěti různých variant: M Touch a M Touch S nabízí plně dotykový displej. DirectSensor a DirectSensor S nabízí ovládání pomocí senzorových tlačítek s textovým displejem. V závislosti na tom, kdo zrovna vaří, můžete libovolně zvolit příslušný jazyk. Varianta EasyControl je ovládána klasickými ovladači. Design těchto variant ovládání sleduje vždy stejný koncept a okouzlí vás svou promyšleností, dlouhou životností a vysokou kvalitou detailů. A TOUCH OF GENIUS.

Exkluzivně u Miele

Může se ryba připravit v ledové krustě? S troubou Dialog vynalezlo Miele zcela nový způsob přípravy jídla. Protože s technologií M Chef jsou potraviny připravovány v celém svém objemu a ne jako doposud, zvenku dovnitř. Takto se skutečně dá ryba upéct v kusu ledu, aniž by se led rozpustil. Jedinečná technologie, která inspiruje amatérské i hvězdné kuchaře a umožní vám stát se skutečnými kouzelníky. TasteControl: I konvenční trouby GENERACE 7000 nabízí při vaření nové možnosti. TasteControl například automatickým otevřením dvířek trouby zabrání, aby se pokrmy zbytečně déle nepekly, a zachovává tak bezpečně a spolehlivě požadovaný stupeň tepelné přípravy. Vy se tak můžete bez stresu věnovat svým hostům. FoodView: díky této funkci sledujete jídlo v troubě pomocí kamery, a to dokonce i tehdy, když nejste zrovna doma. Teplotu a čas přitom můžete komfortně ovládat pomocí aplikace.

Miele konfigurátor

Podkategorie

Mohlo by Vás zaujmout

Šířka

Šířka pro zabudování

Hmotnost

Výška

Hloubka

Vestavěný displej

Třída energ.účinnosti ?

Počet programů

Typ ovládání

Celk.vn.kapacita trouby

Jednoduché čištění

Teleskopický výsuv

Horkovzdušná funkce

Počet funkcí

Kovový Rámeček

Vnitřní objem

Mikrovlnný výkon

Integrované hodiny

Hloubka pro zabudování

Výška pro zabudování

Smart (ovládání mobilem) ?

Technologie

Bezdrátový pokrmový teploměr ?

Automatické programy ?