Miele vestavné trouby Zobrazit popis

Vestavné trouby Miele nabízí ten nejvyšší standard, který začíná u nadčasového designu, pokračuje skvělými funkcemi a končí použitím kvalitních materiálů, které odolávají času. Intuitivní ovládání a promyšlený vzhled dělá z Miele spotřebičů ty nejlepší pomocníky v kuchyni.

Hlavní přednosti vestavných trub Miele

Generace 7000

Vychutnejte si novou lehkost v kuchyni a ponechejte volný průchod svým nápadům. Objevujte, jak snadno se mohou podařit i ty zdánlivě komplikovanější pokrmy. Už nic nemůže zastavit vaši kreativitu. Precizně vyhotovené vestavné spotřebiče té nejvyšší technické úrovně a s dlouhou životností, na kterou jste u Miele zvyklí, se ovládají intuitivně a mění vaření v magický okamžik. GENERACE 7000 je určena pro kuchyně budoucnosti: to vše s nadčasovým designem, který si hledá sobě rovné a působí na všechny vaše smysly. Každý den se můžete těšit na excelentní kuchařské výsledky, které vašim hostům vykouzlí spokojený úsměv na tváři: FEEL THE MAGIC!

Design s chutí

Souhlasíme s Oscarem Wildem, který konstatoval, že dobrý vkus je jednoduchý: člověk se spokojí pouze s tím nejlepším. Přesně s tímto požadavkem vyvinulo Miele nové kuchyňské vestavné spotřebiče: působivě čisté linie bez rušivých prvků a absolutně intuitivní ovládání. Jsou dostupné ve 4 designových liniích - nechte se inspirovat naší GENERACÍ 7000!

Barvy pro perfektní požitek

Vestavné spotřebiče v moderním minimalistickém designu vám nabízí spoustu barevného: grafitovou šedou, obsidián černou, briliantovou bílou a nerez - čtyři vysoce kvalitní barevné koncepty, které se harmonicky integrují do každé kuchyně a životního stylu. Tradiční, současný nebo moderní styl: Miele se postará nejen o perfektní výsledky vaření, ale také o dokonalou harmonii ve vaší kuchyni.

Flexibilita pro každý vkus

Jakkoliv uspořádáte své spotřebiče, vždy dosáhnete dokonalé harmonie. Vy si zachováte flexibilitu, vaše kuchyně svůj osobitý design: dokonalý soulad čelních dvířek přispívá k celkovému harmonickému obrazu bez ohledu na to, jak jednotlivé spotřebiče umístíte. Kombinujte je horizontálně v panoramatickém designu, vertikálně ve věžovém designu, v designu tvaru T nebo centricky v designu CubiQ. Flexibilně a vždy v souladu s vaší prostorovou situací a požadavky na využití.

Dokonale jednoduchý systém ovládání

Intuitivní ovládání dotykem prstu si můžete užít už ve čtyřech z pěti různých variant: M Touch a M Touch S nabízí plně dotykový displej. DirectSensor a DirectSensor S nabízí ovládání pomocí senzorových tlačítek s textovým displejem. V závislosti na tom, kdo zrovna vaří, můžete libovolně zvolit příslušný jazyk. Varianta EasyControl je ovládána klasickými ovladači. Design těchto variant ovládání sleduje vždy stejný koncept a okouzlí vás svou promyšleností, dlouhou životností a vysokou kvalitou detailů. A TOUCH OF GENIUS.

Exkluzivně u Miele

Může se ryba připravit v ledové krustě? S troubou Dialog vynalezlo Miele zcela nový způsob přípravy jídla. Protože s technologií M Chef jsou potraviny připravovány v celém svém objemu a ne jako doposud, zvenku dovnitř. Takto se skutečně dá ryba upéct v kusu ledu, aniž by se led rozpustil. Jedinečná technologie, která inspiruje amatérské i hvězdné kuchaře a umožní vám stát se skutečnými kouzelníky. TasteControl: I konvenční trouby GENERACE 7000 nabízí při vaření nové možnosti. TasteControl například automatickým otevřením dvířek trouby zabrání, aby se pokrmy zbytečně déle nepekly, a zachovává tak bezpečně a spolehlivě požadovaný stupeň tepelné přípravy. Vy se tak můžete bez stresu věnovat svým hostům. FoodView: díky této funkci sledujete jídlo v troubě pomocí kamery, a to dokonce i tehdy, když nejste zrovna doma. Teplotu a čas přitom můžete komfortně ovládat pomocí aplikace.

Miele konfigurátor

Podkategorie

Mohlo by Vás zaujmout

Šířka

Šířka pro zabudování

Hmotnost

Hloubka

Vestavěný displej

Maximální nosnost

Spotřeba el.energie ?

Materiál

Třída energ.účinnosti ?

Počet programů

Vzhled skříně

Systém ovládání

Typ ovládání

Typ trouby

Jednoduché čištění

Horkovzdušná funkce

Kovový Rámeček

Vnitřní objem

Výkon grilu

Integrované hodiny

Hloubka pro zabudování

Výška pro zabudování

Kapacita v šálcích

Počet talířů

Počet pozic roštů

Otvor pro unikání páry

Smart (ovládání mobilem) ?

Technologie

Klimatické pečení ?

Bezdrátový pokrmový teploměr ?

FoodView ?

DirectWater ?

Automatické programy ?

Síťový kabel

Produkty