Miele vestavné myčky nádobí Zobrazit popis

Vestavné myčky nádobí patří mezi nejúspornější na trhu. Na cyklus spotřebují pouze 6,5 litru vody a minimální množství energie. K vyššímu komfortu přispívají dvířka, která se automaticky otevřou dvojitým zaklepáním. Dvířka se také samostatně otevřou po skončení mycího cyklu, což zajistí dokonale suché nádobí. Při výrobě jsou použity jen ty nejkvalitnější materiály, které zaručují opravdu dlouhou životnost.

Hlavní přednosti vestavných myček nádobí Miele

AutoDos

Systém AutoDos je první systém automatického dávkování na světě s PowerDiskem. Myčka nádobí a práškový granulát tak tvoří precizně sladěný systém, který automaticky dávkuje v závislosti na zvoleném programu a v optimálním čase. Užívejte si svobodu: PowerDisk vydrží průměrně 20 mycích cyklů. Stačí pouze jednou naprogramovat - poté už první autonomní myčka nádobí pracuje automaticky, a to díky funkci AutoStart.

Nejúspornější myčky - mytí pouze čerstvou vodou

Myčky nádobí Miele myjí výhradně čerstvou vodou a v programu Automatika se spotřebou vody od 6 litrů - to je výrazně méně než jeden naplněný dřez. Společnost Miele tak za posledních 30 let snížila spotřebu vody o 85 %. Klesla i spotřeba elektrické energie: v programu ECO dosahují myčky Miele  spotřeby elektrického proudu pouze 0,67 kWh.

Přípojka na teplou vodu

Každá myčka nádobí Miele je vybavena připojením na teplou vodu až do 65 ° C. Tak je možné snížit spotřebu energie v programu "Jemný" až o 50 % a délku programu až o 10 %. V programu ECO klesne spotřeba energie myčky až na hodnotu 0,45 kWh.

AutoOpen

Na konci mycího programu se dvířka myčky automaticky pootevřou. Tak může pronikat k nádobí čistý vzduch a nádobí se dokonale usuší. Díky speciálnímu vedení vzduchu je vaše pracovní deska chráněna před vlhkostí.

Nejlepší hodnoty hlučnosti

Užívejte si klid: myčky Miele pracují díky nízkým hodnotám hlučnosti od 41 dB (A) mimořádně tiše, a tak jsou podstatně tišší než běžný rozhovor. A to vše s ohledem na zachování kvality mytí, na kterou jste zvyklí. .

Dokonalá hygiena

Hygienicky bezchybné: Dětské láhve, prkénka apod. budou zbaveny všech bakterií a budou mimořádně čisté. Certifikováno institutem pro aplikovaný výzkum (Institut für Angewandte Forschung GmbH).

AutoStart

Díky funkci AutoStart* můžete myčku naprogramovat prostřednictvím aplikace tak, aby se samostatně spustila v přednastaveném čase. Funkce AutoDos a PowerDisk zajistí, že bude vždy k dispozici dost čisticího prostředku, a tak může myčka pracovat téměř samostatně. Díky tomu nebude přístroj nezbytné spouštět manuálně nebo přes aplikaci. Zapomenuté spuštění programu, a tedy i nedostatečně umyté nádobí, bude již minulostí.

Miele konfigurátor

Produkty