Miele vestavěné mikrovlnné trouby Zobrazit popis

Vestavné mikrovlnné trouby Miele disponují rafinovanou funkcí jemného otevírání dvířek a vícenásobnou konstrukcí skla, která efektivně izoluje teplotu na vnější straně dvířek. Nastavování programů je komfortní a bez stresu, díky automatickým programem. Příprava jídel tak proběhne vždy dokonale.

Hlavní přednosti vestavných mikrovlnných trub Miele

Velký XL prostor

So 46-litrovým využitelným objemem topného prostoru vám naše přístroje s ovládáním TopControl nabízejí mnoho místa pro kreativní kuchyni, který můžete flexibilně využít.

Automatické programy

Komfortně a bez stresu: Automatické programy přebírají vaření za vás. Vy si jen zvolíte požadovaný program a nastavíte např. hmotnost připravovaného pokrmu. Odpovídající výkon a dobu přípravy stanoví přístroj automaticky. Pro vás to znamená: Žádná další obsluha ani kontrola. S automatickými programy na rozmrazování a následnou tepelnou úpravu, jakož i na přípravu čerstvých potravin se podaří vše dokonale.

Dušení a pečení

Spojte dva kroky do jednoho: Dušení a opečení můžete nyní dělat v témže procesu. Chutné nákypy, pizza nebo křupavé kuřecí stehýnka takto připravíte v kombinovaném režimu, aniž by jste mezitím museli provést další nastavení nebo abyste museli kontrolovat proces tepelné přípravy.

Rychlost

Plný výkon na jeden dotek: S touto funkcí máte rychlý přístup k nejvyššímu výkonu mikrovlnky. Jedno, dvě nebo tři stisknutí tlačítka zapnou přístroj na 30, 60 nebo 120 sekund. Poté se automaticky vypne. Definované časy můžete jednoduše přeprogramovat tak, aby odpovídaly vašim osobním návykem - například na ohřátí pravidelné večerní šálky čaje nebo na rychlé ohřátí kojenecké láhve.

Funkčnost použitých materiálů

Profitujte z promyšlené funkčnosti: Vnitřní prostor mikrovlnných trub Miele je kompletně zhotoven z nerezu. Díky tomu se mikrovlny velmi efektivně rozdělí. A výhodou pro vás je i zvlášť snadné čištění a údržba.

Miele konfigurátor

Podkategorie