Miele vestavné mikrovlnné trouby Zobrazit popis

Vestavné mikrovlnné trouby Miele disponují rafinovanou funkcí jemného otevírání dvířek a vícenásobnou konstrukcí skla, která efektivně izoluje teplotu na vnější straně dvířek. Nastavování programů je komfortní a bez stresu, díky automatickým programům. Příprava jídel tak proběhne vždy dokonale.

Hlavní přednosti vestavných mikrovlnných trub Miele

Velký XL prostor

Se 46 litry využitelného objemu topného prostoru vám přístroje Miele s ovládáním TopControl nabízí mnoho místa pro kreativní kuchyni, který můžete flexibilně využívat.

Automatické programy

Komfortně a bez stresu: automatické programy přebírají přípravu vaření za vás. Vy si pouze zvolíte požadovaný program a nastavíte např. hmotnost připravovaného pokrmu. Odpovídající výkon a dobu přípravy stanoví přístroj automaticky. To pro vás znamená, že již nemusíte nic kontrolovat ani obsluhovat. S automatickými programy na rozmrazování a následnou tepelnou úpravu, jakož i na přípravu čerstvých potravin, se podaří vše dokonale.

Vaření a pečení v jednom

Spojte dva kroky v jeden: vaření a pečení v jednom procesu. Chutné nákypy, pizza nebo křupavá kuřecí stehýnka připravíte v kombinovaném režimu, aniž byste mezitím museli provádět další nastavení nebo kontrolu procesu tepelné přípravy.

Rychlost

Plný výkon na jeden dotek: s touto funkcí máte rychlý přístup k tomu nejvyššímu výkonu mikrovlnky. Jedno, dvě nebo tři stisknutí tlačítka zapnou přístroj na 30, 60 nebo 120 sekund. Poté se automaticky vypne. Definované časy můžete jednoduše přeprogramovat tak, aby odpovídaly vašim osobním návykům, např. k ohřátí pravidelného večerního šálku čaje nebo k rychlému ohřevu kojenecké láhve.

Funkčnost použitých materiálů

Profitujte z promyšlené funkčnosti: vnitřní prostor mikrovlnných trub Miele je kompletně zhotoven z nerezu. Díky tomu se mikrovlny velmi efektivně rozdělí a výhodou pro vás je i mimořádně snadné čištění a údržba.

Miele konfigurátor

Podkategorie