Miele varné desky Zobrazit popis

Varné desky Miele Vás zaručeně ohromí svými funkcemi. Oceníte například varné desky bez předdefinovaných varných zón, čímž můžete využít celou varnou plochu a položit až 6 různých typů kuchyňského nádobí. Nejlepší a nejefektivnější pozice Vám bude oznámena akusticky i opticky. Posouvání nádobí je navíc bez nechtěných, nepříjemných zvuků. Ovládání je maximálně jednoduché a velmi intuitivní.

Hlavní přednosti varných desek Miele

Žádné předdefinované varné zóny

Využijte maximální svobodu Na vaření můžete využít celou plochu varné desky - bez předdefinovaných varných zón, a tedy dokonale flexibilně. Takto můžete v každé situaci umístit kuchyňské nádobí optimálně. Individuálně můžete umístit až šest hrnců, pánví a pekáčů. Naše celoplošné varné desky jsou dostupné v různých velikostech.

Inteligentní rozpoznávání hrnců

Flexibilní varná deska, flexibilní obsluha: Ovládací prvky se zobrazí s inteligentním rozpoznáváním hrnců vždy na správné pozici - nezáleží na tom, kde kuchyňské nádobí umístíte. A to velmi elegantně, protože obsluha je viditelná jen při umísťování hrnce nebo pánve. Přiřazení ovládání je vždy jednoznačné - a sleduje nádobí, i když dojde k jeho posunutí.

Pomoc při polohování

Nejlepší startovní pozice pro vaše hrnce: S touto podporou umístěte kuchyňské nádobí na ideální místo. A optimalizujete tím varný proces, protože se vyloučí nežádoucí nastavení výkonu v důsledku nevhodného polohování. Optimální poloha vám bude zřetelně indikována akusticky i opticky - posunutím kuchyňského nádobí ji můžete sledovat.

SilentMove

Díky speciální potisku sklokeramické desky nevzniká při posouvání nádobí nepříjemný zvuk. Dolní potisk vytváří nejen elegantní design, ale také extrémně hladký povrch, který se dá zároveň velmi jednoduše čistit.

SmartSelect

Stupně výkonu a časy nastavíte pomocí funkce SmartSelect mimořádně jednoduše a rychle. Každá varná zóna se ovládá pomocí podsvíceného číselné řady, dokonale čitelného z každého úhlu. Časovač lze nastavit pomocí funkce SmartSelect výrazně pohodlnější, protože kuchyňský budík a automatické vypnutí si můžete navolit samostatně.

ComfortSelect

Vaše řídící centrum vaření: Pomocí centrálního číselné řady ovládáte všechny varné zóny a stupně výkonu. Pohodlně se dají využívat i dodatečné funkce, protože jsou seřazeny přímo nad číselným řadou. Mimořádně jednoduše a rychle zde nastavíte i hodiny časovače.

EasySelect

Zaměřte svou pozornost na to, co je důležité: EasySelect ovládá všechny varné zóny a stupně výkonu prostřednictvím centrálního číselné řady. Obsluha se přitom zaměřuje na základní funkce.

Otočné voliče

Pomocí ovládání otočnými voliči nastavíte stupně výkonu a časy rychle a intuitivně. Pro každou varnou zónu je k dispozici zvláštní otočný volič, jehož prostřednictvím lze přímo nastavit volbu.

Miele konfigurátor

Podkategorie

Produkty