Miele varné desky Zobrazit popis

Varné desky Miele vás zaručeně ohromí svými funkcemi. Oceníte například varné desky bez předdefinovaných varných zón, čímž můžete využívat celou varnou plochu a položit až 6 různých typů kuchyňského nádobí. Nejlepší a nejefektivnější pozice vám bude oznámena akusticky i opticky. Posouvání nádobí je navíc bez zbytečných a nepříjemných zvuků. Ovládání je maximálně jednoduché a velmi intuitivní.

Hlavní přednosti varných desek Miele

Žádné předdefinované varné zóny

Využívejte svobody na maximum. K vaření můžete využívat celou plochu varné desky bez předdefinovaných varných zón, a tedy dokonale flexibilně. Takto můžete v každé situaci umístit kuchyňské nádobí co optimálněji. Individuálně můžete umístit až šest hrnců, pánví či pekáčů. Celoplošné varné desky Miele jsou dostupné v různých velikostech.

Inteligentní rozpoznávání hrnců

Flexibilní varná deska a flexibilní obsluha: ovládací prvky se zobrazí s inteligentním rozpoznáváním hrnců vždy na správné pozici - nezáleží na tom, kam kuchyňské nádobí umístíte. A to vše velmi elegantně, protože ovládání je viditelné pouze tehdy, když se nádobí umístí na varnou desku. Ovládání je vždy jednoznačně přiřazeno a následuje nádobí, i když dojde k jeho posunutí.

Pomoc při polohování

Nejlepší pozice pro vaše hrnce: s touto podporou můžete umístit kuchyňské nádobí na to správné místo. Tím optimalizujete proces vaření, jelikož se vyloučí nežádoucí nastavení výkonu v důsledku nevhodného polohování. Optimální poloha se vám intuitivně zahlásí akusticky i opticky a posunutím nádobí ji můžete sledovat.

SilentMove

Díky speciálnímu potisku sklokeramické desky nevzniká při posouvání nádobí zbytečný a nepříjemný zvuk. Dolní potisk vytváří nejen elegantní design, ale je také extrémně hladký a dá se velmi jednoduše čistit.

SmartSelect

Stupeň výkonu a čas si nastavíte mimořádně jednoduše a rychle pomocí funkce SmartSelect. Každá varná zóna se ovládá pomocí řady podsvícených číslic dokonale čitelných z každého úhlu. Časovač lze nastavit pomocí funkce SmartSelect výrazně pohodlněji, protože kuchyňský budík a automatické vypnutí si můžete navolit samostatně.

ComfortSelect

Vaše řídicí centrum vaření: pomocí centrální číselné řady ovládáte všechny varné zóny a stupně výkonu. Pohodlně se dají využívat i přídavné funkce, které jsou seřazeny přímo nad číselnou řadou. Mimořádně jednoduše a rychle zde nastavíte i hodiny časovače.

EasySelect

Zaměřte svou pozornost na to, co je důležité: EasySelect ovládá všechny varné zóny a stupně výkonu prostřednictvím centrální číselné řady. Obsluha se přitom zaměřuje na základní funkce.

Otočné voliče

Otočnými voliči nastavíte stupně výkonu a čas rychle a intuitivně. Pro každou varnou zónu je k dispozici samostatný otočný volič, kterým lze ovládat přímo nastavení.

Miele konfigurátor

Podkategorie

Produkty