Miele tyčové vysavače Zobrazit popis

I na tyčových vysavačích si dalo Miele opravdu záležet, aby splňovaly i ty nejnáročnější požadavky spotřebitelů. Vysavače mají ergonomický design rukojeti (pro pohodlný úchop a jednoduché ovládání), dokonalý tvar (pro jednoduchost provozu a uskladnění), jakož i možnost mít příslušenství stále po ruce (na tyči). Doplněny jsou funkcemi, jako jsou pozvolný běh motoru a ochrana proti přehřátí.

Hlavní přednosti tyčových vysavačů Miele

Ochrana proti přehřátí

Všechny tyčové vysavače Miele jsou chráněny před přehřátím tzv. omezovačem teploty. Když se vzduchová cesta ucpe, např. nasátím rozměrných předmětů, motor se z bezpečnostních důvodů automaticky vypne. Po odstranění poruchy a vychladnutí je přístroj opět připraven k provozu.

Snadná manipulace

Tyčové vysavače Miele mají úzké tělo a extra nízko položené těžiště. Díky tomu jsou lehké a obratné. Na kovové ploše kartáče snadno manévrují i v malých a úzkých bytových prostorech.

Nastavitelná teleskopická trubice

Délku teleskopické trubice Miele lze stisknutím tlačítka snadno přizpůsobit individuální pracovní výšce. Je to pohodlné a šetrné vůči vašim zádům a ideální pro vysávání pod nábytkem. Praktické: teleskopická trubice se dá připojit i ke spodní části vysavače.

Příslušenství vždy po ruce

Příslušenství se dá velmi jednoduše a prakticky připevnit na přístroj pomocí držáku umístěného na sací trubici. Díky tomu jsou hubice na čalouněný nábytek a na vysávání spár vždy po ruce.

Miele konfigurátor

Produkty