Miele TWR 860 WP

Nákupem získáte 559,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Smart sušička prádla Miele TWR 860 WP s tepelným čerpadlem vám ušetří nejen prostor, který by zabíral sušák prádla, ale i námahu a čas. S funkcí SteamFinish nebude nutné prádlo ještě pracně žehlit, protože se vyhladí párou a teplem přímo ve voštinovém bubnu pračky. Vybavená je množstvím programů pro různé druhy prádla. Možnost ovládání prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu, nadýchané a voňavé prádlo díky flakónům s vůněmi, možnost časové předvolby až 24 hodin dopředu a jednoduché dotykové ovládání, to jsou přednosti této sušičky. Je v lotosově bílém provedení. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Sušička prádla s tepelným čerpadlem

Se smart sušičkou prádla s tepelným čerpadlem Miele TWR 860 WP od společnosti Miele ušetříte ve své domácnosti prostor, který by vám zabíral sušák s prádlem a můžete ho využít jinak. O výkon sušičky se stará ProfiEco motor, který zajišťuje, že sušení je nejen efektivní, ale i šetrné a úsporné. Sušička na jeden sušící cyklus zvládne vysušit až 9 kg prádla. V sušičce je bezúdržbový tepelný výměník, který je chráněn systémem filtrů a není třeba ho čistit. Díky inteligentnímu filtru se zbavíte nežádoucích nečistot. Jeho údržba je navíc velmi pohodlná. Na displeji se zobrazí textová informace o potřebě vyčištění. Jednoduše vyberete filtr potáhnutím směrem dopředu a vyčistíte ho.

Programy a funkce

Programy sušení: automatika plus, bavlna, snadno ošetřovatelné, jemné prádlo, košile, konečná úprava hedvábí, konečná úprava vlny, oblíbené programy, expres
Jeans, outdoor, impregnace, sportovní prádlo, polštář standardní, bavlna hygiena, studený vzduch, teplý vzduch, program koš, predžehlení, ložní prádlo, konečná úprava párou
Funkce: Ochrana proti zmačkání, Šetrný plus, Osvěžení, Zvuková signalizace, Množstevní automatika


FragranceDos

S funkcí FragranceDos bude prádlo nejen dokonale suché, ale i mimořádně nadýchané a krásně voňavé. O vůni prádla se starají flakony s vůněmi speciálně vyráběnými pro společnost Miele na jihu Francie.

Moderní ovládání

Inteligentní sušičku můžete ovládat i přes svůj chytrý telefon nebo tablet, a to prostřednictvím systému MobileControl. S inteligentní funkcí máte vaši smart sušičku pod kontrolou i na cestách nebo v práci. Prostřednictvím propojení smartphonu nebo tabletu pomocí Wi-Fi můžete vaši sušičku kontrolovat.

Další užitečné funkce

Další oblíbenou funkcí je možnost časové předvolby, a to až na 24 hodin dopředu. Oceníte i indikaci zbývajícího času a průběhu programu. Praktické je LED osvětlení patentovaného voštinového bubnu. Můžete si také navolit oblíbené programy, takže jejich následné nastavení bude velmi rychlé.

Intuitivní ovládání

Ovládání spotřebiče je velmi jednoduché, protože se ovládá prostřednictvím dotykového displeje, takže k nastavení požadovaných funkcí vám bude stačit jeden prst.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Hloubka 64,3 cm
  • Vestavěný displej Ano
  • Kapacita bubnu 9 Kg
  • Třída energ.účinnosti A +++
  • Systém sušení Kondenzace
  • Typ sušení kondenzace

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,6 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 64,3 cm
Hmotnost: 60 Kg

Obsah balení

Obsah balení: flakón s vůní

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 9 Kg
? Odložený start: Ano
Systém sušení: Kondenzace
Typ sušení: kondenzace

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účinnosti sušení: A

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: dotykem
Systém vkládání: předním plněním

Hlučnost

Hlučnost (sušení): 62 db

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Specifické vlastnosti

? Design: White Edition

Ostatní

Kód produktu: 12WR8602OER

Všechny parametry

Recenze Miele TWR 860 WP

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele TWR 860 WP