Miele TWJ 660 WP

  • Doprava zdarma

Hloubka: 64.3 cm, Vestavěný displej: Ano, Kapacita bubnu: 9 Kg, Třída energ.účinnosti: A +++, Systém sušení: kondenzace + tepelné čerpadlo, Typ sušení: tepelné čerpadlo,


Cena 40 990 Kč

409,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Smart kondenzační sušička prádla s tepelným čerpadlem Miele TWJ 660 WP v lotosově bílém provedení je zařazena v energetické třídě A +++. Kapacita bubnu s vnitřním LED osvětlením pro sušení je 9 kg prádla. Díky technologii EcoDry s bezúdržbovým výměníkem tepla a filtračním systémem udržuje nízkou spotřebu. Sušičku můžete ovládat kromě klasického otočného voliče a displeje pomocí připojení Wi-Fi na dálku mobilním zařízením se staženou aplikací. Sušička Miele TWJ 660 WP nabízí řadu užitečných programů pro sušení a přídavné funkce, včetně odloženého startu. Praktické jsou i indikátory potřeby vyprázdnění zásobníku vody a vyčištění filtru.

 

 

Minimální ztráta vlhkosti - suché prostředí

Důležité kritérium kvality pro sušičky prádla je těsnost. Čím méně vlhkého/teplého sušicího vzduchu z přístroje unikne, tím vyšší je kondenzační účinek. Navíc je vysoká ztráta vlhkosti v uzavřených prostorách velmi nepříjemná. Kondenzování na stěnách může vyvolat tvorbu plísní a ohrozit vaši domácnost. Sušička Miele dosahuje nejlepší hodnoty těsnosti, a tím i nejvyšší třídy účinnosti kondenzace.

Wi-FiConnect

S inteligentní funkcí Wi-FiConnect máte vaši smart sušičku pod kontrolou i na cestách i v práci. Prostřednictvím propojení smartphonu nebo tabletu pomocí Wi-Fi můžete vaši sušičku kontrolovat a ovládat. Aplikace Miele@mobile vám umožní nezávisle na tom, kde se nacházíte, navolení a spuštění programu. Když se vrátíte domů, vaše sušička už bude mít práci ukončenou.

Šetrná po celou dobu životnosti

Technologie EcoDry zaručuje trvale nízkou spotřebu energie a krátký čas sušení. Díky efektivní spolupráci filtračního systému sušičky s bezúdržbovým tepelným čerpadlem nemají nečistoty šanci usazovat se ve výměníku tepla, a tím trvale snižovat jeho výkon. Sušičky Miele s tepelným čerpadlem pracují díky systému EcoDry úsporně po celou dobu jejich životnosti.

Komfortní filtr

S inteligentním filtrem nečistot se zbavíte obtěžujících nečistot a prachu z vašeho prádla. Jeho údržba je velmi pohodlná. Po zobrazení textové informace na displeji stačí, když filtr jedoduše vytáhnete směrem dopředu. Díky jeho obzvlášť hladkému povrchu sítka je čištění velmi jednoduché. Filtr a prádlo zůstanou od sebe vždy důsledně odděleny, a to proto, aby prádlo bylo dokonale zbavené nečistot.

Voštinový buben

S voštinovým bubnem, kterým je sušička prádla vybavena, bude prádlo usušeno šetrněji a rovnoměrněji. Voštinová struktura bubnu totiž při otáčení vede prádlo nahoru, takže se prádlo delší dobu vznáší v teplém vzduchu, a tím je zabezpečeno rovnoměrnější sušení. Díky LED osvětlení už nikdy nezapomenete žádný kousek oblečení v bubnu. Jestliže nemůžete vytáhnout vaše prádlo ihned po ukončení programu, ochrana před pomačkáním se postará o to, aby prádlo bylo v pravidelných intervalech nadýcháváno, a tím nedošlo k pomačkání prádla.

Vlastnosti

Sušička prádla s tepelným čerpadlem Miele TWJ 660 WP v bílé barvě s bílými dvířky má kapacitu bubnu pro sušení 9 kg. Buben je uvnitř podsvícen LED osvětlením. Sušička nabízí několik programů pro sušení s možností odloženého startu až o 24 hodin. Praktický indikátor zůstatkového času vám pomůže sledovat zbylý čas do konce programu. Ovládání sušičky je zabezpečeno prostřednictvím otočného voliče doplněného displejem. Nemusíte sa zaobírat ani vyléváním kondenzátu, ten může vytékat hadicí přímo do sifonu nebo umyvadla. Systém FragranceDos sa postará o to, aby bylo prádlo krásně voňavé. Hlučnost sušičky dosahuje 64 dB.

Vaše zařízení Miele "mluví" více jazyky

Váš spotřebič Miele TWJ 660 WP může zobrazovat pokyny a indikace ve více jazycích, abyste rozuměli všem informacím. Jednoduše si v menu jazyka vyberte požadovaný jazyk. Vlaječka vám ukáže cestu. Takto najdete celkem jednoduše to, co potřebujete, i když je právě nastaven jazyk, kterému nerozumíte.

Výhody:

  • Přístroj je vhodný pro věžové uspořádání, sestávající z automatické pračky a sušičky prádla. Na to je potřebný spojovací díl mezi pračku a sušičku, který oba spotřebiče bezpečně spojí.
  • Přístroj se může umístit i vedle sebe s pračkou/sušičkou, nebo dokonce se nabízí i možnost podsunout ji do 85 cm vysokého výklenku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 64.3 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 9 Kg
Třída energ.účinnosti A +++
Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení tepelné čerpadlo

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele TWJ 660 WP

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno