Miele TWF 640 WP

Sušička prádla s tepelným čerpadlem Miele TWF 640 WP v lotosové bílé barvě je zařazena v energetické třídě A +++. Kapacita bubnu je 8 kg prádla a je vybaven vnitřním LED osvětlením. Voštinový buben zajišťuje, aby bylo prádlo při otáčení bubnu vedena nahoru, takže je delší dobu v proudu teplého vzduchu a tím je zajištěno rovnoměrné sušení. Systém FragranceDos se postará o to, aby bylo prádlo krásně voňavá. Sušička Miele TWF 640 WP nabízí i možnost odloženého startu až o 24 hodin a indikátor času a indikátormom znečištění filtru. Ovládání je zajištěno prostřednictvím otočného voliče doplněného displejem. Nemusíte se zabývat ani vyléváním kondenzátu, ten může vytékat hadicí přímo do sifonu nebo umyvadla. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Miele TWJ 660 WP

Miele TWJ 660 WP

Smart kondenzační sušička prádla s tepelným čerpadlem Miele TWJ 660 WP v lotosově bílém provedení je zařazena v energetické třídě A +++. Kapacita bubnu s vnitřním LED osvetlnením pro sušení je 9 kg…

 • Hloubka: 64,3 cm
 • Vestavěný displej: Ano
 • Kapacita bubnu: 9 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Minimální ztráta vlhkosti - suché prostředí

Důležité kritérium kvality pro sušičky prádla je těsnost. Čím méně vlhkého-teplého sušícího vzduchu z přístroje unikne, tím vyšší je kondenzační účinek. Navíc je vysoká ztráta vlhkosti v uzavřených prostorách velmi nepříjemná: Kondenzování na stěnách může vyvolat tvorbu plísní a ohrozit stavební fond. Sušička Miele dosahuje nejlepší hodnoty těsnosti - a tím nejvyšší třídu účinnosti kondenzace.

Šetrná po celou dobu životnosti

Technologie EcoDry zaručuje trvale ízku spotřebu energie a krátký čas sušení. Díky efektivní spolupráci filtračního systému sušičky s bezúdržbovým tepelným čerpadlem nemají nečistoty žádnou šanci se usazovat výměníku tepla a tím trvale snižovat jeho výkon. Sušičky Miele s tepelným čerpadlem pracují systémem EcoDry úsporně po celou dobu životnosti.

Komfortní filtr

S inteligentním filtrem nečistot se zbavíte obtěžujících nečistot a prachu z vašeho prádla. Jeho údržba je velmi pohodlná. Po zobrazení textové informace na displeji stačí, když filtr jedoducho vyberete směrem dopředu. Díky jeho obzvlášť hladkému povrchu sítka je čištění velmi jednoduché. Filtr a prádlo zůstanou od sebe vždy důsledně odděleny - proto aby prádlo bylo dokonale zbavené nečistot.

Voštinový bubon

S voštinovým bubnom, ktorým je sušička bielizne vybavená, bude bielizeň sušená šetrnejšie a rovnomernejšie. Voštinová štruktúra bubna totiž pri otáčaní bubna vedie bielizeň skôr hore, takže sa bielizeň dlhšie vznáša v teplom vzduchu a je teda zabezpečené rovnomernejšie presychanie. Vďaka LED osvetleniu bubna už nikdy nezabudnete žiadny kúsok oblečenia v bubne. Ak nemôžete vybrať váš textil ihneď po ukončení programu, ochrana pred pokrčením sa postará o to, aby bola bielizeň v pravidelných intervaloch nadýchavaná a aby sa nekrčila.

Vlastnosti

Sušička bielizne s tepelným čerpadlom Miele TWF 640 WP v bielej farbe s bielymi dvierkami má kapacitu bubna pre sušenie 8 kg. Bubon je vnútorne podsvietený LED osvetlením. Sušička ponúka několik programov pre sušenie s možnosťou odloženého štartu až o 24 hodín. Praktický indikátor zostatkového času vám pomôže odsledovať si zostávajúci čas do konca programu. Ovládanie sušičky je zabezpečené prostredníctvom otočného voliča doplneného displejom. Nemusíte sa zaoberať ani vylievaním kondenzátu, ten môže vytekať hadicou priamo do sifónu alebo umývadla. Systém FragranceDos sa postará o to, aby bola bielizeň krásne voňavá. Hlučnosť sušičky dosahuje 66 dB.

Výhody:

 • Přístroj je vhodný pro věžové uspořádání, sestávající z automatické pračky a sušičky prádla. Na to je potřebný spojovací díl mezi pračku a sušičku, který oba spotřebiče bezpečně spojí.
 • Přístroj se může umístit i vedle sebe s pračkou / sušičkou, nebo dokonce nabízí i možnost podsunout do 85 cm vysokého výklenku.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 64,3 cm
 • Vestavěný displej Ano
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo
 • Typ sušení tepelné čerpadlo

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,6 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 64,3 cm
Hmotnost: 55 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Odložený start: Ano
Programy sušení: Bavlna, Impregnace, Teplý vzduch, Jeans, Košile / halenka, Jemné
Systém sušení: kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení: tepelné čerpadlo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účinnosti sušení: A

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Hlučnost

Hlučnost (sušení): 66 db

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Specifické vlastnosti

? Design: White Edition

Ostatní

Kód produktu: 84512100

Všechny parametry

Recenze Miele TWF 640 WP

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele TWF 640 WP