Miele TWE 520 WP

Sušička prádla s tepelným čerpadlem Miele TWE 520 WP v bílé barvě s bílými dvířky. Kapacita bubnu je 8 kg prádla a je vybaven vnitřním LED osvětlením. Voštinový buben zajišťuje, aby bylo prádlo při otáčení bubnu vedena nahoru, takže je delší dobu v proudu teplého vzduchu a tím je zajištěno rovnoměrné sušení. Systém FragranceDos se postará o to, aby bylo prádlo krásně voňavá. Sušička Miele TWE 520 WP nabízí i možnost odloženého startu až o 24 hodin a indikátor času a indikátormom znečištění filtru. Ovládání je zajištěno prostřednictvím otočného voliče doplněného displejem. Nemusíte se zabývat ani vyléváním kondenzátu, ten může vytékat hadicí přímo do sifonu nebo umyvadla. Nabízí 11 programů pro sušení. Hlučnost dosahuje 66 dB. Šířka 66 cm. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 26 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Minimální ztráta vlhkosti - suché prostředí

Důležité kritérium kvality pro sušičky prádla je těsnost. Čím méně vlhkého-teplého sušícího vzduchu z přístroje unikne, tím vyšší je kondenzační účinek. Navíc je vysoká ztráta vlhkosti v uzavřených prostorách velmi nepříjemná: Kondenzování na stěnách může vyvolat tvorbu plísní a ohrozit stavební fond. Sušička Miele dosahuje nejlepší hodnoty těsnosti - a tím nejvyšší třídu účinnosti kondenzace.

Šetrná po celou dobu životnosti

Technologie EcoDry zaručuje trvale ízku spotřebu energie a krátký čas sušení. Díky efektivní spolupráci filtračního systému sušičky s bezúdržbovým tepelným čerpadlem nemají nečistoty žádnou šanci se usazovat výměníku tepla a tím trvale snižovat jeho výkon. Sušičky Miele s tepelným čerpadlem pracují systémem EcoDry úsporně po celou dobu životnosti.

Komfortní filtr

S inteligentním filtrem nečistot se zbavíte obtěžujících nečistot a prachu z vašeho prádla. Jeho údržba je velmi pohodlná. Po zobrazení textové informace na displeji stačí, když filtr jedoducho vyberete směrem dopředu. Díky jeho obzvlášť hladkému povrchu sítka je čištění velmi jednoduché. Filtr a prádlo zůstanou od sebe vždy důsledně odděleny - proto aby prádlo bylo dokonale zbavené nečistot.

Voštinový buben

S voštinovým bubnem, kterým je sušička prádla vybavena, bude prádlo sušená šetrnější a rovnoměrněji. Voštinová struktura bubnu totiž při otáčení bubnu vede prádlo spíše nahoru, takže se prádlo déle vznáší v teplém vzduchu a je tedy zajištěno rovnoměrnější prosychání. Díky LED osvětlení bubnu už nikdy nezapomenete žádný kousek oblečení v bubnu. Pokud nemůžete vybrat váš textil ihned po ukončení programu, ochrana před zmačkáním se postará o to, aby bylo prádlo v pravidelných intervalech nadýchavaná a aby se nekrčila.

Vlastnosti

Sušička prádla s tepelným čerpadlem Miele TWE 520 WP v bílé barvě s bílými dvířky má kapacitu bubnu pro sušení 8 kg. Buben je vnitřně podsvícený LED osvětlením. Sušička nabízí 11 programů pro sušení s možností odloženého startu až o 24 hodin. Praktický indikátor zbytkového času vám pomůže vysledovat si zbývající čas do konce programu. Ovládání sušičky je zajištěno prostřednictvím otočného voliče doplněného displejem. Nemusíte se zabývat ani vyléváním kondenzátu, ten může vytékat hadicí přímo do sifonu nebo umyvadla. Systém FragranceDos se postará o to, aby bylo prádlo krásně voňavé. Hlučnost sušičky dosahuje 66 dB. Šířka 66 cm.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Hloubka 69 cm
  • Vestavěný displej Ano
  • Kapacita bubnu 8 Kg
  • Třída energ.účinnosti A +++
  • Systém sušení Kondenzace
  • Typ sušení kondenzace

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 66 cm
Výška: 94 cm
Hloubka: 69 cm
Hmotnosť: 55 Kg

Obsah balení

Obsah balení: flakón s vůní

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Odložený start: Ano
Programy sušení: Bavlna, Vlna, Jemné, Suché na žehlení, Košile / halenka, Jeans, Teplý vzduch, Outdoor
Systém sušení: Kondenzace
Typ sušení: kondenzace

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +++
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Energetické údaje

Třída účinnosti sušení: A

Hlučnost

Hlučnost (sušení): 66 db

Specifické vlastnosti

? Design: White Edition

Ostatní

Kód produktu: 84512100

Všechny parametry

Recenze Miele TWE 520 WP

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele TWE 520 WP