Miele TWD 440 WP

Sušička prádla s tepelným čerpadlem Miele TWD 440 WP v lotosově bílé barvě je zařazena v energetické třídě A +++. Kapacita bubnu je 8 kg prádla a je vybaven vnitřním LED osvětlením. Voštinový buben zajišťuje, aby bylo prádlo při otáčení bubnu vedeno nahoru, tím pádem bude delší dobu v proudu teplého vzduchu, čímž se zajistí rovnoměrné sušení. Systém FragranceDos se postará o to, aby bylo prádlo krásně voňavé. Sušička Miele TWD 440 WP nabízí i možnost odloženého startu až o 24 hodin a indikátor času a indikátor znečištění filtru. Ovládání je zajištěno prostřednictvím otočného voliče doplněného displejem. Nemusíte se zabývat ani vyléváním kondenzátu, ten může vytékat hadicí přímo do sifonu nebo umyvadla. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Miele TWJ 660 WP

Miele TWJ 660 WP

Smart kondenzační sušička prádla s tepelným čerpadlem Miele TWJ 660 WP v lotosově bílém provedení je zařazena v energetické třídě A +++. Kapacita bubnu s vnitřním LED osvětlením pro sušení je 9 kg…

  • Hloubka: 64,3 cm
  • Vestavěný displej: Ano
  • Kapacita bubnu: 9 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Minimální ztráta vlhkosti - suché prostředí

Důležité kritérium kvality pro sušičky prádla je těsnost. Čím méně vlhkého/teplého sušicího vzduchu z přístroje unikne, tím vyšší je kondenzační účinek. Navíc je vysoká ztráta vlhkosti v uzavřených prostorách velmi nepříjemná. Kondenzování na stěnách může vyvolat tvorbu plísní a ohrozit vaši domácnost. Sušička Miele dosahuje nejlepší hodnoty těsnosti, a tím i nejvyšší třídy účinnosti kondenzace.

Šetrná po celou dobu životnosti

Technologie EcoDry zaručuje trvale nízkou spotřebu energie a krátký čas sušení. Díky efektivní spolupráci filtračního systému sušičky s bezúdržbovým tepelným čerpadlem nemají nečistoty šanci usazovat se ve výměníku tepla, a tím trvale snižovat jeho výkon. Sušičky Miele s tepelným čerpadlem pracují díky systému EcoDry úsporně po celou dobu jejich životnosti.

Komfortní filtr

S inteligentním filtrem nečistot se zbavíte obtěžujících nečistot a prachu z vašeho prádla. Jeho údržba je velmi pohodlná. Po zobrazení textové informace na displeji stačí, když filtr jedoduše vytáhnete směrem dopředu. Díky jeho obzvlášť hladkému povrchu sítka je čištění velmi jednoduché. Filtr a prádlo zůstanou od sebe vždy důsledně odděleny, a to proto, aby prádlo bylo dokonale zbavené nečistot.

Voštinový buben

S voštinovým bubnem, kterým je sušička prádla vybavena, bude prádlo usušeno šetrněji a rovnoměrněji. Voštinová struktura bubnu totiž při otáčení vede prádlo nahoru, takže se prádlo delší dobu vznáší v teplém vzduchu, a tím je zabezpečeno rovnoměrnější sušení. Díky LED osvětlení už nikdy nezapomenete žádný kousek oblečení v bubnu. Jestliže nemůžete vytáhnout vaše prádlo ihned po ukončení programu, ochrana před pomačkáním se postará o to, aby prádlo bylo v pravidelných intervalech nadýcháváno, a tím nedošlo k pomačkání prádla.

Vlastnosti

Sušička prádla s tepelným čerpadlem Miele TWD 440 WP v bílé barvě s bílými dvířky má kapacitu bubnu pro sušení 8 kg. Buben je uvnitř podsvícen LED osvětlením. Sušička nabízí několik programů pro sušení s možností odloženého startu až o 24 hodin. Praktický indikátor zůstatkového času vám pomůže sledovat zbylý čas do konce programu. Ovládání sušičky je zabezpečeno prostřednictvím otočného voliče doplněného displejem. Nemusíte sa zaobírat ani vyléváním kondenzátu, ten může vytékat hadicí přímo do sifonu nebo umyvadla. Systém FragranceDos sa postará o to, aby bylo prádlo krásně voňavé. Hlučnost sušičky dosahuje 66 dB.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Hloubka 64,3 cm
  • Vestavěný displej Ano
  • Kapacita bubnu 8 Kg
  • Třída energ.účinnosti A +++
  • Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo
  • Typ sušení tepelné čerpadlo

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,6 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 64,3 cm
Hmotnost: 57,5 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Odložený start: Ano
Programy sušení: Bavlna, Impregnace, Teplý vzduch, Jeans, Košile / halenka, Jemné
Systém sušení: kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení: tepelné čerpadlo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účinnosti sušení: A

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Hlučnost

Hlučnost (sušení): 66 db

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Specifické vlastnosti

? Design: White Edition

Ostatní

Kód produktu: 84512100

Všechny parametry

Recenze Miele TWD 440 WP

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele TWD 440 WP