Miele Triflex HX2 White bílý


Tyčový vysavač, Odnímatelný ruční vysavač, Provozní doba: 60 min., Automatická detekce povrchu, HEPA filtr, Objem: 0,5 l, Vyjímatelná baterie, Hmotnost: 3,639 kg. Více info


Cena 16 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 170 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Tyčový vysavač Miele Triflex HX2 nabízí mimořádnou flexibilitu díky designu 3 v 1. Je vybaven širokým elektrokartáčem s automatickou detekcí podlahy.

Miele Triflex HX2 White

 • Technologie Vortex
 • Multi Floor XXL SEB 430
 • Elektronická regulace sacího výkonu
 • Vyměnitelná lithium-iontová baterie
 • Funkce 3 v 1
 • Jmenovitý výkon: 272 W
 • Funkce ComfortClean
 • Objem nádoby na prach: 0,5 l
 • Jmenovitá kapacita baterie: 2 500 mAh
 • Hlasitost: 80 dB
 • Hmotnost: 3,64 kg

Flexibilní režim

Maximální rozsah

Nezáleží na tom, zda potřebujete vysávat pod nízkým nábytkem nebo utírat prach na stropě - díky jednotce PowerUnit umístěné v horní části je vysavač Triflex HX2 maximálně flexibilní. S vysavačem se snadno dostanete pod postele nebo skříně - a máte dokonale čistou domácnost.

Komfortní režim

Snadné vysávání

Díky jednotce PowerUnit umístěné na spodní straně modelu Triflex HX2 se dokonale hodí do velkých prostor, jako jsou dlouhé chodby nebo prostorné obývací pokoje. Díky své nízké hmotnosti padne vysavač pohodlně do ruky. Pro malé přestávky během vysávání je vysavač vybaven funkcí stop.

Konstrukce 3 v 1

Maximální flexibilita v každé situaci

Koncepce upevnění systému Triflex HX2 se přizpůsobuje potřebám a požadavkům uživatele. To přináší maximální flexibilitu při vysávání. Pro vysávání prachu ve velkých místnostech, jako je obývací pokoj nebo ložnice, stačí připojit výkonnou jednotku PowerUnit ke spodní části spotřebiče. Pokud je jednotka PowerUnit připojena ke spotřebiči shora, umožní vám bez problémů vysávat pod nízkým nábytkem nebo na stropě místnosti. PowerUnit je také okamžitě připraven k samostatnému provozu a je zcela nezávislý na spotřebiči. Je vhodný pro rychlé vysávání nábytku nebo autosedaček. Patentovaná koncepce 3 v 1 vysavače Miele Triflex HX2 přináší ještě větší svobodu při vysávání.

Kompaktní režim

Snadná manipulace

Potřebujete vysát jen pár drobků z pohovky nebo odstranit prach ze sedadel v autě? Jednotku PowerUnit lze snadno vyjmout a používat nezávisle na sací trubici a elektrickém kartáči. Díky tomu je rychle připraven k použití - šetří čas, ale přesto nabízí efektivní čištění.

Koncept flexibilního nabíjení

Všestranný a pohodlný

Pohodlné nabíjení vysavače Triflex HX2 od společnosti Miele. V závislosti na individuálním provedení lze spotřebič nabíjet pomocí jednotky PowerUnit umístěné nahoře i dole. Pokud není možné vrtat do zdi kvůli nástěnnému držáku, lze kabel zasunout také přímo do akumulátoru. Není v úložném prostoru vysavače zásuvka? Žádný problém - baterii lze nabíjet i mimo spotřebič.

Twist2open

Snadné vyprazdňování

Je vysavač Miele Triflex HX2 plný? Díky funkci Twist2open lze její zásobník bez problémů vyprázdnit - a to jediným pohybem ruky. Zásobník se okamžitě otevře a prach lze pohodlně vysypat do koše.

Hygienický doživotní filtr

Bezprašné klima s doživotním hygienickým filtrem

Účinné čištění: filtr Hygiene Lifetime zajišťuje čistší vzduch v místnosti díky vysoké míře zachycení prachu. 99,9 % všech jemných částic je spolehlivě zadrženo, aniž by se dále dostaly do prostředí - pro hygienickou a maximální čistotu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 3.639 Kg
Objem 0.5 L
Odnímatelný ruční vysavač Ano
Provozní doba 60 min.
Osvětlení vysávané plochy Ne
Vysává a mopuje najednou Ne
Automatická detekce povrchu Ano
Typ tyčového vysavače podlahový
Flexibilní ohebný kloub Ne
HEPA filtr Ano
Detekce znečištěného filtru Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele Triflex HX2 White bílý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi