Miele Triflex HX1 Performance

Tyčový akumulátorový vysavač Miele Triflex HX1 Performance s přídavným lithium-iontovým akumulátorem pro extra dlouhou dobu provozu. S vysavačem budete při úklidu maximálně flexibilní. PowerUnit vysavač lze namontovat nahoře i dole. Dostanete se pod nízký nábytek nebo vysajete velké plochy bez námahy a můžete jej použít i samostatně jako ruční vysavač. Disponuje bezúdržbovým hygienickým filtrem Lifetime. Twist2open - vyprazdňování zásobníku jediným pohybem ruky. Doba provozu na 1 nabití je 60 minut, díky přídavnému akumulátoru lze vysávat až 120 minut (2× 60 minut). Barva: lotosová bílá. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Miele Triflex HX1 Performance

 • Stejně výkonný jako běžný vysavač 
 • Inovativní funkce 3 v 1 pro maximální flexibilitu 
 • Vyměnitelná baterie Li-Ion
 • Doba provozu až 60 minut 
 • Bezúdržbový hygienický filtr Lifetime
 • Široký elektrokartáč pro všechny podlahové krytiny
 • Barva: lotosová bílá

Flexibilní režim

Maximální akční rádius

Nepřeberné možnosti. Ať už vysáváte pod plochým nábytkem, nebo se potřebujete zbavit prachu u stropu místnosti – díky jednotce PowerUnit vysavače Triflex HX1 umístěné v horní pozici budete maximálně flexibilní. Zcela snadno se tak s vysavačem dostanete i pod postele nebo skříně – pro dokonalou čistotu u vás doma.

Komfortní režim

Čištění bez námahy

Perfektní pro velké plochy. Nasaďte PowerUnit na vysavač Miele Triflex HX1 ve spodní pozici. Především velké místnosti tak vysajete velice pohodlně. Ať už dlouhé chodby nebo rozlehlé obýváky. Vzhledem k lehké konstrukci se s vysavačem perfektně manipuluje. Pro krátké pauzy při vysávání je vysavač vybaven také parkovací funkcí. 

Design 3 v 1

Maximální flexibilita pro každou situaci

Užijte si maximální flexibilitu. Jednotka PowerUnit vysavače Miele Triflex HX1 se dá umístit nahoru nebo dolů. Díky tomu se naprosto pohodlně dostanete pod plochý nábytek a bez sebemenší námahy vysajete velké plochy. PowerUnit můžete používat prakticky okamžitě i samostatně: perfektní pro rychlé vysátí sedadel v autě nebo pohovky. Konstrukce vysavače Triflex HX1 se tak optimálně přizpůsobuje podle Vašich požadavků.

* Exkluzivně u Miele

Kompaktní režim

Snadná manipulace

Potřebujete vysát jen pár drobečků z pohovky nebo prach na sedadlech v autě? Při použití samostatné jednotky PowerUnit to zvládnete hravě. Dá se velice snadno sejmout a používat nezávisle na sací trubici a elektrokartáči. Je tak rychle připravená k použití – ušetříte čas, a přesto se můžete těšit z efektivního úklidu.

Flexibilní koncepce nabíjení 

Všestranná a komfortní

Nyní můžete vysavač Miele Triflex HX1 nabíjet zcela pohodlně. Podle toho, jak máte vysavač zrovna sestavený, jej můžete nabíjet s jednotkou PowerUnit nahoře i dole. Pokud byste si na zeď nechtěli montovat nástěnný držák, můžete kabel zapojit i přímo do akumulátoru. Že není u místa pro odkládání vašeho vysavače žádná zásuvka? Žádný problém, akumulátor se dá nabíjet i mimo přístroj.

Nástěnný držák 

Perfektní uložení 

Díky nástěnnému držáku můžete vysavač Miele včetně 3dílného příslušenství snadno a prakticky připevnit na stěnu. Ušetříte tak místo, které můžete využít pro jiné věci.

Twist2open

Snadné vyprazdňování

Je nádoba na prach vašeho vysavače Miele Triflex HX1 plná? Díky funkci Twist2open ji můžete vyprázdnit snadno, stačí pouze jedno otočení. Nádoba na prach se ihned otevře a můžete ji zcela pohodlně vysypat do smetí. 

* Exkluzivně u Miele

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Odnímatelný ruční vysavač Ano
 • Provozní doba 120 min.
 • Systém napájení AKU

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne
Objem: 0,5 L
Umývatelný filtr: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Hmotnosť: 3,639 Kg

Obsah balení

Obsah balení: dodatečný akumulátor, návod

Hlučnost

Maximální hlučnost: 78 db

Baterie

Typ batérie: Li-Ion
Doba nabíjení: 4 hod.

Vzhled

Typ podle nádoby na prach: Bezsáčkové
Odnímatelný ruční vysavač: Ano

Energetické údaje

Provozní doba: 120 min.
Napětí: 25,2

Funkce

Osvětlení vysávané plochy: Ne

Další parametry

Mokré vysávání: Ne
Systém napájení: AKU

Ostatní

Kód produktu: 85081100

Všechny parametry

Recenze Miele Triflex HX1 Performance

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele Triflex HX1 Performance