Miele Triflex HX1 Cat&Dog

Tyčový akumulátorový vysavač Miele Triflex HX1 Cat&Dog s přídavným ručním kartáčem je ideální pro všechny milovníky zvířat. Dlouhé štětinky ručního kartáče Miele Electro Compact dokáží zachytit zvířecí chlupy bez problémů a spolehlivě. S vysavačem budete při úklidu maximálně flexibilní. PowerUnit vysavače lze namontovat nahoře i dole: dostanete se pod nízký nábytek nebo vysajete velké plochy bez námahy a můžete jej použít i samostatně jako ruční vysavač. Filtr HEPA* Lifetime odflitruje i mikroskopické částečky a alergeny, které se nebudou vířit v okolním vzduchu. Twist2open - vyprazdňování zásobníku jediným pohybem ruky. Doba provozu na 1 nabití je 60 minut. Barva: Obsidián černá. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Miele Triflex HX1 Cat&Dog 

 • Stejně výkonný jako běžný vysavač 
 • Inovativní funkce 3 v 1 pro maximální flexibilitu 
 • Maximální hygiena díky filtru HEPA AirClean Lifetime
 • Vyměnitelná baterie Li-Ion
 • Doba provozu až 60 minut 
 • Elektrokartáč s BrilliantLight pro všechny podlahové krytiny 
 • Barva: Obsidián černá

Flexibilní režim

Maximální akční rádius

Nepřeberné možnosti: ať už vysáváte pod plochým nábytkem, nebo se potřebujete zbavit prachu u stropu místnosti – díky jednotce PowerUnit vysavače Triflex HX1 umístěné v horní pozici budete maximálně flexibilní. Zcela snadno se tak s vysavačem dostanete i pod postele nebo skříně – pro dokonalou čistotu u vás doma.

Komfortní režim

Čištění bez námahy

Perfektní pro velké plochy: nasaďte PowerUnit na vysavač Miele Triflex HX1 ve spodní pozici. Především velké místnosti tak vysajete velice pohodlně – ať už dlouhé chodby, nebo rozlehlé obýváky. Vzhledem k lehké konstrukci se s vysavačem perfektně manipuluje. Pro krátké pauzy při vysávání je vysavač vybaven také parkovací funkcí. 

Design 3 v 1

Maximální flexibilita pro každou situaci

Užijte si maximální flexibilitu: jednotka PowerUnit vysavače Miele Triflex HX1 se dá umístit nahoru nebo dolů. Díky tomu se naprosto pohodlně dostanete pod plochý nábytek a bez sebemenší námahy vysajete velké plochy. PowerUnit můžete používat prakticky okamžitě i samostatně: perfektní pro rychlé vysátí sedadel v autě nebo pohovky. Konstrukce vysavače Triflex HX1 se tak optimálně přizpůsobuje podle Vašich požadavků.

* Exkluzivně u Miele

Kompaktní režim

Snadná manipulace

Potřebujete vysát jen pár drobečků z pohovky nebo prach na sedadlech v autě? Při použití samostatné jednotky PowerUnit to zvládnete hravě: dá se velice snadno sejmout a používat nezávisle na sací trubici a elektrokartáči. Je tak rychle připravená k použití – ušetříte čas, a přesto se můžete těšit z efektivního úklidu.

Flexibilní koncepce nabíjení 

Všestranná a komfortní

Nyní můžete vysavač Miele Triflex HX1 nabíjet zcela pohodlně: podle toho, jak máte vysavač zrovna sestavený, jej můžete nabíjet s jednotkou PowerUnit nahoře i dole. Pokud byste si na zeď nechtěli montovat nástěnný držák, můžete kabel zapojit i přímo do akumulátoru. Že není u místa pro odkládání vašeho vysavače žádná zásuvka? Žádný problém – akumulátor se dá nabíjet i mimo přístroj.

Nástěnný držák 

Perfektní uložení 

Díky nástěnnému držáku můžete vysavač Miele včetně 3dílného příslušenství snadno a prakticky připevnit na stěnu. Ušetříte tak místo, které můžete využít pro jiné věci.

Filtr HEPA* Lifetime

Nadechněte se

S filtrem HEPA* Lifetime vytvoříte ze svého domova prostředí příjemné i pro alergiky. I mikroskopicky malé částečky a alergeny se z 99,999 %1 zachytí a přefiltrují, takže se nebudou vířit vzduchem. Alergikové tak profitují z menšího zatížení pyly a domácím prachem.  

Twist2open

Snadné vyprazdňování

Je nádoba na prach vašeho vysavače Miele Triflex HX1 plná? Díky funkci Twist2open ji můžete vyprázdnit snadno – stačí pouze jedno otočení. Nádoba na prach se ihned otevře a můžete ji zcela pohodlně vysypat do smetí. 

* Exkluzivně u Miele

Ruční kartáč Electro Compact 

Ideální na zvířecí chlupy

Na pohovce nebo v koberci – zvířecí chlupy jsou nepoddajné a odstranit je lze často jen velmi těžko. Dlouhé štětiny ručního kartáče Miele Electro Compact je zachytí snadno a spolehlivě. Tak svůj domov bez námahy a mimořádně důkladně vyčistíte i od nečistot usazených do hloubky. U vysavače Triflex Cat&Dog je tento kartáč dokonce součástí základního vybavení.

 

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Odnímatelný ruční vysavač Ano
 • Provozní doba 60 min.
 • Systém napájení AKU

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne
Objem: 0,5 L
Umývatelný filtr: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Hmotnost: 3,639 Kg

Obsah balení

Obsah balení: držák na zeď, napájení, návod

Hlučnost

Maximální hlučnost: 78 db

Baterie

Typ baterie: Li-Ion
Doba nabíjení: 4 hod.

Vzhled

Typ podle nádoby na prach: Bezsáčkové
Odnímatelný ruční vysavač: Ano

Energetické údaje

Provozní doba: 60 min.
Napětí: 25,2

Funkce

Osvětlení vysávané plochy: Ano

Další parametry

Mokré vysávání: Ne
Systém napájení: AKU

Ostatní

Kód produktu: 85081100

Všechny parametry

Recenze Miele Triflex HX1 Cat&Dog

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele Triflex HX1 Cat&Dog