Miele TEJ 675 WP

Nákupem získáte 399,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Smart kondenzační sušička prádla s tepelným čerpadlem Miele TÉ 675 WP v lotosově bílém provedení je zařazena v energetické třídě A +++. Kapacita bubnu s vnitřním LED osvetlnením pro sušení je 9 kg prádla. Díky technologii EcoDry s bezúdržbovým výměníkem tepla a filtračním systémem udržuje nízkou spotřebu. Sušičku můžete ovládat kromě klasického otočného voliče a displeje pomocí připojení Wi-Fi na dálku mobilním zařízením se staženou aplikací. Sušička Miele TÉ 675 WP nabízí řadu užitečných programů pro sušení a přídavné funkce včetně odloženého startu. Praktické jsou i indikátory potřeby vyprázdnění zásobníku vody a vyčištění filtru. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Miele TWR 860 WP

Miele TWR 860 WP

Smart sušička prádla Miele TWR 860 WP s tepelným čerpadlem vám ušetří nejen prostor, který by zabíral sušák prádla, ale i námahu a čas. S funkcí SteamFinish nebude nutné prádlo ještě pracně žehlit,…

 • Hloubka: 64,3 cm
 • Vestavěný displej: Ano
 • Kapacita bubnu: 9 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Minimální ztráta vlhkosti - suché prostředí

Důležité kritérium kvality pro sušičky prádla je těsnost. Čím méně vlhkého-teplého sušícího vzduchu z přístroje unikne, tím vyšší je kondenzační účinek. Navíc je vysoká ztráta vlhkosti v uzavřených prostorách velmi nepříjemná: Kondenzování na stěnách může vyvolat tvorbu plísní a ohrozit stavební fond. Sušička Miele dosahuje nejlepší hodnoty těsnosti - a tím nejvyšší třídu účinnosti kondenzace.

WiFiConnect

S inteligentní funkcí WiFiConnect máte vaši smart sušičku pod kontrolou i na cestách nebo v práci. Prostřednictvím propojení smartphonu nebo tabletu pomocí Wi-Fi můžete Vaši sušičku kontrolovat a ovládat. Aplikace Miele@mobile Vám umožní nezávisle na tom, kde se nacházíte, navolení a spuštění programu. Když se vrátíte domů, vaše sušička už bude mít práci ukončenou.

Šetrná po celou dobu životnosti

Technologie EcoDry zaručuje trvale ízku spotřebu energie a krátký čas sušení. Díky efektivní spolupráci filtračního systému sušičky s bezúdržbovým tepelným čerpadlem nemají nečistoty žádnou šanci se usazovat výměníku tepla a tím trvale snižovat jeho výkon. Sušičky Miele s tepelným čerpadlem pracují systémem EcoDry úsporně po celou dobu životnosti.

Komfortní filtr

S inteligentním filtrem nečistot se zbavíte obtěžujících nečistot a prachu z vašeho prádla. Jeho údržba je velmi pohodlná. Po zobrazení textové informace na displeji stačí, když filtr jedoducho vyberete směrem dopředu. Díky jeho obzvlášť hladkému povrchu sítka je čištění velmi jednoduché. Filtr a prádlo zůstanou od sebe vždy důsledně odděleny - proto aby prádlo bylo dokonale zbavené nečistot.

Voštinový bubon

S voštinovým bubnom, ktorým je sušička bielizne vybavená, bude bielizeň sušená šetrnejšie a rovnomernejšie. Voštinová štruktúra bubna totiž pri otáčaní bubna vedie bielizeň skôr hore, takže sa bielizeň dlhšie vznáša v teplom vzduchu a je teda zabezpečené rovnomernejšie presychanie. Vďaka LED osvetleniu bubna už nikdy nezabudnete žiadny kúsok oblečenia v bubne. Ak nemôžete vybrať váš textil ihneď po ukončení programu, ochrana pred pokrčením sa postará o to, aby bola bielizeň v pravidelných intervaloch nadýchavaná a aby sa nekrčila.

Vlastnosti

Sušička bielizne s tepelným čerpadlom Miele TEJ 675 WP v bielej farbe s bielymi dvierkami má kapacitu bubna pre sušenie 9 kg. Bubon je vnútorne podsvietený LED osvetlením. Sušička ponúka několik programov pre sušenie s možnosťou odloženého štartu až o 24 hodín. Praktický indikátor zostatkového času vám pomôže odsledovať si zostávajúci čas do konca programu. Ovládanie sušičky je zabezpečené prostredníctvom otočného voliča doplneného displejom. Nemusíte sa zaoberať ani vylievaním kondenzátu, ten môže vytekať hadicou priamo do sifónu alebo umývadla. Systém FragranceDos sa postará o to, aby bola bielizeň krásne voňavá. Hlučnosť sušičky dosahuje 64 dB.

Vaše zařízení Miele "vypráví" více jazyky

Váš spotřebič Miele TEJ 675 WP může zobrazovat pokyny a indikace ve více jazycích, abyste rozuměli všem informacím. Jednoduše si v menu jazyka vyberte požadovaný jazyk. Vlaječka vám ukáže cestu. Takto najdete celkem jednoduše to, co potřebujete, i když je právě nastaven jazyk, kterému nerozumíte.

Výhody:

 • Přístroj je vhodný pro věžové uspořádání, sestávající z automatické pračky a sušičky prádla. Na to je potřebný spojovací díl mezi pračku a sušičku, který oba spotřebiče bezpečně spojí.
 • Přístroj se může umístit i vedle sebe s pračkou / sušičkou, nebo dokonce nabízí i možnost podsunout do 85 cm vysokého výklenku.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 63,6 cm
 • Vestavěný displej Ano
 • Kapacita bubnu 9 Kg
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo
 • Typ sušení tepelné čerpadlo

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,6 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 63,6 cm
Hmotnost: 60,5 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 9 Kg
? Odložený start: Ano
Programy sušení: Impregnace, Outdoor, Teplý vzduch, Jeans, Košile / halenka, Sportovní oblečení, Studený vzduch, Jemné, Bavlna
Systém sušení: kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení: tepelné čerpadlo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účinnosti sušení: A

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Hlučnost

Hlučnost (sušení): 64 db

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ano

Specifické vlastnosti

? Design: Chrome Edition

Ostatní

Kód produktu: 84512100

Všechny parametry

Recenze Miele TEJ 675 WP

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se