Miele TEF 655 WP

  • Doprava zdarma

Hloubka: 63.6 cm, Vestavěný displej: Ano, Kapacita bubnu: 8 Kg, Třída energ.účinnosti: A +++, Systém sušení: kondenzace + tepelné čerpadlo, Typ sušení: tepelné čerpadlo,


Cena 28 990 Kč

289,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Sušička prádla s tepelným čerpadlem Miele TEF 655 WP v lotosové bílé barvě je zařazena v energetické třídě A +++. Kapacita bubnu je 8 kg prádla a je vybaven vnitřním LED osvětlením. Voštinový buben zajišťuje, aby bylo prádlo při otáčení bubnu vedeno nahoru, tím pádem bude delší dobu v proudu teplého vzduchu, čímž se zajistí rovnoměrné sušení. Systém FragranceDos se postará o to, aby bylo prádlo krásně voňavé. Sušička Miele TEF 655 WP nabízí i možnost odloženého startu až o 24 hodin a indikátor času a indikátor znečištění filtru. Ovládání je zajištěno prostřednictvím otočného voliče doplněného displejem. Nemusíte se zabývat ani vyléváním kondenzátu, ten může vytékat hadicí přímo do sifonu nebo umyvadla.

 

 

Minimální ztráta vlhkosti - suché prostředí

Důležité kritérium kvality pro sušičky prádla je těsnost. Čím méně vlhkého/teplého sušicího vzduchu z přístroje unikne, tím vyšší je kondenzační účinek. Navíc je vysoká ztráta vlhkosti v uzavřených prostorách velmi nepříjemná. Kondenzování na stěnách může vyvolat tvorbu plísní a ohrozit vaši domácnost. Sušička Miele dosahuje nejlepší hodnoty těsnosti, a tím i nejvyšší třídu účinnosti kondenzace.

Bezúdržbový výměník tepla

V sušičkách s tepelným čerpadlem od Miele je výměník tepla chráněn efektivním filtračním systémem a nemusí se čistit. Tím je zajištěno, že spotřeba energie zůstane kontinuálně nízká po celou dobu životnosti přístroje.

Šetrná po celou dobu životnosti

Technologie EcoDry zaručuje trvale nízkou spotřebu energie a krátký čas sušení. Díky efektivní spolupráci filtračního systému sušičky s bezúdržbovým tepelným čerpadlem nemají nečistoty šanci usazovat se ve výměníku tepla, a tím trvale snižovat jeho výkon. Sušičky Miele s tepelným čerpadlem pracují díky systému EcoDry úsporně po celou dobu jejich životnosti.

Komfortní filtr

S inteligentním filtrem nečistot se zbavíte obtěžujících nečistot a prachu z vašeho prádla. Jeho údržba je velmi pohodlná. Po zobrazení textové informace na displeji stačí, když filtr jedoduše vytáhnete směrem dopředu. Díky jeho obzvlášť hladkému povrchu sítka je čištění velmi jednoduché. Filtr a prádlo zůstanou od sebe vždy důsledně odděleny, a to proto, aby prádlo bylo dokonale zbavené nečistot.

Voštinový buben

S voštinovým bubnem, kterým je sušička prádla vybavena, bude prádlo usušeno šetrněji a rovnoměrněji. Voštinová struktura bubnu totiž při otáčení vede prádlo nahoru, takže se prádlo delší dobu vznáší v teplém vzduchu, a tím je zabezpečeno rovnoměrnější sušení. Díky LED osvětlení už nikdy nezapomenete žádný kousek oblečení v bubnu. Jestliže nemůžete vytáhnout vaše prádlo ihned po ukončení programu, ochrana před pomačkáním se postará o to, aby prádlo bylo v pravidelných intervalech nadýcháváno, a tím nedošlo k pomačkání prádla.

Vlastnosti

Sušička prádla s tepelným čerpadlem Miele TEF 655 WP v bílé barvě s bílými dvířky má kapacitu bubnu pro sušení 8 kg. Buben je uvnitř podsvícen LED osvětlením. Sušička nabízí několik programů pro sušení s možností odloženého startu až o 24 hodin. Praktický indikátor zůstatkového času vám pomůže sledovat zbylý čas do konce programu. Ovládání sušičky je zabezpečeno prostřednictvím otočného voliče doplněného displejem. Nemusíte sa zaobírat ani vyléváním kondenzátu, ten může vytékat hadicí přímo do sifonu nebo umyvadla. Systém FragranceDos sa postará o to, aby bylo prádlo krásně voňavé. Hlučnost sušičky dosahuje 66 dB

Výhody:

  • Přístroj je vhodný pro věžové uspořádání, sestávající z automatické pračky a sušičky prádla. Na to je potřebný spojovací díl mezi pračku a sušičku, který oba spotřebiče bezpečně spojí.
  • Přístroj se může umístit i vedle sebe s pračkou/sušičkou, nebo se dokonce nabízí i možnost podsunout ji do 85 cm vysokého výklenku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 63.6 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 8 Kg
Třída energ.účinnosti A +++
Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení tepelné čerpadlo

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele TEF 655 WP

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno