Miele TDD430WP vystavený kus s plnou zárukou

Kondenzační sušička prádla s tepelným čerpadlem Miele TDD430WP ušetří čas díky technologii EcoDry. FragranceDos zabezpečí vonící prádlo. S PerfectDry budou všechny textilie přesně na stupeň usušené. Kapacita bubnu pro sušení je 8 kg prádla. Sušičku Miele TDD430WP lze ovládat pomocí otočného voliče. Nabízí praktické programy sušení, ze kterých si jistě vybere každý ten správný. K dispozici má také možnost odloženého startu o 24 hodin, praktický ukazatel zbytkového času a LED osvětlení bubnu pro lepší manipulaci s prádlem. Nádobka na kondenzát je umístěna na boku s tím, že v je možné kondenzát odvádět i přes hadici přímo do odtoku. Pro bezpečný provoz je sušička prádla Miele TDD430WP vybavená indikátory vyprázdnění zásobníků a čištění filtrů. Dodávané příslušenství: flakon s vůní. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Sušička prádla s tepelným čerpadlem

Se smart sušičkou prádla s tepelným čerpadlem Miele TDD430WP od společnosti Miele ušetříte ve své domácnosti prostor, který by vám zabíral sušák s prádlem a můžete ho využít jinak. O výkon sušičky se stará ProfiEco motor, který zajišťuje, že sušení je nejen efektivní, ale i šetrné a úsporné. Sušička na jeden sušící cyklus zvládne vysušit až 8 kg prádla. V sušičce je bezúdržbový tepelný výměník, který je chráněn systémem filtrů a není třeba ho čistit. Díky inteligentnímu filtru se zbavíte nežádoucích nečistot. Jeho údržba je navíc velmi pohodlná. Na displeji se zobrazí textová informace o potřebě vyčištění. Jednoduše vyberete filtr potáhnutím směrem dopředu a vyčistíte ho.

Technologie Eco Dry

Technologie Miele EcoDry vám zaručuje trvale nízkou spotřebu energie a krátké sušení. Díky účinné souhře patentovaného filtračního systému Miele s bezúdržbovým tepelným výměníkem nemají žmolky šanci ucpat tepelný výměník a negativně tak ovlivnit výkon přístroje.

Programy a funkce

  •     Programy sušení: bavlna, snadno ošetřovatelné, jemné prádlo, košile, koncová úprava vlny, expres, impregnace, teplý vzduch, předžehlení, ložní prádlo
  •     Funkce: Ochrana proti zmačkání, Šetrný plus

FragranceDos

S funkcí FragranceDos bude prádlo nejen dokonale suché, ale i mimořádně nadýchané a krásně voňavé. O vůni prádla se starají flakony s vůněmi speciálně vyráběnými pro společnost Miele na jihu Francie.

Další užitečné funkce

Další oblíbenou funkcí je možnost časové předvolby, a to až na 24 hodin dopředu. Oceníte i indikaci zbývajícího času a průběhu programu. Praktické je LED osvětlení patentovaného bubnu. Můžete si také navolit oblíbené programy, takže jejich následné nastavení bude velmi rychlé.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Hloubka 63,6 cm
  • Vestavěný displej Ano
  • Kapacita bubnu 8 Kg
  • Třída energ.účinnosti A +++
  • Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo
  • Typ sušení tepelné čerpadlo

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 59,6 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 63,6 cm
Hmotnost: 57,5 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Odložený start: Ano
Programy sušení: Bavlna, Vlna, Košile / halenka, Jeans
Systém sušení: kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení: tepelné čerpadlo

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +++
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Energetické údaje

Třída účinnosti sušení: A

Hlučnost

Hlučnost (sušení): 66 db

Specifické vlastnosti

? Design: Classic

Ostatní

Kód produktu: 84512100

Všechny parametry

Recenze Miele TDD430WP

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele TDD430WP