Miele TDB 220 WP Active vystavený kus s plnou zárukou

Sušička prádla s tepelným čerpadlem Miele TDB 220 WP Active v bílé barvě s bílými dvířky. Kapacita bubnu je 7 kg prádla a je vybaven vnitřním LED osvětlením. Voštinový buben zajišťuje, aby bylo prádlo při otáčení bubnu vedeno nahoru, takže je delší dobu v proudu teplého vzduchu a tím je zajištěno rovnoměrné sušení. Systém FragranceDos se postará o to, aby bylo prádlo krásně voňavá. Sušička Miele TDB 220 WP Active nabízí i možnost odloženého startu až o 24 hodin a indikátor času a indikátorem znečištění filtru. Ovládání je zajištěno prostřednictvím otočného voliče doplněného displejem. Hlučnost dosahuje 66 dB. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 15 %
  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

Vlastnosti

Sušička prádla s tepelným čerpadlem Miele TDB 220 WP Active v bílé barvě s bílými dvířky má kapacitu bubnu pro sušení 7 kg. Buben je vnitřně podsvícený LED osvětlením. Sušička nabízí programy pro sušení s možností odloženého startu až o 24 hodin. Praktický indikátor zbytkového času vám pomůže vysledovat si zbývající čas do konce programu. Ovládání sušičky je zajištěno prostřednictvím otočného voliče doplněného displejem. Systém FragranceDos se postará o to, aby bylo prádlo krásně voňavá. Hlučnost sušičky dosahuje 66 dB.

Voštinový buben

S voštinovým bubnem, kterým je sušička prádla vybavena, bude prádlo sušená šetrnější a rovnoměrněji. Voštinová struktura bubnu totiž při otáčení bubnu vede prádlo spíše nahoru, takže se prádlo déle vznáší v teplém vzduchu a je tedy zajištěno rovnoměrnější prosychání. Díky LED osvětlení bubnu už nikdy nezapomenete žádný kousek oblečení v bubnu. Pokud nemůžete vybrat váš textil ihned po ukončení programu, ochrana před zmačkáním se postará o to, aby bylo prádlo v pravidelných intervalech nadýcháváno a aby se nekrčilo.

Šetrná po celou dobu životnosti

Technologie EcoDry zaručuje trvale nízkou spotřebu energie a krátký čas sušení. Díky efektivní spolupráci filtračního systému sušičky s bezúdržbovým tepelným čerpadlem nemají nečistoty žádnou šanci se usazovat výměníku tepla a tím trvale snižovat jeho výkon. Sušičky Miele s tepelným čerpadlem pracují systémem EcoDry úsporně po celou dobu životnosti.

Komfortní filtr

S inteligentním filtrem nečistot se zbavíte obtěžujících nečistot a prachu z vašeho prádla. Jeho údržba je velmi pohodlná. Po zobrazení textové informace na displeji stačí, když filtr jednoduše vyberete směrem dopředu. Díky jeho obzvlášť hladkému povrchu sítka je čištění velmi jednoduché. Filtr a prádlo zůstanou od sebe vždy důsledně odděleny - proto aby prádlo bylo dokonale zbavené nečistot.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Hloubka 63,6 cm
  • Vestavěný displej Ne
  • Kapacita bubnu 7 Kg
  • Třída energ.účinnosti A ++
  • Systém sušení Kondenzace
  • Typ sušení kondenzace

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,6 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 63,6 cm
Hmotnost: 57,5 Kg

Obsah balení

Obsah balení: flakón s vůní

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Funkce

? Kapacita bubnu: 7 Kg
? Odložený start: Ano
Programy sušení: Teplý vzduch, Outdoor, Vyhlazování párou, Impregnace, Jeans, Košile / halenka, Suché na žehlení, Jemné, Rychlé sušení, Bavlna
Systém sušení: Kondenzace
Typ sušení: kondenzace

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Třída účinnosti sušení: A

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Hlučnost

Hlučnost (sušení): 66 db

Další parametry

Program outdoor a sport: Ano
Typ uživatele: Technologický nadšenec
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Počet členů domácnosti: 1-2 členové

Specifické vlastnosti

? Design: Classic

Ostatní

Kód produktu: 84512100

Všechny parametry

Recenze Miele TDB 220 WP Active

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele TDB 220 WP Active