MIELE TCE 530 WP, Sušička prádla

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

 

Minimální ztráta vlhkosti - suché prostředí

Důležité kritérium kvality pro sušičky prádla je těsnost. Čím méně vlhkého-teplého sušícího vzduchu z přístroje unikne, tím vyšší je kondenzační účinek. Navíc je vysoká ztráta vlhkosti v uzavřených prostorách velmi nepříjemná: Kondenzování na stěnách může vyvolat tvorbu plísní a ohrozit stavební fond. Sušička Miele dosahuje nejlepší hodnoty těsnosti - a tím nejvyšší třídu účinnosti kondenzace.

Šetrná po celou dobu životnosti

Technologie EcoDry zaručuje trvale ízku spotřebu energie a krátký čas sušení. Díky efektivní spolupráci filtračního systému sušičky s bezúdržbovým tepelným čerpadlem nemají nečistoty žádnou šanci se usazovat výměníku tepla a tím trvale snižovat jeho výkon. Sušičky Miele s tepelným čerpadlem pracují systémem EcoDry úsporně po celou dobu životnosti.

Komfortní filtr

S inteligentním filtrem nečistot se zbavíte obtěžujících nečistot a prachu z vašeho prádla. Jeho údržba je velmi pohodlná. Po zobrazení textové informace na displeji stačí, když filtr jedoducho vyberete směrem dopředu. Díky jeho obzvlášť hladkému povrchu sítka je čištění velmi jednoduché. Filtr a prádlo zůstanou od sebe vždy důsledně odděleny - proto aby prádlo bylo dokonale zbavené nečistot.

Voštinový buben

S voštinovým bubnem, kterým je sušička prádla vybavena, bude prádlo sušená šetrnější a rovnoměrněji. Voštinová struktura bubnu totiž při otáčení bubnu vede prádlo spíše nahoru, takže se prádlo déle vznáší v teplém vzduchu a je tedy zajištěno rovnoměrnější prosychání. Díky LED osvětlení bubnu už nikdy nezapomenete žádný kousek oblečení v bubnu. Pokud nemůžete vybrat váš textil ihned po ukončení programu, ochrana před zmačkáním se postará o to, aby bylo prádlo v pravidelných intervalech nadýchavaná a aby se nekrčila.

Vlastnosti

Sušička prádla s tepelným čerpadlem Miele TCE 530 WP v bílé barvě s bílými dvířky má kapacitu bubnu pro sušení 8 kg. Buben je vnitřně podsvícený LED osvětlením. Sušička nabízí 11 programů pro sušení s možností odloženého startu až o 24 hodin. Praktický indikátor zbytkového času vám pomůže vysledovat si zbývající čas do konce programu. Ovládání sušičky je zajištěno prostřednictvím otočného voliče doplněného displejem. Nemusíte se zabývat ani vyléváním kondenzátu, ten může vytékat hadicí přímo do sifonu nebo umyvadla. Systém FragranceDos se postará o to, aby bylo prádlo krásně voňavé. Hlučnost sušičky dosahuje 66 dB. Šířka 66 cm.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Hloubka 69 cm
  • Vestavěný displej Ne
  • Kapacita bubnu 8 Kg
  • Třída energ.účinnosti A +++
  • Systém sušení Kondenzace
  • Typ sušení kondenzace

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 66 cm
Výška: 94 cm
Hloubka: 69 cm
Hmotnost: 56,5 Kg

Obsah balení

Obsah balení: flakón s vůní

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Odložený start: Ano
Programy sušení: Outdoor, Teplý vzduch, Jeans, Košile / halenka, Suché na žehlení, Jemné, Vlna, Bavlna
Systém sušení: Kondenzace
Typ sušení: kondenzace

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účinnosti sušení: A

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: otočné
Systém vkládání: předním plněním

Hlučnost

Hlučnost (sušení): 66 db

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Specifické vlastnosti

? Design: Classic

Ostatní

Kód produktu: 84512100

Všechny parametry

Recenze MIELE TCE 530 WP, Sušička prádla

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k MIELE TCE 530 WP, Sušička prádla