Miele Swing H1 Excellence EcoLine SACP3

Stojanový vysavač MIELE Swing H1 Excellence EcoLine - kompaktní, úzký, lehký v červeném provedení. Vysávání šetří elektrický proud - 550 W. Úklid bude efektivně také díky hubici EcoTeQ. Součástí je i praktické 2-dílné příslušenství umístěny na sací trubici. Hlučnost 75 dB. Ve vysavači Miele Swing je integrovaný filtr AirClean +, který zadržuje i nejmenší prachové částice. Objem sáčku na prach je 2,5 l, a akční rádius 9 m. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Miele Swing H1 Excellence EcoLine - SACP3

 • stojanový vysavač
 • Vysávání šetřící elektrický proud - 550 W
 • Vynikající a efektivní čištění díky hubici EcoTeQ
 • Zachycuje i ty nejmenší částečky - filtr AirClean +
 • Užitný objem sáčku na prach: 2,5 l
 • Nerezová teleskopická trubice
 • Hladina akustického výkonu: 75 dB
 • Akční rádius: 9 m

Rychlý úklid

Stojanový sáčkový vysavač Miele Swing H1 Excellence EcoLine má vysoký výkon motoru 550 W. Jeho 9 metrový akční rádius umožňuje dostatek volnosti při vysávání a vy nemusíte každou chvíli vyměňovat zásuvku. Připojovací kabel se upevní pomocí dvou háčků na opláštění vysavače a praktickým držákem kabelu - kabel je vždy po ruce. Pro rychlé odebrání kabelu předtím, než začnete vysávat, lze spodní kabelový háček otočit směrem nahoru.

Pozvolný rozběh motoru s tepelnou ochranou

Zvolený stupeň výkonu nabíhá na vysavači Miele pozvolně a elektrická síť je chráněna před přetížením. Dokonce Miele vysavač je chráněn před přehřátím omezovačem teploty. Když se vzduchová cesta ucpe, např. nasátím rozměrných předmětů, motor se z bezpečnostních důvodů automaticky vypne. Po odstranění poruchy a vychladnutí je přístroj opět připraven k provozu.

Snadná manipulace i ovládání

Tyčový vysavač Miele má úzké tělo a extra nízko položené těžiště. Díky tomu je lehký a obratný. Na kovové ploše kartáče snadno manévruje iv malých a úzkých bytových prostorech. Můžete si nastavit pracovní výšku na teleskopické trubici podle vaší potřeby a vyhnout se tak zbytečným bolestem zad. Ergonomický dvojitý posuvný spínač je umístěn na přední straně rukojeti lze vždy snadno a ergonomicky ovládat. Aktuální stupeň výkonu tak máte stále na očích.

Promyšlené detaily

Kompaktní, úzký, lehký - díky těmto charakteristikám je možné tyčový vysavač Miele pohodlně uskladnit. Potřebuje jen málo úložného prostoru. Abychom vám péče o podlahu co nejvíce usnadnili, vyvinula společnost Miele množství inteligentních detailů. Například ergonomicky tvarovanou rukojeť s praktickými detaily. Díky integrovaným protiskluzovým prvkům lze bezpečně opřít o stěnu nebo dveře a díky otvoru na zavěšení lze úsporně odložit na háček na stěně. Příslušenství se dá prakticky připevnit na přístroj pomocí držáku umístěného na sací trubici. Díky tomu jsou hubice na čalouněný nábytek a na vysávání spár vždy po ruce.

2-dílné příslušenství na přístroji

 • Hubice na čalouněný nábytek
 • Hubice na vysávání spár

Parametry produktu

Základní parametry

 • Odnímatelný ruční vysavač Ano
 • Systém napájení Síť

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne
Objem: 2,5 L
Umývatelný filtr: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: červená
Hmotnosť: 5 Kg

Obsah balení

Obsah balení: filtr

Hlučnost

Maximální hlučnost: 75 db

Konektivita

Délka kabelu: 8 m

Funkce

Indikátor plného sáčku: Ano
Osvětlení vysávané plochy: Ne

Vzhled

Typ podle nádoby na prach: Kapesní
Odnímatelný ruční vysavač: Ano

Další parametry

Mokré vysávání: Ne
Systém napájení: Síť

Ostatní

Kód produktu: 85081100

Všechny parametry

Recenze Miele Swing H1 Excellence EcoLine SACP3

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele Swing H1 Excellence EcoLine SACP3