Miele Scout RX2 SLQL0 00 vystavený kus s plnou zárukou

Chytrý Smart robotický vysavač Miele Scout RX2 SLQL0 00 se postará o vaši domácnost. Můžete být kdekoliv - a vaše podlaha bude vždy perfektně čistá. Je poháněn Li-Ion akumulátorem s celkovou kapacitou 2 200 mAh s výdrží až 60 minut. Zvládne obsloužit prostor až do 80 m2. O skvělé výsledky vysávání na všech površích a inteligentní navigaci se postarají systémy Quattro Cleaning Power a 3D Smart Navigation. Robotický vysavač vyniká i svým plochým provedením a řadou inteligentních senzorů, které mu pomáhají v pohybu. Jeho ovládání je velmi jednoduché, kde nechybí možnost ovládání prostřednictvím aplikace na svém smartphonu nebo tabletu. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Miele Scout RX2 SLQL0 00

 • Robotický vysavač
 • Prvotřídní zachytávání prachu díky Quattro Cleaning Power
 • Komfortní obsluha pomocí MobileControl
 • Důkladné čištění v rozích díky Corner Brush
 • Doba provozu: 60 min
 • Doba nabíjení. 150 min
 • 4 režimy čištění
 • Typ akumulátoru: Li-Ion
 • Hlučnost: 64 dB

Viditelně čistá domácnost

Díky svému kompaktnímu plochému tělu se robotický vysavač Miele Scout RX2 - SLQL0 00 po bytě pohybuje velmi obratně. Bez námahy se dostane i pod plochý nábytek a do jiných těžko přístupných míst. Vysávání pod postelemi, kuchyňskými linkami a gauči nebylo nikdy tak jednoduché.

Dokonce i přechod z hladké podlahy na koberec zvládá Scout díky svému silnému pohonu a drsným kolečkům bez jakékoliv námahy. Ani dveřní prahy ho nevyvedou z rovnováhy. Můžete si být jisti, že robotické vysavače značky Miele budou vždy spolehlivě sledovat svou dráhu - pro efektivní čistotu v domácnosti.

Quattro Cleaning Power

Sací systém se svými čtyřmi mimořádnými charakteristikami zaručuje prvotřídní výkon při čištění.

1. Otočné boční kartáčky posouvají hrubé nečistoty pod přístroj.

2. Kartáčový válec je spolehlivě zachytí a přepraví do předního nasávacího otvoru.

3. Zadní nasávací otvor se postará o důkladné zachycení jemných nečistot.

4. Působením silného ventilátoru přechází nečistota bezpečně do prachového boxu v přístroji.

3D smart navigace

Dvě přední kamery umožňují přístroji Scout RX2 nejvyšší trojrozměrnou přesnost rozpoznávání objektů. Automaticky zprostředkovává vzdálenosti od možných překážek a bezpečně naviguje. Nábytek a předměty zůstávají proto chráněny před kolizemi. Ani komplexní prostorové struktury nepředstavují s navigaci 3D Smart pro Scout žádný problém.

4 režimy vysávání:

 • Režim vysávání Turbo: pro rychlé vysátí mimo velký úklid vám Scout nabízí režim Turbo: V něm robotický vysavač značky Miele prochází po svých systematických liniích ve větším odstupu, čímž šetří čas. Super věc, když potřebujete mít rychle vysáté.
 • Režim Silent - tichý: v tomto programovém režimu čistí Scout RX2 s mimořádně nízkou hlučností. Je to zvlášť příjemné, pokud si potřebujete odpočinout a chcete, aby obytné prostory přesto zářily čistotou.
 • Automatický režim vysávání: v automatickém režimu čistí Scout zcela samostatně všechny dostupné místnosti: Opustí svou dobíjecí stanici, vyčistí požadované plochy a následně se vrátí zpět do dobíjecí stanice. Pokud by nabití akumulátoru nepostačovalo na vyčištění všech ploch, Scout čištění přeruší, aby se dobil v dobíjecí stanici. Po dobití bude pokračovat v čištění přesně tam, kde předtím přerušil svou práci.
 • Režim vysávání Spot: drobky ze snídaně pod stolem? Psí srst před pohovkou? Scout za vás odstraní i tyto malé nepříjemnosti: Jednoduše aktivujte režim Spot a Scout cíleně vyčistí oblast s rozměry 180 x 180 cm.

Manuální řízení

Chcete Scout použít odlišně od jeho automatického programu? Žádný problém - díky dodanému dálkovému ovládání můžete robotický vysavač ovládat i individuálně. Jednoduchými pokyny lze Scout cíleně zaměřit na konkrétní plochy, které pak spolehlivě zbaví nečistot.

Technologie rozpoznání nábytku

7 optických senzorů na přední straně přístroje Scout rozpoznává nábytek a jiné překážky v jízdní dráze robotického vysavače. K těmto objektům se Scout opatrně přibližuje, aby vyčistil podlahu těsně před nimi. Tak spolehlivě zabraňuje kolizím. Další 3 senzory na spodní straně přístroje časně rozpoznávají stupňovitost podlahy a zabraňují pádu vysavače ze schodů.

Corner Brush - otočné boční kartáče

Díky svým výklopným bočním ramenům, které přesahují přes přístroj, se Scout RX2 dostane i do nejzazších rohů. Kartáče důkladně vyčistí každou okrajovou oblast a z rohů odstraní nežádoucí chomáče prachu. Když Scout RX2 narazí na překážku, postranní ramena se jednoduše zasunou zpět a on bude v práci pokračovat, aniž někde uvízl

 Doba provozu - 60 min.

Díky výkonnému lithium-iontovému akumulátoru dosahuje Scout na jedno nabití velmi dlouhou dobu chodu. Pokud by však výkon baterie přesto nestačil, vrátí se Scout zpět do dobíjecí stanice a opět se nabije. Poté bude automaticky pokračovat v čištění tam, kde předtím přestal.

Prachový box

Odebírání prachového boxu je při robotickém vysavači Scout RX2 mimořádně pohodlné. Po vyklopení víka na přístroji se dá box vybrat zcela jednoduše uchopením za žlutou rukojeť.

Filtr AirClean Plus filtr

Filtr AirClean Plus se stará o to, aby nasátý prach zůstal tam, kde patří: v prachovém boxu. Efektivní filtrace zajistí mimořádně čistý vzduch v místnosti.

Ovládání pomocí aplikace

Scout RX2 můžete ovládat pohodlně i na cestách prostřednictvím aplikace na svém smartphonu nebo tabletu. K dispozici jsou různé komfortní funkce. Pomocí časovače můžete například na každý den vysavači Scout naprogramovat jiný čas "zahájení práce". Pomocí zobrazení mapy můžete proces čištění kdykoliv zkontrolovat.

Home Mapping - virtuální mapa

Scout RX2 se pohybuje systematicky po místnostech a vytvoří si přitom virtuální mapu. Tímto způsobem najde ideální linii na dokonalé a efektivní čištění. Díky aplikaci lze pomocí mapy ihned vidět, na jaké pozici se robotický vysavač nachází a které plochy už vysál.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Provozní doba 60 min.
 • Automatické dobíjení Ne
 • Smart (ovládání mobilem) Ano

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ano
Umývatelný filtr: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá, červená
Šířka: 35,4 cm
Hmotnost: 3000 g
Výška: 8,5 cm
Hloubka: 35,4 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 64 db

Baterie

Typ baterie: Li-Ion
Doba nabíjení: 2,5 hod.

Funkce managementu

Dálkové ovládání: Ano

Energetické údaje

Provozní doba: 60 min.

Další parametry

Senzor proti pádu ze schodů: Ano
Senzor proti nárazu: Ano
Automatické vysypání: Ne
Překonání překážky do výšky: 17 mm
Mopování: Ne
Časový rozvrh: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Určení bodu vysávání: Ano
Technologie: Wifi
Automatické dobíjení: Ne

Ostatní

Kód produktu: 85081100

Všechny parametry

Recenze Miele Scout RX2 SLQL0 00

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele Scout RX2 SLQL0 00