Miele sáčkové vysavače Zobrazit popis

Podlahové sáčkové vysavače Miele se vyznačují skvělým pohybem po podlahách, které je tiché a obratné. Pogumované kolečka jsou odolné, zároveň šetří povrchy před poškrábáním. Ke kvalitám přispívá i bohaté příslušenství, oboustranný parkovací systém a zvýšení výkonu na maximum, podle potřeby.

Hlavní přednosti kapesních vysavačů Miele

Pohodlná rukojeť

Pohyblivé upevnění sací hadice umožňuje ergonomickou, pohodlnou manipulaci. Díky principu páky se dá s podlahovou hubicí jednoduše manévrovat a vaše zápěstí bude uvolněné.

Na jedno kliknutí

Podlahová hubice, sací trubice a rukojeť do sebe pevně slyšitelně zapadnou. Při vysávání je spojení jednotlivých dílů bezpečné, a zároveň stisknutím tlačítka jednotlivé díly snadno odeberete, např. při výměně příslušenství.

Silence/Silence Plus

Díky motoru vysavače optimalizovaného z hlediska hlučnosti a integrovanému tlumení hluku jsou vysavače Miele obzvláště tiché.

Kompaktnost

Díky propracovanému kompaktnímu systému, který sestává z parkovacího systému a XXL rukojeti s parkovací funkcí, se dají podlahové vysavače Miele mimořádně snadno a úsporně odložit.

Kolečka s tlumiči

Jedinečné pojezdová kolečka DynamicDrive na ocelových osách se otáčejí o 360 ° a jsou vybaveny tlumiči. Pogumované kolečka jsou odolné a zvlášť šetrné k vaší podlaze a mají dlouhou životnost. Výhoda: extrémně obratný vysavač, který se po podlahách pohybuje velmi tiše a šetrně.

Promyšlený parkovací systém

Sací trubici a hadici lze upevnit po obou stranách vysavače. Vysavač se tak dá snadno přenášet, úsporně uložit a pohodlně ovládat praváky i leváky.

Teleskopická trubice Comfort

Teleskopická sací trubice Comfort s exkluzivním designem Miele lze intuitivně nastavit a zajistit v požadované obslužné výšce. Zvětšený průměr zvyšuje objem proudu vzduchu a tím se dosahují vynikající výsledky mytí. Drobné detaily jako gumování na horním konci se osvědčily jako praktické. Pokud se trouba opírá o stěnu, nesklouzne.

Maximální výkon odtahu

Funkce Boost vám díky možnosti krátkodobého zvýšení sací síly nabízí vyšší míru komfortu při čištění. Celkem podle své potřeby můžete funkcí Boost zvýšit výkon svého modelu EcoLine během max. 1 minuty na hodnotu 900 W. Díky volitelnému použití sacího stupně Boost zůstává váš vysavač současně velmi úsporný a silný, a to na odolné jemné či hrubé nečistoty.

Miele konfigurátor

Produkty