Miele sáčkové vysavače Zobrazit popis

Podlahové sáčkové vysavače Miele se vyznačují tichým, ladným a obratným pohybem po podlaze. Pogumovaná kolečka jsou odolná, a zároveň šetří podlahu před poškrábáním. Ke kvalitě přístroje přispívá i jeho bohaté příslušenství, oboustranný parkovací systém a zvýšení výkonu na maximum podle vaší potřeby.

Hlavní přednosti sáčkových vysavačů Miele

Pohodlná rukojeť

Pohyblivé upevnění sací hadice umožňuje ergonomickou a pohodlnou manipulaci. Díky principu páky se dá s podlahovou hubicí jednoduše manévrovat a vaše zápěstí bude uvolněné.

Na jedno kliknutí

Podlahová hubice, sací trubice a rukojeť do sebe pevně a slyšitelně zapadnou. Při vysávání je spojení jednotlivých dílů bezpečné, a zároveň stisknutím tlačítka jednotlivé díly zase snadno oddělíte, např. při výměně příslušenství.

Silence/Silence Plus

Díky motoru vysavače optimalizovaného z hlediska hlučnosti a díky integrovanému tlumení hluku jsou vysavače Miele obzvláště tiché.

Kompaktnost

Díky propracovanému kompaktnímu systému, který sestává z parkovacího úložného systému po obou stranách a XXL rukojeti s parkovací funkcí, jsou tyto vysavače Miele mimořádně lehké a nezabírají mnoho místa.

Kolečka s tlumiči

Jedinečná pojezdová kolečka DynamicDrive na ocelových osách se otáčejí o 360° a jsou vybavena tlumiči. Pogumovaná kolečka jsou odolná a obzvlášť šetrná k vaší podlaze. Pyšní se také svou dlouhou životností. Výhoda: extrémně obratný a tichý vysavač, který je i mimořádně šetrný k vaší podlaze.

Promyšlený parkovací systém

Sací trubici a hadici lze upevnit po obou stranách postaveného vysavače. Ten se tak dá snadno přenášet, úsporně uložit a pohodlně jej mohou ovládat praváci i leváci.

Teleskopická trubice Comfort

Teleskopickou sací trubici Comfort s exkluzivním designem Miele lze intuitivně nastavit a zajistit v požadované obslužné výšce. Zvětšený průměr zvyšuje objem proudu vzduchu, a tím podporuje vynikající výsledky čištění. Drobné detaily, jako je pogumování na horním konci, se osvědčily jako velmi praktické. V případě, že se trubice opře o stěnu, nesklouzne po ní.

Maximální výkon odtahu

Funkce Boost vám díky možnosti krátkodobého zvýšení sací síly nabízí vyšší míru komfortu při úklidu. Celkem podle své potřeby můžete funkcí Boost zvýšit výkon svého modelu EcoLine během max. 1 minuty na hodnotu 900 W. Díky volitelnému použití funkce Boost zůstává váš vysavač současně velmi úsporný a silný v boji proti jemným i hrubým nečistotám.

Miele konfigurátor

Produkty