Miele PUR 98 W

Nákupem získáte 309,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínová digestoř Miele PUR 98 W je spotřebič, který oceníte při každodenním vaření. Kromě praktické funkce splňuje také funkci estetickou a hodí se svým nadčasovým designem téměř do každé moderní kuchyně. Je vhodný pro použití s odtahem nebo cirkulací. Spotřebič disponuje tlačítkovým ovládáním s LED. Při odsávání si můžete zvolit ze 3 úrovní výkonu s maximálním 650 m³ / h. Osvětlení varné plochy je zajištěno LED osvětlením 3 x 3 W. Nejvyšší dosahovaná hlučnost je 67 dB, a proto vás odsavač při odsávání nebude rušit nadměrným hlukem. Digestoř Miele PUR98W je vybaven nerezovým tukovým filtrem s dlouhou životností, který je omyvatelný i v myčce nádobí. Recirkulace vzduchu je možná, jen když je vložen uhlíkový filtr (volitelné příslušenství). Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Odsávání

Odsavač par s radiálními ventilátory s oboustranným odsáváním má k dispozici tři stupně rychlosti odsávání a jeden intenzivní. Liší se intenzitou odsávání, takže si zvolíte vždy ten nejvhodnější podle toho na kolika varných zónách vaříte a kolik vzniká páry. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

  •     Maximální výkon při odtahu, 1. rychlost: 265 m³ / h
  •     Maximální výkon při odtahu, 2. rychlost: 320 m³ / h
  •     Maximální výkon při odtahu, 3. rychlost: 395 m³ / h
  •     Maximální výkon při při odtahu, intenzivní stupeň: 650 m³ / h
  •     Maximální výkon při recirkulaci: 330 m³ / h (intenzivní stupeň 360 m³ / h)

Možnost recirkulace nebo odtahu přímo do komína

Chcete odsávat přebytečnou páru přímo do komína, zda si ji raději přejete vyměnit za čistý vzduch? Je jen na vás, kterou možnost si vyberete. Kvalitní odsavač par Miele PUR98W disponuje kromě účinného odtahu do komína i možností recirkulace ( Miele DKF 12-1, uhlíkový filter)není součástí balení. To znamená, že mastná přebytečná pára se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Oba způsoby jsou mimořádně efektivní a účinné, takže je jen na vás, který budete preferovat.

Filtry a Miele CleanCover

Digestoř je vybaven třemi 10-vrstvými nerezovými kovovým tukovými filtry. Rám a krycí vrstva jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli. Můžete je komfortně mýt v myčce bez rizika vzniku viditelného zbarvení. Zachovají si dlouhodobě dokonalý vzhled. Za tukovými filtry se nachází Miele CleanCover: místo ostrých kovových hran a elektrických součástek je zde uzavřena, hladká plocha. Je velmi snadno udržovatelná a slouží jako ochrana před stykem s kabely a částmi motoru.

Bezpečnostní vypínání

Intenzivní stupeň nabízí vysoký výkon a je koncipován na krátkodobý provoz. Pokud se vám stane, že nějaký pokrm připálíte a vytvoří se silný kouř či pach, můžete jej naprogramovat tak, aby se ventilátor automaticky přepnul na stupeň 3 po 10 minutách provádí, čímž ušetříte na energii. Po 10 hodinovém provozu se digestoř automaticky vypne. Díky tomu máte i v případě nesprávné obsluhy jistotou maximální bezpečnosti.

Osvětlení

LED osvětlení je dokonalým prvkem. Nejenže je šetrné k životnímu prostředí, HighPower LED od Miele spotřebuje jen 2 W a ušetří tak množství elektrické energie. Rovnoměrně a přirozeně osvětlí varnou plochu pod digestoří.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 89,8 cm
  • Maximální hlučnost 71 db
  • Maximální výkon odsávání 650 m3

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 650 m3
Počet rychlostí: 4
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 45 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 68,5 cm
Výška komínu (max.): 100,5 cm

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 89,8 cm
Výška: 68,5 cm
Hloubka: 50 cm
Hmotnost: 25 Kg

Obsah balení

Obsah balení: zpětná klapka

Hlučnost

Maximální hlučnost: 71 db

Materiál

Materiál: nerez

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Energetické údaje

Celková spotřeba: 49,7 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 3

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Ostatní

Kód produktu: 84146000

Všechny parametry

Recenze Miele PUR 98 W

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele PUR 98 W