Miele pračky, sušičky a žehlicí přístroje Zobrazit popis

Systém péče o prádlo Miele zohledňuje celý proces od praní přes sušení až po žehlení. Prací prostředky Miele byly vyvinuty ve vlastních laboratořích, čímž splňují nejvyšší standardy a poskytují nejlepší výsledky v kombinaci se spotřebiči značky Miele. Všechny spotřebiče jsou navzájem dokonale sladěny od vybavení až po design.

Hlavní přednosti praček, sušiček a žehlicích přístrojů Miele

Miele je zárukou dlouhé životnosti

Aby byly splněny i ty nejvyšší požadavky na kvalitu, podrobuje Miele své spotřebiče během celého vývoje náročnými zátěžovými testy. V těchto testech perou například pračky po dobu 10 000 hodin. Při tom proběhne cca 5 000 různých programů.

Perfektní systematická péče o prádlo

Systém péče o prádlo zohledňuje celý proces od praní přes sušení až po žehlení. Dokonce i prací a ošetřovací prostředky Miele CareCollection byly vyvinuty ve vlastních laboratořích Miele a jsou ideálně přizpůsobeny spotřebičům Miele. To umožňuje dosažení nadprůměrných výsledků čištění a vynikající péči o textilie. Automatické pračky a sušičky prádla Miele jsou z hlediska designu a vybavení navzájem perfektně sladěny. Koncept ovládání a nabídka programů důsledně sledují stejnou filozofii. To vám usnadňuje výběr toho správného programu.

Dvě designové linie - jedna produktová rodina

ChromeEdition: Klasický design přístroje s kulatými chromovanými průhlednými dvířky. Na výběr jsou přístroje s kolmým nebo ergonomicky zešikmeným ovládacím panelem. WhiteEdition: Svěží vítr v designu péče o prádlo: dynamicky zaoblená čelní strana s bílými kulatými designovými dvířky. Ovládací panel a dvířka s chromovaným designem. Průhledná dvířka jsou samozřejmostí.

Úsporné a ekologické praní

Inženýři společnosti Miele se při samotném vývoji zaměřují především na úsporu energie. Všechny pračky modelové řady W1 dosahují té nejvyšší třídy energetické účinnosti A+++, a patří tak k nejúčinnějším a nejúspornějším na světě. S některými modely můžete využít technologie Smart Grid: inteligentní elektrickou síť, díky které můžete profitovat z těch nejvýhodnějších cen za elektrický proud. Pokud se rozhodnete pro pračku se dvěma průtokovými hadicemi, můžete díky využití teplé vody ve spojení se solárním tepelným zařízením ušetřit až 47 % spotřeby elektrické energie. Systém Miele Allwater umožňuje alternativní využití teplé vody, vody ze studny nebo dešťové vody. Díky tomu ušetříte až 70 % pitné vody. S novými pračkami Miele tak nešetříte pouze na perfektní čistotě, ale současně šetříte i elektrickou energii a vodu tak jako nikdy předtím.

Úsporné a ekologické sušení

Za posledních 15 let společnost Miele snížila spotřebu elektrického proudu svých sušiček prádla o více než 60 %. Proto dosahují všechny sušičky prádla Miele s tepelným čerpadlem minimálně energetické třídy účinnosti A+. I s některými sušičkami Miele můžete díky technologii SmartGrid automaticky profitovat z nejpříznivějších cen za elektrický proud na trhu. Se solární sušičkou Miele dosáhnete další úspory energie v jedinečném rozsahu. Pracuje o 40 % úsporněji, než je potřebné pro dosažení energetické třídy účinnosti A+++. To z ní dělá nejúspornější sušičku prádla na trhu. Prádlo schne sílou přírody. Ve společnosti Miele prosazují tuto techniku ve smyslu motta: "Vždy lepší".

Miele@home

"Svoboda" znamená v určitém slova smyslu kvalitu života. Skutečně vychutnat si ji můžete jenom tehdy, pokud máte vše pod kontrolou. Ať už jste doma nebo na cestách, na vaše kuchyňské spotřebiče se chcete spolehnout. Síťovým propojením přístrojů Miele se vám otevírají nové možnosti, které vašemu dynamickému všednímu dni dodají více pohodlí, lepší kvalitu života a vyšší bezpečnost. V otázce inteligentní domácnosti je pro Miele prioritou smysluplnost pro uživatele. S vlastními vyvinutými funkcemi, mobilním ovládáním a novou technologií síťového propojení vám Miele nabízí systém, který vám poskytne více volného času a bude vás podporovat při efektivní a ekologické realizaci úkolů všedního dne: Miele@home.

Miele konfigurátor

Podkategorie

Produkty