Miele pračky se sušičkou Zobrazit popis

Pračky se sušičkou značky Miele nabízí nejdokonalejší systém praní s tekutými pracími prostředky. Voštinový buben vám zaručí opravdu hebké prádlo bez poškození vláken. Snižte potřebu žehlení prádla až o 50 %. Kvalitní materiály, zpracování a dokonalý design se snoubí v provedení, které zajistí dlouhotrvající životnost, jakou jinde nenajdete.

Hlavní přednosti praček se sušičkou Miele

Maximální ochrana

Snímač stavu vody a plovákový spínač nabízí WPM nejvyšší ochranu proti poškození vodou. Přívodní hadice je navíc opletena kovem, čímž je chráněna proti poškození zvenčí. Tento místo šetřicí systém ochrany proti poškození vodou je mimořádně praktický pro pračky se sušičkou nebo pračky s horním plněním, které jsou často instalovány ve stísněných prostorech.

Energetická účinnost

Pračky se sušičkou Miele jsou ekologické a využívají jen tolik vody a elektrické energie, kolik je skutečně potřeba. Pračky se sušičkou dosahují třídy energetické účinnosti A, stejně jako vynikající třídy účinnosti praní A.

Odstraňování skvrn

Pračka se sušičkou prádla Miele vypere až 23 druhů skvrn, a to až 3 druhy skvrn současně. Jednoduše zvolte příslušnou volbu programu a program praní se optimálně přizpůsobí danému znečištění. Integrovaný poradce pro skvrny vám na displeji zobrazí odkazy pro efektivní odstranění příslušných skvrn. To nabízí jedině Miele.

Indikátor naplnění

Tato inteligentní funkce vám pomůže k tomu, abyste pračku se sušičkou zbytečně nepřetěžovali, a také optimálně dávkovali prací prostředek. Při plnění vám pračka měří aktuální množství prádla a indikuje vám, kolik prádla ještě můžete vložit. Navíc se vám na displeji zobrazí doporučení pro optimální dávkování pracího prostředku. Tak vždy perete ohleduplně vůči životnímu prostředí a s těmi nejlepšími výsledky.

Nejvyšší kvalita

Aby byly splněny nejvyšší standardy kvality, podrobuje společnost Miele své přístroje během vývoje náročnému testování životnosti. V těchto testech musí přístroje 19 000 hodin prát a sušit. Přitom se provede přibližně 5 000 různých programů. Ve vztahu ke každodennímu množství prádla to odpovídá přibližně 5 programům za týden s průměrnou dobou chodu 3,5 hodiny po více než 20 let.

Vypláchnutí vláken

Části vláken, které po posledním sušení zůstaly v přístroji, se tímto programem beze zbytku vyplaví. Kanál pro kondenzát, prací vana a prací buben jsou po několika minutách absolutně zbaveny vláken. Tak se bezpečně zabrání nechtěnému zabarvení prádla od zavlečených vláken.

WiFiConn@ct

Pomocí WiFiConn@ct připojíte svůj spotřebič Miele k internetu pohodlně přes WiFi prostřednictvím smartphonu nebo tabletu. Doma nebo na cestách si bez problémů zjistíte stav svého spotřebiče, např. dostanete vyrozumění o tom, že dochází prací prostředek a můžete ho následně přímo objednat v online obchodě Miele. K tomu potřebujete aplikaci Miele@mobile, kterou získáte bezplatně prostřednictvím Google Play nebo App Store.
 

Miele konfigurátor