Miele podskříňkové a vestavěné digestoře Zobrazit popis

Digestoře Miele jsou nejen v pěkném designu, ale splňují i vyšší požadavky na funkčnost. Vybaveny jsou 10 vrstvým nerezovo kovovým tukovým filtrem, který lze čistit v myčce. Digestoře jsou mimořádně výkonné a zároveň příjemné tiché.

Hlavní přednosti podskříňkové a vestavěných digestoří Miele

Pěkný vzhled a funkčnost

Digestoře Miele jsou vybaveny 10-vrstvým nerezovým kovovým tukovým filtrem. Krycí vrstva a rám sestávají z kvalitní nerezové oceli. Při komfortním čištění tukového filtru v myčce nevznikají žádné viditelné zbarvení. Tukové filtry Miele si tak zachovají po dlouhou dobu perfektní vzhled.

Filtr NoSmell

V odsavačů par Miele pro cirkulační provoz se kromě tukového filtru vždy používá i aktivní uhlíkový filtr NoSmell. Tento filtr dokáže účinně a dlouhodobě vázat pachy.

Kvalita

Digestoře Miele mají kvalitní svařované a broušené tělo a komín z nerezové oceli. Kvalita odsavače Miele je viditelná už zvenku: precizní kontury a přesné spoje jsou typickými znaky odsavačů Miele. Potěšte se z dokonalosti zpracování!

Automatický doběh

Automatický doběh ventilátoru se postará o důkladné odsátí par a pachů, které se po vaření ještě nacházejí v místnosti. Podle volby se odsavač automaticky vypne po 5 nebo 15 minutách.

Eco motor

Srdcem každého odsavače par je jeho motor. Společnost Miele používá částečně motory ECO, které jsou ve srovnání s běžnými motory až o 70% úspornější. Kromě toho jsou mimořádně tiché, avšak stejně výkonné jako motory v jiných odsavačů par Miele.

Automatické vypnutí

Po 10 hodinách provozu se odsavač automaticky vypne. Tak je i v případě nesprávné obsluhy zajištěna maximální bezpečnost.

Miele konfigurátor