Miele podskříňkové a vestavné digestoře Zobrazit popis

Digestoře Miele disponují nejen stylovým designem, ale splňují i ty nejvyšší požadavky na funkčnost. Vybaveny jsou 10vrstvým nerezovým tukovým filtrem, který lze čistit v myčce. Digestoře jsou mimořádně výkonné a zároveň příjemně tiché.

Hlavní přednosti podskříňkových a vestavných digestoří Miele

Pěkný vzhled a funkčnost

Digestoře Miele jsou vybaveny 10vrstvým nerezovým tukovým filtrem. Krycí vrstva a rám sestávají z kvalitní nerezové oceli. Při komfortním čištění tukového filtru v myčce nevzniká žádné viditelné zbarvení. Tukové filtry Miele si tak zachovávají po dlouhou dobu perfektní vzhled.

Filtr NoSmell

V odsavačích par Miele se pro cirkulační provoz používá kromě tukového filtru i aktivní uhlíkový filtr NoSmell. Tento filtr dokáže účinně a dlouhodobě vázat pachy.

Kvalita

Digestoře Miele mají kvalitní svařované a broušené tělo a komín z nerezové oceli. Kvalita odsavače Miele je viditelná už zvenku: precizní kontury a přesné spoje jsou typickými znaky odsavačů Miele. Potěšte se i vy z této dokonalosti zpracování!

Automatický doběh

Automatický doběh ventilátoru se postará o důkladné odsátí par a pachů, které se po vaření ještě nacházejí v místnosti. Podle volby se odsavač automaticky vypne po 5 nebo 15 minutách.

Eco motor

Srdcem každého odsavače par je jeho motor. Společnost Miele používá částečně motory ECO, které jsou ve srovnání s běžnými motory až o 70 % úspornější. Kromě toho jsou i mimořádně tiché, avšak stejně výkonné jako motory jiných odsavačů par Miele.

Automatické vypnutí

Po 10 hodinách provozu se odsavač automaticky vypne. Díky tomu je zajištěna maximální bezpečnost i v případě nesprávné obsluhy.

Miele konfigurátor