Miele podlahové vysavače Zobrazit popis

Vysavače značky Miele splňují i ty nejvyšší požadavky spotřebitelů - počínaje hygienickou čistotou (kterou ocení zejména alergici), přes nejvyšší sací výkon, až po snadný výběr sáčků do vysavačů (na základě barvy). Dlouhá životnost spotřebičů jde samozřejmost ruku v ruce s nízkou spotřebou energie. Není proti divu, že vysavače Miele vyhrávají spotřebitelské testy po celém světě.

Hlavní přednosti podlahových vysavačů Miele

Všestranné podlahové vysavače

Podlahový vysavač má klasický tvar a následuje vás, díky svým snadno pohyblivým kolečkům, pohodlně po místnosti. Díky tomu lze komfortně vysávat i velké plochy.

Lehké a obratné tyčové vysavače

Díky kompaktní konstrukci jsou tyto přístroje ideální pro úzké plochy. Tyčové vysavače Miele se snadno přenášejí a vyžadují jen malý odkládací prostor. Při vysávání vezete celý přístroj před sebou.

Efektivní a důkladné robotické vysavače

Akumulátorové robotické vysavače pracují zcela samostatně, a to i tehdy, když není nikdo doma. Pomocí kamer a senzorů rozeznává vysavač Miele Scout RX2 prostor i všechny překážky v něm. Díky systematickému navigačnímu systému pracuje důkladně a efektivně i mezi velkým množstvím nábytku.

Vhodný sáček na prach? Úplně jednoduché!

Najít ten správný sáček pro konkrétní vysavač není mnohdy vůbec jednoduché. U Miele to však neplatí - vhodný originální sáček HyClean poznáte podle barevného označení přídržné desky - princip klíče a zámku.

Sací síla

Díky přesně odstupňovaným filtračním vrstvám zůstává prachový sáček Miele HyClean i se zvyšujícím se zaplňováním stále prodyšný. Přístroj vám ukáže, kdy je prachový sáček, resp. vzduchový filtr, zanesený. Díky tomu si po výměně sáčku můžete vychutnat stejně vysokou sací sílu, čisticí výkon a hygienu jako první den.

Delší vysávání o 25 %

Díky speciální textilii zachytí originální prachové sáčky Miele mimořádně velké množství jemného prachu. Prachové difuzory rozdělují vysátý prach rovnoměrně uvnitř sáčku, aby se jeho objem maximálně využil. Originální sáčky vám tak ušetří o 1/4 více objemu. 

Hygienická výměna sáčku

Při otevření vysavače se originální prachový sáček Miele HyClean automaticky uzavře, a spolehlivě tak zadrží vysátý prach. Síť Protector-Netting navíc zabrání prasknutí či přetržení sáčku, a to dokonce i v případě nasátí ostrých předmětů, např. střepů. Jednou nasátý (jemný) prach se tak už nikdy nedostane ven.

Dokonalé těsnění

Pro osoby alergické na prach doporučujeme vysavač vybavený HEPA filtrem. Některé podlahové vysavače Miele s filtrem HEPA AirClean doporučuje i institut TÜV Nord. Díky speciálnímu těsnění opláštění splňuje každoročně kontrolované požadavky TÜV Nord nejen vzduchový filtr, ale celý přístroj. Odfiltrovaný a vyfouknutý vzduch je čistší než normální vzduch v místnosti. Kromě toho zůstanou bakterie, alergeny a spóry plísní bezpečně uvězněny v prachovém sáčku.

Úspora energie

Podlahové vysavače Miele EcoLine jsou v mezinárodních testech mimořádně úspěšné. S těmito inovativními přístroji společnost Miele dokazuje, že pro dobrý čisticí výkon není nezbytně nutný vysoký výkon motoru. Modely EcoLine od Miele spojují nejlepší čisticí výkon s nejvyšší energetickou účinností - dlouhodobě tak šetří energii a vaše peníze.

Testy kvality

Nejvyšší kvalita Miele je zárukou dlouhé životnosti. Žádná běžná situace není tak náročná jako samotný produktový test Miele. Než se vysavače Miele dostanou do sériové výroby, musí se ve zkušební laboratoři podrobit testu trvalého zatížení. Test hadice - nosnost! Sací hadice Miele jsou v laboratořích napínány a ohýbány až 120 000 krát. Nemusíte mít tedy obavu táhnout váš vysavač Miele bez problémů za sebou. Test životnosti motoru:  vytrvalost! Od vysavačů Miele se vyžadují ty nejvyšší výkony od prvního do posledního dne své životnosti. V intenzivním dlouhodobém testu se neustálým zapínáním a vypínáním musí motory Miele podrobit kondiční zkoušce. Prahový test: síla! V běžném životě čelí vysavače Miele značnému množství nárazů a musí překonávat různé překážky, jako např. prahy dveří. V tomto testu se jedná o 16 500 nárazů. Opláštění a pojezdová kolečka zde musí prokázat svou odolnost. Test navíjení kabelu: spolehlivost! V tomto testu jsou kabely Miele více než 10 000 x rozvinuty a znovu navinuty. Teprve potom jsou konstruktéři Miele spokojeni a mají jistotu, že i u vás doma bude vše fungovat bez nejmenších potíží. Test podlahové hubice: pevnost! Jedna podlahová hubice Miele musí zvládnout 2 000 km na různých podlahových krytinách - to je stejná vzdálenost jako z Berlína do Paříže a zpět. Přitom 60 000 krát překoná kobercem překrytý práh dveří. Test rukojeti: odolnost! Rukojeti vysavačů Miele jsou zatíženy 5 kg závažím a 120 000 krát zvednuty a zase spuštěny dolů. Tuto permanentní zátěž musí rukojeť vydržet bez poškození.

Podkategorie

Produkty