Miele plynové varné desky Zobrazit popis

Plynové varné desky Miele poskytují vysoký komfort obsluhy a bezpečnosti. Oceníte funkce, jako zrychlené zapálení nebo automatické opětovné zapálení při nechtěném zhasnutí. Některé vyšší modely mají i kuchyňský budík a indikátory horké plochy a zbytkového tepla.

Hlavní přednosti plynových varných desek Miele

GasStop a ReStart

Následkem průvanu či vyvření jídla může plamen zhasnout. Elektronický systém to ihned rozpozná a plamen opětovně automaticky zapálí. Pokud je zapálení neúspěšné, přívod plynu se okamžitě přeruší - jednoduše a bezpečně.

Plyn a elektronika

Plynové varné desky Miele, které jsou vybaveny elektronikou, mají prvky vybavení, které vám poskytují ještě vyšší bezpečnost a komfort při obsluze. Funkce QuickStart se postará o zrychlené zapálení, funkce GasStop & ReStart o automatické a opětovné zapálení v případě zhasnutí plamene. Některé modely mají navíc kuchyňský budík a indikátory horké plochy a zbytkového tepla.

Wok

Plynové varné desky a kuchyně ve stylu wok - to k sobě jednoduše patří. Miele nabízí dvě varianty hořáků pro pánve wok: samostatný hořák wok s jednotnou regulací výkonu pro oba okruhy plamene. A Dual-wok hořák, který umožňuje regulovat oba okruhy plamene samostatně.

Snadná údržba

Plynové varné desky Miele jsou vybaveny nosiči, které lze mýt v myčce nádobí. Usnadňuje to jejich důkladné čištění a zachování hodnoty plynových varných desek. Současně šetří i váš čas.
 

Miele konfigurátor

Mohlo by Vás zaujmout

Skladová dostupnost

Šířka

Typ varné desky

Počet hořáků/varných zón

Funkce Boost ?

Ukazatel zbytkového tepla

Flexi zóna

Celkový příkon desky

Materiál mřížek

Elektrické zapalování

Pojistka hořáků

Malý hořák (počet)

Standardní hořák (počet)

Velký hořák (počet)

Smart (ovládání mobilem) ?