Miele parní trouby Zobrazit popis

Parní trouby Miele poskytnou dokonale rovnoměrné výsledky pečení s vynikající chutí. Vyšší komfort poskytne množství automatických funkcí, bez nutnosti nastavování teploty a času pečení. Gurmáni ocení i možnost přípravy jídel Sous-vide. Kvalitní použité materiály a množství vylepšených programů vám zaručí dokonalý výsledek ve spojení s dlouhotrvající německou kvalitou.

Hlavní přednosti parních trub Miele

DualSteam

Dokonalost přesně podle vaší chuti: jako ideální doplněk k troubě a varné desce se parní trouba Miele postará o perfektní výsledky vaření. Dokonce můžete připravovat kompletní menu o více chodech současně. Rychlá doba ohřevu a přípravy, jakož i rovnoměrná distribuce páry, vám usnadní přípravu jídel. To vše díky jedinečné externí výrobě páry s technologií DualSteam.

Externí výroba páry

Inovativní parní systém: na rozdíl od jiných systémů se ve spotřebičích Miele výrobník páry nachází mimo topný prostor. Ohřevný prostor se během vaření kompletně naplní párou, která vytlačuje všechen kyslík. Výhody: rychlý ohřev, optimální měření teploty a zachování přirozené barvy potravin. A jelikož se v topném prostoru nevytváří usazeniny vodního kamene, je i samotné čištění mimořádně jednoduché.

Dokonalý ohřevný prostor

Velkorysý prostor a rychlé čištění: topný prostor z nerezu poskytuje užitný objem až 40 litrů, takže se do něj vejdou i velké napařovací misky, např. na kuře nebo ryby. Takto lze připravit i kompletní menu pro 8 až 10 osob s větší volností a komfortem. Kromě velkorysé nabídky místa je ohřevný prostor absolutně nerezavějící a snadno se čistí.

Automatické programy

Kolik času potřebujete k uvaření rýže a kolik na zeleninu? Se 135 různými automatickými programy pro vaření v páře nemusíte volit teplotu ani dobu trvání. Přístroj reaguje automaticky, a ušetří vám tak čas strávený v kuchyni. Preferujete mrkev uvařenou "al dente"? U mnoha potravin se stupeň přípravy dá nastavit individuálně.

Sous-vide (vakuum)

Rovnoměrně a šťavnatě: v parních troubách Miele můžete připravovat potraviny metodou vaření Sous-vide. Při nízkých teplotách se ryba, maso, ovoce a zelenina šetrně připravují během delšího času. Dosáhnete tak velmi aromatických a chuťově dokonalých výsledků. Vzhled, tvar, minerální látky a vitamíny tak zůstanou v připravovaném pokrmu zachovány.

Miele konfigurátor

Podkategorie

Mohlo by Vás zaujmout

Skladová dostupnost

Smart (ovládání mobilem) ?

Klimatické pečení ?

Bezdrátový pokrmový teploměr ?

DirectWater ?

Automatické programy ?

Celk.vn.kapacita trouby

Celkový výkon trouby

Vestavěný displej

Počet funkcí

Gril

Jednoduché čištění

Teleskopický výsuv

Horkovzdušná funkce