Miele nástěnné a komínové digestoře Zobrazit popis

Miele nabízí vzhled digestoří v nadčasovém designu. Její koupí tak získáte dlouhodobě funkční výrobek, který bude splňovat nároky na vzhled po dlouhá léta. Oceníte programovatelný výkon, který se například z intenzivního stupně automaticky přepne na stupeň 3 po 10 minutách. ECO motor je srdcem každého odsavače par Miele. K přednostem patří i dlouhodobé filtry a automatický doběh ventilátoru.

Hlavní přednosti nástěnných a komínových digestoří Miele

Pěkné a funkční

Digestoře Miele jsou vybaveny 10vrstvým nerezovým tukovým filtrem. Krycí vrstva a rám sestávají z kvalitní nerezové oceli. Při komfortním čištění tukového filtru v myčce nevzniká žádné viditelné zbarvení. Tukové filtry Miele si tak zachovávají po dlouhou dobu svůj perfektní vzhled.

Filtr NoSmell

U odsavačů par Miele pro cirkulační provoz se kromě tukového filtru používá i aktivní uhlíkový filtr NoSmell. Tento filtr dokáže účinně a dlouhodobě vázat pachy.

CleanCover

Za tukovými filtry se nachází systém Miele CleanCover: místo ostrých kovových hran a elektrických součástí je zde pouze hladká plocha. Jeho čištění a údržba je mimořádně snadná a chrání vás před stykem s kabely a jinými součástmi motoru. Svědomitost Miele v detailu - pro vyšší komfort při obsluze a bezpečnost.

Kvalita

Digestoře Miele mají kvalitní svařované a broušené tělo a komín z nerezové oceli. Kvalita odsavače Miele je viditelná už zvenku: precizní kontury a přesné spoje jsou typickými znaky odsavačů Miele. Potěšte se i vy z této dokonalosti zpracování!

Automatický doběh

Automatický doběh ventilátoru se postará o důkladné odsátí par a pachů, které se po vaření ještě nacházejí v místnosti. Podle volby se odsavač automaticky vypne po 5 nebo 15 minutách.

ECO motor

Srdcem každého odsavače par je jeho motor. Společnost Miele používá částečně motory ECO, které jsou ve srovnání s běžnými motory až o 70 % úspornější. Kromě toho jsou mimořádně tiché, avšak stejně výkonné jako motory jiných odsavačů par Miele.

Automatické vypnutí

Po 10 hodinách provozu se odsavač automaticky vypne. Tím je zajištěna maximální bezpečnost i v případě nesprávné obsluhy.
 

Miele konfigurátor