Miele myčky Zobrazit popis

Myčky nádobí Miele se pyšní nejnižší spotřebou vody, a to pouze 6,5 litru na cyklus. Jsou vyrobeny z materiálů dlouhé životnosti tak, aby splňovaly vysoké nároky, které si Miele klade na své výrobky. Ovládání je jednoduché a intuitivní. Nabízí funkce, jako např. rychlý program, automatický start nebo program určený speciálně na sklo, pro dosažení brilantního lesku. A to je teprve začátek ...

Hlavní přednosti myček nádobí Miele

AutoDos

Užijte si vynikajících výsledků čištění s naší inovací: celosvětově první automatické dávkování s integrovaným PowerDiskem se jmenuje AutoDos - vyvinuto značkou Miele. Myčky nádobí a práškový granulát vyvinulo Miele jako precizní a vzájemně sladěný systém. Práškový granulát se v závislosti na zvoleném programu dávkuje automaticky v přesně požadovaném množství a ve správný okamžik. Tímto způsobem je možné i opakované dávkování v rámci programu. V programu Automatika měří senzor stupeň znečištění a dle toho upraví i dávkování.

Svoboda obsluhy

Myčky nové generace nabízí maximální volnost v obsluze. Můžete použít buď automatické dávkování AutoDos s integrovaným PowerDiskem nebo standardní tablety či prášek. Jaký čisticí prostředek zvolíte, si rozhodnete individuálně a kdykoliv. Na čisticí prostředek nemusíte myslet při každém mytí, ale zhruba po jednom měsíci, protože inovativní dávkovací technologie s PowerDiskem má práškový granulát připraven pro průměrně 20 mycích cyklů. Rovněž s funkcí AutoStart si užijete svobodu: stačí ji jednou naprogramovat, a pak už první autonomní myčka na světě pracuje automaticky v požadovaný čas a den. To vám zjednoduší váš každodenní život a poskytne vám tak jedinečný komfort.

Rozmanité velikosti

Standardní myčky: (81 cm výška, 60 cm šířka) - pro standardní velikost výklenku ve většině domácností s podstavnou výškou od 81 cm. Myčky XXL (85 cm výška, 60 cm šířka) - podstavné, vestavné a plně integrované myčky nádobí Miele jsou dostupné také v provedení XXL. Toto provedení je vhodné pro kuchyně s podstavnou výškou od 85 cm. Ideální pro nové kuchyně s vyšší pracovní deskou. Myčky nádobí v provedení XXL nabízí až o 25 % větší objem naplnění v horním koši pro větší flexibilitu a lepší možnosti nastavení, např. pro sklenice s dlouhou stopkou, velké šálky na kávu a nádobí s průměrem do 23 cm. Extra úzké (81 cm výška, 45 cm šířka) - ideální pro domácnosti s nedostatkem místa a malým počtem osob, které se přesto nechtějí vzdát komfortu myčky Miele. Naše myčky se šířkou 45 cm nezaostávají v ničem za svými velkými bratry: příborová zásuvka, nízká spotřeba energie a maximálně komfortní košové vybavení najdete i u těchto úzkých myček Miele.

Provedení

Volně instalovatelné, samostatně stojící přístroje s robustní krycí deskou, kterou můžete využít také jako pracovní plochu. Protože přístroj není pevně zabudován, dá se při stěhování jednoduše přenést a umístit v nové kuchyni. Podstavné myčky: ideální řešení pro výměnu přístroje v již sestavených kuchyních. Přístroj lze zabudovat pod pracovní desku. Podstavné myčky nádobí jsou dostupné v těchto barvách: briliantová bílá, havana hnědá, obsidian černá a nerezová s úpravou CleanSteel.

Košové uspořádání generace 7000

Držák na šálky FlexCare: ochranné silikonové prvky a nová povrchová struktura pro perfektní uložení. Držák na sklenice FlexCare: výjimečně bezpečné a šetrné umístění. Integrované silikonové úchyty a speciální struktura. Sklopný držák na láhve: absolutní bezpečnost bez možnosti převrácení. Díky držáku na láhve se důkladně vyčistí i vysoké nádoby, jako např. vázy. Zásuvka 3D-MultiFlex: všechny příbory jsou uloženy samostatně. Nečistoty se odstraní beze zbytku a příbory jsou perfektně vysušeny. Označení FlexAssist: optimální vizuální podpora. Barevné označení flexibilních prvků pro individuální košové uspořádání. Výškově nastavitelný horní koš: mnoho variant. U všech myček nádobí můžete v horním koši jednoduše a variabilně nastavovat výšku. Dvoudílná řada sklopných hřebenových nástavců: perfektní umístění mís a jejich usušení. Speciální struktura pro perfektní uchycení. Ergonomické rukojeti koše: rukojeti koše usnadňují manipulaci při každém vkládání a vyjímání nádobí. Multiclip: bezpečné uchopení a perfektní umytí i drobných předmětů.

Miele konfigurátor

Podkategorie

Produkty