Miele M 7240 TC EDST


Vestavná mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 46 l, Mikrovlnný výkon: 1600 W, Barva: nerez, Výška: 46 cm, Šířka: 56,2 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Cena 37 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 380 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Vestavná mikrovlnná trouba Miele M 7240 TC EDST v nerezovém provedení má nerezový vnitřní prostor o objemu 46 l. Její maximální mikrovlnný výkon dosahuje 1 600 W. Nabízí až 30 automatických programů. Ovládání je dotykové s jednořádkovým textovým displejem pomocí senzorových tlačítek. Dvířka mikrovlnné trouby Miele M 7240 TC EDST jsou vybavena jemným zavíráním SoftClose. Vnitřní prostor je osvětlen pomocí LED. Pro bezpečnost je vybavena zablokováním zapnutí, bezpečnostním vypínáním a upozorněním na nedovřená dvířka.

XL prostor

Vestavná mikrovlnná trouba Miele M 7240 TC EDST je v elegantním nerezovém provedení. Vybavena je ovládáním TopControl a přehledným displejem EasyControl. Disponuje velkým vnitřním objemem 46 litrů. Vnitřní prostor je zhotoven z nerezové oceli pro efektivní rozptyl mikrovln. LED osvětlení vnitřního prostoru vám poskytne dokonalý přehled o přípravě pokrmu. Dvířka mikrovlnné trouby jsou vybavena rafinovaným tlumicím mechanismem. Dvířka se díky SoftOpen a SoftClose jemně zavírají a otevírají.

Automatické programy

Mikrovlnná trouba poskytuje 30 automatických programů pro rozmrazování a přípravu jídla s maximálním mikrovlnným výkonem 1 600 W. Automatické programy nabízejí komfortní přípravu pokrmů. Stačí zvolit požadovaný program a nastavit hmotnost připravovaného pokrmu. Výkon a čas přípravy si mikrovlnná trouba nastaví sama. Není nutná žádná další kontrola ani obsluha a výsledky budou dokonalé.

Quick mikrovlnka

Zvyšovat výkon můžete pomocí jednoho prstu a tlačítka Start. Jedno zatlačení je 30 sekund provozu, 2 stlačení 60 s a 3 stlačení 120 sekund. Tři nejvíce používané hodnoty můžete předem naprogramovat. Poté se automaticky vypne.

Připravte si popcorn stisknutím tlačítka

Pokud se chcete v pohodlí domova podívat film a bez popcornu to není ono, s vestavnou mikrovlnnou troubou už to nebude problém. Pouhým stisknutím tlačítka připravíte doma chutný popcorn. Časy i výkon jsou optimálně přizpůsobeny běžnému obsahu sáčku 100 g. Pokud máte raději křupavý, časy si jednoduše nastavte individuálně podle chuti.

Automaticky udržuje teplotu

Pokud připravíte jídlo dříve, než ho plánujete servírovat, určitě využijete funkci automatického udržování teploty. Ta udrží pokrmy až 15 minut na servírovací teplotě. Automatika se sama zapne, když se do 2 minut po ukončení programu neotevřou dvířka, ani nestiskne žádné tlačítko.

Bezpečnost

Zablokování zprovoznění dotykem jednoho prstu ochrání vaše děti před možným úrazem. Kromě toho nastavení door znemožní spuštění prázdné trouby. Mikrovlnná trouba bude zablokována, dokud nedojde k otevření a zavření dveří.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání elektronické
Gril Ne
Vnitřní objem 46 L
Mikrovlnný výkon 1600 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele M 7240 TC EDST

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi