Miele M 7240 TC EDST

Nákupem získáte 309,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná mikrovlnná trouba Miele M 7240 TC EDST v nerezovém provedení má nerezový vnitřní prostor o objemu 46 l. Její maximální mikrovlnný výkon dosahuje 1600 W. Nabízí až 30 automatických programů. Ovládání je dotykové s jednořádkovým textovým displejem pomocí senzorových tlačítek. Dvířka mikrovlnné trouby Miele M 7240 TC EDST jsou vybaveny jemným zavíráním SoftClose. Vnitřní prostor je osvětlen pomocí LED. Pro bezpečnost je vybavena zablokováním zapnutí, bezpečnostním vypínáním a upozorněním na nedovřená dvířka. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

XL prostor

Vestavná mikrovlnná trouba Miele M 7240 TC EDST je v elegantním nerezovém provedení. Vybavená je ovládáním TopControl a přehledným displejem EasyControl disponuje velkým vnitřním objemem 46 litrů. Vnitřní prostor je zhotoven z nerezové oceli pro efektivní rozptyl mikrovln. Led osvětlení vnitřního prostoru vám poskytne dokonalý přehled o přípravě pokrmu. Dvířka mikrovlnné trouby jsou vybaveny rafinovaným tlumícím mechanismem. Dvířka se díky SoftOpen a SoftClose jemně zavírají a otevírají.

Automatické programy

Mikrovlnná trouba poskytuje 30 automatických programů pro rozmrazování a přípravu jídla se maximálním mikrovlnným výkonem 1600 W. Automatické programy nabízejí komfortní přípravu pokrmů. Stačí zvolit požadovaný program a nastavit hmotnost připravovaného pokrmu. Výkon a čas přípravy si mikrovlnná trouba nastaví sama. Není nutná žádná další kontrola ani obsluha a výsledky budou dokonalé.

Quick mikrovlnka

Zvyšovat výkon můžete pomocí jednoho prstu a tlačítka Start. Jedno zatlačení je 30 sekund provozu, 2 stlačení 60 s. a 3 stlačení 120 sekund. Tři nejvíce používané hodnoty můžete předem naprogramovat. Poté se automaticky vypne.

Připravte si popcorn tisknutím tlačítka

Pokud si chcete v pohodlí domova podívat film a bez popcornu to není ono, s vestavěnou mikrovlnnou troubou už to není problém. Pouhým stisknutím tlačítka připravíte doma chutný popcorn. Časy i výkon jsou optimálně přizpůsobeny běžnému obsahu sáčku 100 g. Pokud máte raději křupavý, časy si jednoduše nastavte individuálně podle chuti.

Automaticky udržuje teplotu

Pokud připravíte jídlo dříve, než ho plánujete servírovat, určitě využijete funkci automatického udržování teploty. Ta udrží pokrmy až 15 minut na servírovací teplotě velmi jednoduše. Automatika se sama zapne, když se do 2 minut po ukončení programu neotevřou dvířka ani nestiskne žádné tlačítko.

Bezpečnost

Zablokování zprovoznění dotykem jednoho prstu ochrání vaše děti před možným úrazem. Kromě toho nastavení door znemožní spuštění prázdné trouby. Mikrovlnná trouba bude zablokována, dokud nedojde k otevření a zavření dveří.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání elektronické
  • Gril Ne
  • Vnitřní objem 46 L
  • Mikrovlnný výkon 1600 W

Další vlastnosti

Značka: Miele
Vnitřní objem: 46 L
Mikrovlnný výkon: 1600 W
Deakt.otočného talíře: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 56,2 cm
Šířka pro zabudování: 56,8 cm
Výška: 46 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 28,3 Kg
Hloubka pro zabudování: 55 cm
Výška pro zabudování: 45,2 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Funkce

Počet programů: 30
Gril: Ne
Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ano

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Kovový Rámeček: Ne

Specifické vlastnosti

? Automatické programy: Ano

Ostatní

Kód produktu: 85165000

Všechny parametry

Recenze Miele M 7240 TC EDST

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele M 7240 TC EDST