Miele M 2230 SC

Nákupem získáte 179,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná mikrovlnná trouba Miele M 2230 SC v černém provedení nabízí 17 litrový vnitřní nerezový topný prostor. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 1300 W. K dispozici má 7 úrovní výkonu a také automatické programy, které umožňují přípravu pokrmů s jednoduchým nastavením hmotnosti. Vnitřní prostor je osvětlen pomocí LED. Skleněný otočný talíř má průměr 27,2 cm. Ovládání mikrovlnné trouby Miele M 2230 SC je velmi jednoduché pomocí tlačítek a 7 místným displejem se senzorovým ovládáním EasySenzor. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Praktický pomocník

Elegantní vestavná mikrovlnná trouba Miele M 2230 SC patří mezi šikovné spotřebiče, které vám šetří čas. Spotřebič vám pomůže při ohřívání hotových jídel či při rozmrazování zmrazených polotovarů. K dispozici jsou praktické funkce, díky kterým zvládnete vaření, ohřívání či rozmrazování jídel rychle a pohodlně. Mikrovlnná trouba vám maso či hotové jídlo rozmrazí během chvilky. Díky spotřebiči ušetříte čas, který můžete věnovat jiným aktivitám. Díky svým jedinečným funkcím spuštění automatických programem či udržování teploty pokrmu po dobu 15 minut od jeho ohřátí, vám jídla zahřívané nebo připravované v této mikrovlnce budou chutnat výjimečně dobře. Efektivita rozložení mikrovln v této mikrovlnné troubě se realizuje i díky její vnitřní lesklé nerezové úpravě. Přehled o tom, co se s vaším jídlem děje budete mít rozhodně díky kvalitnímu LED osvětlení, které také výrazně povzbudí vaši chuť k jídlu. Díky funkci Memory umožňuje přípravu vícechodového jídla v jednom kroku, přičemž jídla zůstanou stejně chutné díky automatice udržování teploty.

Jednoduché ovládání

Ovládání je snadno srozumitelné a ovládací panel je doplněn velkým, přehledným 7 místným displejem se senzorovým ovládáním EasySenzor, takže nastavené funkce uvidíte a budete mít o všem dokonalý přehled.

Udržování teploty

Funkce automatického udržování teploty se aktivuje tehdy, jestliže se do 2 utratit po ukončení programu neotevřou dvířka ani se nestiskne žádné tlačítko. Proto se bude udržovat pokrm v teple ještě 15 minut.

Ostatní funkce

Model nabízí i další funkce jako například: funkce Quick, která nabízí rychlý přístup k nejvyššímu výkonu spotřebiče. Jedno, dvě nebo tři stisknutí tlačítka zapnou přístroj na 30, 60 nebo 120 sekund. Poté se automaticky vypne. Časy si můžete velmi jednoduše přestavět podle vlastních potřeb. Bezpečnost při používání mikrovlnné trouby je zajištěna zablokováním zprovoznění, které ochrání vaše děti a nedovolí jim otevřít spotřebič.

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání elektronické
  • Gril Ne
  • Vnitřní objem 17 L
  • Mikrovlnný výkon 1300 W

Další vlastnosti

Značka: Miele
Vnitřní objem: 17 L
Mikrovlnný výkon: 1300 W
Deakt.otočného talíře: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 59,5 cm
Šířka pro zabudování: 56,2 cm
Výška: 37,2 cm
Hloubka: 31 cm
Hmotnost: 14,4 Kg
Hloubka pro zabudování: 31 cm
Výška pro zabudování: 37,2 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Počet programů: 7
Gril: Ne
Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ano

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Kovový Rámeček: Ne

Ostatní

Kód produktu: 85165000

Všechny parametry

Recenze Miele M 2230 SC

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele M 2230 SC