Miele KWT7112iG obsw

Nákupem získáte 619,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná vinotéka Miele KWT7112iG obsw je luxusní výrobek vhodný nejen pro milovníky vína. Je vysoce flexibilní díky FlexiFrame Plus. Umožňuje paralelní uskladnění vína díky 3 samostatným teplotním zónám. Aktivní filterActive AirClean pohlcuje nepříjemné pachy v interiéru. Dokonalý přehled o uloženém víně dodá LED osvětlení. Čelní sklo vinotéky Miele KWT7112iG obsw je tónovaná s UV filtrem. Dvířka jsou vybaveny i tlumeným zavíráním SoftClose. Výsuvné odkládací rošty umožňují bezpečnou manipulaci a ukládání vína. Ovládání vinotéky je elektronické prostřednictvím TouchControl. Celkový objem 46 l nabízí dostatečné místo pro uskladnění až 18 lahví. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: G

Popis produktu

Bezpečné umístění

Elegantní vinotéka Miele KWT7112iG obsw s kapacitou 46 l nabízí dostatečné místo pro uskladnění 18 lahví. V interiéru se rošty lze uložit v podélném i v příčném směru, aby se i láhve s velkým průměrem, např. láhve Magnum, dali bezpečně skladovat. Víno tak pohodlně uskladníte v ideální poloze.

Ochrana proti UV záření

Vinotéka disponuje kvalitními bezpečnostními dveřmi, které zajišťují dokonalou bezpečnost a spolehlivé uskladnění pro množství lahví lahodného vína. Tónované čelní sklo je mimořádně odolné a pevné a zajišťuje maximální spolehlivost. Navíc obsahuje UV filtr, který chrání víno před znehodnocením. Vychutnejte si chutné chlazené víno se svými přáteli či rodinou díky skvělé vinotéce.

Temperující zóny

Vinotéka má k dispozici až 3 teplotní zóny. Každá z nich má individuálně regulovanou temperující zónu. Umožňuje tak skladovat v ideálních teplotních podmínkách až 3 druhy vína (např. Červené víno, bílé víno, šampaňské nebo sekt).

LED osvětlení interiéru

Při vyjímání či vkládání vína do vinotéky, je třeba silné vnitřní osvětlení pro dokonalý přehled a viditelnost. Šikovná podstavná vinotéka je vybavena silnými LED žárovkami, které celý interiér dokonale osvítí. Tak budete mít dokonalý přehled o každé láhvi, co se ve vinotéce nachází. LED žárovky jsou však nejen velmi silné a jasné, ale i mimořádně úsporné. Díky nim budou vaše účty za energie podstatně nižší. Navíc nevytváří ve vnitřním prostoru téměř žádné teplo, což opět zaručuje ideální prostředí pro skladování vína. A to už je určitě významným pozitivem této skvělé vinotéky.

Nejlepší podmínky pro skladování

Ventilátor zajišťuje ve vinotéce cirkulaci vzduchu pro zajištění rovnoměrné teploty a vlhkosti v zduch v chladicím prostoru. Zajistí tak konstantní podmínky pro skladování vína. Vlhkost vzuchu kolem 70% navíc ochrání korek před vysušováním.

Účinná ochrana proti pachům

Už žádné nepříjemné pachy ve vinotéce. Díky účinné ochraně Active AirClean se v kvalitní vinotéce nemusíte pachů obávat. Tato unikátní technologie účinně zabrání tvorbě pachů a zanechá celý interiér bez zápachu. Stará se o to dokonalá kombinace aktivního uhlí a přírodního chitosanu. Zabrání šíření pachů a celý vnitřní prostor bude čistý a voňavý.

Šetrné zavírání dveří se SoftClose

Dvířka vinotéky disponují zavíráním SoftClose. Díky němu se zavírají tiše a šetrně téměř samy. Integrované tlumení chrání skladované víno před nežádoucími vibracemi, které vznikají při prudkém zavření dveří. Dodatečné zavírání SoftClose dvířka vinotéky zavírá při úhlu otevření 30 ° automaticky. Umožňuje tak skladovat víno absolutně bezpečně.

Push2open

Podstavné vinotéky Miele s Push2open se otevřou téměř samy. Jemným zatlačením skleněných dvířek se aktivuje automatika otevírání. Dvířka se jemně vysunou, abyste mohli pohodlně sáhnout za ně a kompletně je otevřít. Vinotéky Miele s Push2open se dodávají zcela bez rukojetí a dají se tak optimálně a plošně integrovat do každé kuchyně a obytného prostoru.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet polic 3
  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celkový čistý objem 46 L
  • Celkový hrubý objem 46 L
  • Kapacita lahví 18

Další vlastnosti

Značka: Miele
Počet teplotních zón: 1
Kompresor: Ano
Tepelný rozsah: 5 - 20

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 45,5 cm
Hloubka: 55,9 cm
Hmotnost: 36 Kg

Obsah balení

Obsah balení: Filtr Active AirClean

Hlučnost

Maximální hlučnost: 32 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Počet polic: 3
Celkový čistý objem: 46 L
Celkový hrubý objem: 46 L
Kapacita lahví: 18
Materiál polic: drevo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 116 kWh
Klimatická třída: SN-ST
? Třída energetické účinnosti 2021: G

Ostatní

Kód produktu: 84185090

Všechny parametry

Recenze Miele KWT7112iG obsw

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele KWT7112iG obsw