Miele KWT 6321 UG


Vestavná vinotéka, Energetická třída G, Objem: 94 l, Roční spotřeba energie: 142 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Kapacita: 34 lahví, Počet teplotních zón: 2, Šířka: 59,7 cm, Výška: 81,8 cm, Hloubka: 57,5 cm. Více info


Cena 72 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 730 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Vestavná vinotéka Miele KWT 6321 UG je luxusní výrobek vhodný nejen pro milovníky vína. Její moderní design se skelnými tónovanými dvířky je doplněn ComfortControl ovládáním s přehledným displejem. Vinotéka s užitným objemem 94 l, uskladní 34 lahví vína. Podstavná vinotéka Miele KWT 6321 UG má dvě teplotní zóny, s individuálním nastavením pro každou z nich. Vinotéka zaručuje perfektní chod díky bezpečnostním prvkem, jako je bezpečnostní termostat nebo zvukový alarm při otevřených dveřích nebo změně teploty. Přívod čerstvého vzduchu vybavený aktivním uhlíkovým filtrem.

Unikátní systém DynaCool

Šikovná vinotéka Miele KWT 6321 UG disponuje unikátním systémem DynaCool, který rovnoměrně rozloží teplotu uvnitř vinotéky pro dokonalé chlazení a optimální teplotu. Výkonný ventilátor rovnoměrně cirkuluje vzduch v celém interiéry a rovnoměrně ho rozptyluje pro účinné chlazení každé láhve vína. Odteď si budete pochutnávat na kvalitně vychlazeném a lahodném víně díky této skvělé vinotéce s jedinečným vetilačným systémem proudění vzduchu.

Unikátny systém DynaCool - MIELE KWT 6321 UG
Efektivní chrana proti pachům

Zbavte se nepříjemných pachů ve vaší vinotéce. Díky účinné ochraně Active AirClean se ve vinotéce již nemusíte pachů obávat. Tato unikátní technologie účinně zabrání tvorbě pachů a zanechá celý interiér bez zápachu. Stará se o to dokonalá kombinace aktivního uhlí a přírodního chitosanu. Zabrání šíření pachů a celý vnitřní prostor bude čistý a voňavý.

Efektívna ochrana proti pachom - MIELE KWT 6321 UG
Temperující zóny

Vestavná vinotéka má až 2 individuálně regulovatelné temperující zóny. Díky nim můžete skladovat v ideálních teplotních podmínkách až 2 druhy vína.

Silné LED osvětlení interiéru

Osvětlení interiéru vinotéky je důležité nejen při vyjímání či vkládání vína do ní, ale i pro dokonalý přehled a perfektní viditelnost. Šikovná podstavná vinotéka je vybavena silnými LED žárovkami, které celý interiér dokonale osvítí. Tak budete mít dokonalý přehled o každé láhvi vína, co se ve vinotéce nachází. LED žárovky jsou však nejen velmi silné a jasné, ale i mimořádně úsporné. Díky nim budou vaše účty za energie podstatně nižší, což zajisté potěší každého.

Bezpečnostní dveře s UV filtrem

Vinotéka disponuje kvalitními bezpečnostními dveřmi, které zajišťují dokonalou bezpečnost a spolehlivé uskladnění pro množství lahví lahodného vína. Tónované čelní sklo je mimořádně odolné a pevné a zajišťuje maximální spolehlivost. Navíc obsahuje UV filtr, který chrání víno před znehodnocením. Vychutnejte si chutné chlazené víno se svými přáteli či rodinou díky skvělé vinotéce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 3
Celkový čistý objem 94 L
Kapacita lahví 34
Třída energetické účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele KWT 6321 UG

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi