Miele KS 4783 ED BB

  • 10 % zpět na Věrnostní kartu

Elektronický informační list


Jednodveřová chladnička, Energetická třída E, Objem: 399 l, Roční spotřeba energie: 122,6 kWh, Maximální hlučnost: 36 dB, Šířka: 60 cm, Výška: 185 cm. Více info


Cena 36 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 3 699 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící chladnička Miele KS 4783 ED BB ve stříbrno-černém provedení má objem 399 l. Přední strana chladničky má černý povrch, který umožňuje psaní nebo malování tekutými křídami. Chladnička má zásuvku s regulací vlhkosti DailyFresh, technologii DynaCool, tlumené dovírání dveří SoftClose, systém FlexiBoard a osvětlení LED. Chladnička nabízí také dálkové ovládání prostřednictvím aplikace.

Čerstvé potraviny po delší dobu

Prostorná zásuvka DailyFresh nabízí místo pro spoustu čerstvých potravin. Má nastavitelný otvor pro lepší regulaci vlhkosti. Ovoce a zelenina tak vydrží čerstvé a chutné podstatně déle.

Osvětlení LED

Chladnička je vybavena energeticky úsporným osvětlením LED s dlouhou životností, které zajišťuje dokonalé osvětlení prostoru chladničky.

Inteligentní propojení

Díky inovativnímu systému Miele@home můžete naplno využívat potenciál svých spotřebičů Miele a zlepšit svůj každodenní život. Všechny chytré domácí spotřebiče Miele lze pohodlně a bezpečně připojit. Lze je snadno ovládat prostřednictvím aplikace Miele, hlasového ovládání nebo integrací do stávajících řešení Smart Home. Síťové připojení probíhá prostřednictvím místního Wi-Fi routeru a cloudu Miele.

Více místa pro velké kontejnery

Pro velké nádoby je často k dispozici pouze prostor ve dveřích chladničky. Díky kloubovému skleněnému dnu Miele FlexiBoard lze nyní tyto nádoby skladovat i v chladicím prostoru. Jednoduše zasuňte přední část desky FlexiBoard pod zadní část. V přední části tak vznikne prostor pro vysoké láhve nebo nádoby na mléko. Zadní část bude stále vhodná pro skladování. Tímto způsobem můžete optimálně využít dostupný prostor.

Nejlepší podmínky pro skladování potravin a vína

Funkce DynaCool zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty v celém chladicím prostoru. Proto už nezáleží na tom, na které polici jednotlivé potraviny skladujete, protože všechny mají stejné podmínky. Díky systému DynaCool je vrstvení "nahoře tepleji, dole chladněji", které známe z běžných chladniček, definitivně minulostí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 185 cm
Celkový čistý objem 399 L
Třída energetické účinnosti 2021 E
NoFrost (chladnička) Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele KS 4783 ED BB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi