Miele KS 4383 ED


Jednodveřová chladnička, Energetická třída E, Objem: 399 l, Roční spotřeba energie: 122,6 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Šířka: 60 cm, Výška: 185 cm. Více info


Cena 28 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 290 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící chladnička Miele KS 4383 ED má objem 399 l. Je vybavena zásuvkou s regulací vlhkosti DailyFresh, technologií DynaCool, funkcí Supercool, alarmem otevřených dveří a LED osvětlením.

Čerstvé potraviny po delší dobu

Prostorná zásuvka DailyFresh nabízí místo pro spoustu čerstvých potravin. Má nastavitelný otvor pro lepší regulaci vlhkosti. Ovoce a zelenina tak vydrží čerstvé a chutné podstatně déle.

LED osvětlení

Chladnička je vybavena energeticky úsporným LED osvětlením s dlouhou životností, které zajišťuje dokonalé osvětlení prostoru chladničky.

Nejlepší podmínky pro skladování potravin a vína

Funkce DynaCool zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty v celém chladicím prostoru. Proto už nezáleží na tom, na které polici skladujete jednotlivé potraviny, protože všechny mají stejné podmínky. Díky systému DynaCool je vrstvení "nahoře tepleji, dole chladněji", které známe z běžných chladniček, definitivně minulostí.

Side-by-Side

Vybrané chladničky a mrazničky o šířce od 140 cm lze optimálně uspořádat vedle sebe. Tento systém umožňuje také vzájemnou kombinaci některých volně stojících spotřebičů.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 185 cm
Celkový čistý objem 399 L
NoFrost (chladnička) Ne
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele KS 4383 ED

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi