Miele KMDA7633 FL


Šírka: 80 cm, Typ varné desky: Indukční, Počet hořáků/varných zón: 4, Maximální výkon odsávání: 570 m3,


Cena 89 990 Kč

899,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Smart indukční varná deska s integrovaným odsáváním Miele KMDA7633 FL v černém provedení má automatickou regulaci stupňů odsávání. Ovládání SmartSelect poskytuje rychlou volbu díky číselným řádkům. Inteligentní varná deska Miele KMDA7633 FL nabízí 4 varné zóny (včetně 2 zón PowerFlex). Varná zóna PowerFlex je flexibilní, pohodlně a rychle zahřeje i velké nádobí. K dispozici jsou funkce, jako rozpoznávání hrnce, funkce udržování teploty, funkce Stop & Go, Recall, automatika předvaření a samozřejmě Booster a TwinBooster. Ovládat inteligentní varnou desku je možné i na dálku prostřednictvím mobilního zařízení s příslušnou aplikací. Integrovaný odsavač par je umístěn uprostřed varné desky. Jeho provoz je možný s odtahem nebo s recirkulací. Maximální výkon odsávání při recirkulaci dosahuje 420 m³/h, při intenzivním stupni 510 m³/h a při odtahu 490 m³/h při intenzivním stupni 570 m³/h. Šířka varné desky je 80 cm. Dodávané příslušenství: připojovací kabel.

Smart indukční varná deska s odsáváním

Nový systém v sobě spojuje nejvyšší standard vaření s revolučním integrovaným odsáváním par. Dokonale kombinuje dva spotřebiče: plně integrovanou digestoř a indukční varnou desku. Kromě toho, že ušetříte prostor, jeho instalace je velmi jednoduchá a vy budete mít skvěle vypadající multifunkční kuchyni. Pokud spojujete funkční požadavky s vysokými nároky na design, je pro vás Miele KMDA7633 FL tou pravou volbou. Nenechá výpary a pachy z vaření vystoupat nahoru, ale odsaje je rovnou tam, kde vznikají: přímo u sporáku, z hrnce, pánve či grilu. Plochu varné desky můžete jednoduše čistit. Stejně jednoduše je udržovatelná i mřížka odsavače, kterou můžete navíc mýt i v myčce nádobí. Stačí jen odstranit filtr. Teplotu si nastavíte přesně podle vlastní potřeby. Stačí si zvolit pouze stupeň výkonu. Komfort při každodenním vaření zaručují i ​​funkce trvalého rozpoznání hrnce (detekuje, kam jste umístili varnou nádobu a automaticky zobrazí varnou zónu na ovládacím panelu - okamžitě tak můžete začít s volbou požadovaného výkonu) a funkce Stop & Go. Pokud potřebujete vařit na větší ploše, můžete zkombinovat dvě samostatné varné zóny PowerFlex do jedné velké s kombinovanou úrovní tepla. Nejvýznamnějšími přednostmi indukční varné desky s integrovaným odsávaním jsou:

  •      Con@ctivity - automatická regulace stupňů odsávání par
  •      SmartSelect ovládání, které je intuitivní a rychlé
  •      PowerFlex zóny s maximální flexibilitou a rychlostí
  •      Účinná filtrace s 10vrstvým nerezovým kovovým tukovým filtrem
  •      Výkonný ECO motor s energeticky úsporným a tichým provozem

Con@ctivity

Díky funkci Con@ctivity se můžete plnohodnotně věnovat vaření. Odsavač a varná deska mezi sebou navzájem komunikují. Varná deska odesílá nastavení elektronice odsavače a ten automaticky reguluje rychlost ventilátoru podle aktuální potřeby. V závislosti na tom, co se děje na varné desce, je sací výkon integrovaného odsávání regulován automaticky. Nemusíte se zabývat vůbec tím, zda je potřeba odsavač vypnout. Navíc spotřebiče komunikují mezi sebou navzájem přes Wi-Fi. S funkcí Con@ctiviny 3.0 můžete integrovanou varnou desku přiřadit do systému Miele@home.

Indukce PowerFlex

Varné zóny PowerFlex jsou výjimečně univerzální a flexibilní. Ať už se jedná o jednotlivé nádoby, mimořádně velké hrnce na těstoviny nebo pekáče, vše se dá bez problémů použít. Jedinečná je také nepřekonatelná rychlost díky výkonu Booster, a to až 7,3 kW. Samozřejmě zóna PowerFlex nabízí i osvědčenou technologii Miele TwinBooster.

TwinBooster

Funkce Power nabízí zvýšený výkon pro rychlé uvedení do varu. Funkce TwinBooster je exkluzivní. Zajišťuje, aby vaření bylo flexibilnější. Díky tomu, že je výkon varných zón možné individuálně rozdělit, umožňuje soustředit celý výkon dvou samostatných varných zón do jedné velké.

Funkce udržování teploty

S touto funkcí můžete ideálním způsobem udržovat jídla teplá - nezávisle na jejich množství. Díky inteligentní kontrole teploty dna hrnce jsou pokrmy ohřívány na teplotu, která je vhodná pro servírování, aniž by se připálily. Můžete se tak plně věnovat přípravě dalších chodů.

Funkce Stop & Go pro bezpečnost

S funkcí Stop & Go se už nemusíte obávat během vaření odběhnout ke dveřím nebo zkontrolovat děti. Umožňuje jediným stisknutím tlačítka snížit stupeň výkonu na úroveň 1 na všech varných zónách. Na krátký čas tak můžete od varné desky s klidným svědomím odběhnout, aniž by se vám jídlo připálilo nebo vykypělo. Po návratu k varné desce opět stisknutím tlačítka aktivujete stupeň výkonu, který byl nastaven předtím a pokračujete dál ve vaření.

Bezpečné a komfortní čištění

Za tukovým filtrem je umístěn Miele CleanCover - jde o uzavřenou hladkou plochu bez kovových hran a elektrických součástek. Údržba je velmi praktická a jednoduchá. Při čištění se nedotýkáte kabelů ani částí motoru.

Nerezové tukové filtry

Varná deska s integrovaným odsávaní je vybavena 10vrstvým nerezovým kovovým tukovým filtrem. Jeho krycí vrstva a rám jsou vyhotoveny z kvalitní nerezové oceli. Čistit filtr lze pohodlně i v myčce nádobí. Nemusíte mít obavy, že na něm zůstanou skvrny nebo zabarvení. Dlouhodobě si zachová svůj dokonalý vzhled.

Bezpečnost pe dlouhodobou životnost

Každý stupeň výkonu varné desky má definovanou maximální dobu provozu. Pokud bude varná zóna ohřívána neobvykle dlouho na stejném stupni výkonu, automaticky se vypne. Navíc je každá varná zóna vybavena i ochranou proti přehřátí. Ta automaticky vypne ohřev konkrétní zóny v případě extrémního zatížení, ještě dříve než se sklokeramický povrch nebo konstrukční části prohřejí. V případě, že se na varné desce vyskytne tekutina nebo nějaký předmět, varná deska se automaticky vypne.

Integrované odsávání

Integrovaný odsavač par je umístěn uprostřed varných desek. V nabídce má 3 nastavitelné stupně výkonu a 1 intenzivní. Maximální výkon odtahu činí 490 m³/h a při intenzivním stupni 570 m³/h s hlučností 45-73 dB. Instalovat jej můžete s odtahem do komína nebo s recirkulací. V režimu recirkulace dosahuje jeho výkon odsávání maximálně 420 m³/h a při intenzivním stupni 510 m³/h s hlučností 45-75 dB. Pro používání v režimu recirkulace použijte sadu Miele DUU 1000-2 (je třeba zakoupit zvlášť), která už osahuje i vhodný uhíkový filtr. Digestoř je vybavena 10vrstvým nerezovým kovovým tukovým filtrem, který lze pohodlně mýt v myčce. Inovativní voštinové těleso filtru s aktivním černým uhlím s dlouhou životností napomáhá k tomu, že se pachy efektivně odbourávají.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 80 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Maximální výkon odsávání 570 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele KMDA7633 FL

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno