Miele KM7897 FL

Nákupem získáte 799,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Miele KM7897 FL je indukční varná deska s celoplošnou indukcí. Jedna varná zóna s maximálním počtem hrnců 6. Dotykové ovládání s bílým podsvícením je umístěno v přední části. Výkonové a teplotní stupně lze nastavit zvlášť pro každou varnou zónu. Můžete hrnec postavit kam chcete, varná deska rozpozná všechno. Varná deska Miele KM7897 FL nabízí: bezpečnostní vypínání, blokovací funkce, zablokování provozování, Integrovaný ochlazovací ventilátor, ochranu proti přehřátí. Pro bezpečnost proti popálení je vybavena indikátorem zbytkového tepla. Šířka 936mm Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Miele KMDA7633 FL

Miele KMDA7633 FL

Smart indukční varná deska s integrovaným odsáváním Miele KMDA7633 FL v černém provedení má automatickou regulaci stupňů odsávání. Ovládání SmartSelect poskytuje rychlou volbu díky číselným řádkem.…

  • Šířka: 80 cm
  • Typ varné desky: Indukční
  • Počet hořáků/varných zón: 4

Zobrazit produkt

Popis produktu

Indukční varná deska

Stylová a ve vaření všestranně využitelná indukční varná deska Miele KM7897 FL je skvělým pomocníkem do každé kuchyně. Varná deska s celoplošnou indukcí, s maximálním počtem hrnců 6, je nenahraditelná díky svému designu i výkonu. Tato indukční varná deska disponuje s množstvím funkcí a systémů, které jistě ocení každá hospodyňka či nadšený kuchař. Nejen, že dobře vypadá, ale je také výkonná a chutný pokrm na ní připravíte raz dva. Díky této desce se vaření stane zábavou i pro ty, který ho dosud brali spíš jako nutnost. Nikdo přece neodolá její skvělému vzhledu, jednoduchému používání a bezchybným výsledkům za každých okolností.

Bezpečnostní funkce

Nejlepší ochrana v každé situaci: zablokování zprovoznění vás chrání před náhodným nebo nepovolaným zapnutím. Pokud se některá z varných zón zahřívá nezvykle dlouho beze změny stupně výkonu nebo není na zapnuté varné desce hrnec, dojde k jejímu automatickému vypnutí. Dalším pozorným pomocníkem je ukazatel zbytkového tepla: upozorní na to, že se na horkou varnou zónu nemá sahat.

Con@ctivity 3.0

Soustřeďte se zcela na vaření: díky funkci Con@ctivity 3.0 pracuje váš odsavač par automaticky správně. Jakmile je varná deska zapnuta nebo vypnuta, reaguje odsavač par automaticky. Sací výkon odsavače se automaticky upraví dle skutečného dění na varné desce a zajistí vždy příjemné klima v místnosti. Přístroje navzájem komunikují prostřednictvím WiFi. Pomocí Con@ctivity 3.0 integrujete odsavač par a varnou desku do Miele@home.

Inteligentní rozpoznání hrnce

Flexibilní varná deska, flexibilní ovládání: ovládací prvky se zobrazují pomocí inteligentního rozpoznání hrnce vždy přímo u kuchyňského nádobí – lhostejno, kde je umístěno. Ovládací pole je vidět pouze tehdy, když umístíte hrnec nebo pánev. Pokud posunete nádobí, posune se také číselná řada. Díky rozpoznání velikosti využíváte energii obzvláště efektivně. Všechny naše varné desky s celou plochou disponují inteligentním rozpoznáním hrnce.

SilentMove 

Abyste s nimi zacházeli vždy jemně: díky speciálnímu potisku pod sklokeramikou nedochází při posouvání nádobí k nepříjemným zvukům. Potisk zespodu vytváří nejen elegantní design, nýbrž i extrémně hladký povrch, a proto jej můžete také obzvláště snadno čistit. 

TwinBooster

Pro obzvláště rychlé rozehřátí: S exkluzivní funkcí Miele TwinBooster koncentrujete podle potřeby výkon dvou varných zón do jediné zóny. Nebo rozdělíte výkon indukce libovolně a tím vaříte ještě flexibilněji.

Komfortní doplňkové funkce

Větší komfort při vaření: Pomocí funkce Stop&Go můžete snížit výkon všech varných zón stisknutím tlačítka na stupeň 1. Varnou desku tak můžete nechat na chvíli bez dozoru. Díky funkci udržování teploty zůstanou vaše pokrmy na servírovací teplotě. Další plus: nastavíte časovač, vypne se varná zóna po této době automaticky. Funkce Recall zajistí, že je vaše nastavení uloženo na 10 sekund.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 93,6 cm
  • Typ varné desky Indukční
  • Počet hořáků/varných zón 6
  • Typ horního povrchu Indukční

Další vlastnosti

Značka: Miele

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 93,6 cm
Výška: 5,1 cm
Hloubka: 52 cm
Hmotnost: 21 Kg

Obsah balení

Obsah balení: propojovací kabel

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 6

Vzhled

Typ horního povrchu: Indukční
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámeček: Ne

Energetické údaje

Napájení: 230 V
Celkový příkon desky: 11 kW

Funkce

? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Specifické vlastnosti

? TwinBooster: Ano
? Con@ctivity: Ano
? Celoplošná indukce: Ano

Ostatní

Kód produktu: 85166050

Všechny parametry

Recenze Miele KM7897 FL

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele KM7897 FL