Miele KM7684 FL

  • Doprava zdarma

Šírka: 91.6 cm, Typ varné desky: Indukční, Typ horního povrchu: Indukční,


Cena 57 990 Kč

579,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Miele KM7684 FL v panoramatickém designu má 4 varné zóny, z toho 2 varné zóny PowerFlex pro komfortní vaření. Funkce Booster a TwinBooster. Intuitivní ovládání SmartSelect nabízí pohodlné individuální nastavení varných zón. Con@ctivity umožňuje automatickou komunikaci s odsavačem par. Maximální komfort při obsluze zajistí i funkce Stop & Go, Recall, budík, automatické vypínání, automatika předvaření, funkce udržování teploty i trvalé rozpoznávání hrnce. Pro bezpečnost je varná deska Miele KM7684 FL vybavena funkcí blokování, bezpečnostním vypínáním, integrovaným ochlazovacím ventilátorem, ochranou proti přehřátí i indikátorem zbytkového tepla.

Indukční varná deska

Stylová a ve vaření všestranně využitelná indukční varná deska Miele KM7684 FL je skvělým pomocníkem do každé kuchyně. Varná deska v panoramatickém designu se 2 PowerFlex zónami a maximálním počtem hrnců 4 je nenahraditelná díky svému designu i výkonu. Tato indukční varná deska disponuje s množstvím funkcí a systémů, které jistě ocení každá hospodyňka či nadšený kuchař. Nejen, že dobře vypadá, ale je také výkonná a chutný pokrm na ní připravíte raz dva. Díky této desce se vaření stane zábavou i pro ty, kteří ho dosud brali spíš jako nutnost. Nikdo přece neodolá jejímu skvělému vzhledu, jednoduchému používání a bezchybným výsledkům za každých okolností. Skvělými přednostmi varné desky jsou:

  • SmartSelect ovládání s intuitivním a rychlým nastavením funkcí pomocí číselného řádku
  • 4 varné zóny, včetně 4 výkonných zón vaření PowerFlex
  • Šířka 916 mm s montáží na pracovní desku nebo pro zapuštění
  • TwinBooster pro ještě kratší dobu uvedení do varu
  • Con@ctivity pro automatickou komunikaci s odsavačem par

Bezpečnostní funkce

Nejlepší ochrana v každé situaci: zablokování zprovoznění vás chrání před náhodným nebo nepovolaným zapnutím. Pokud se některá z varných zón zahřívá nezvykle dlouho beze změny stupně výkonu nebo není na zapnuté varné desce hrnec, dojde k jejímu automatickému vypnutí. Dalším pozorným pomocníkem je ukazatel zbytkového tepla: upozorní na to, že se na horkou varnou zónu nemá sahat.

Con@ctivity 3.0

Soustřeďte se zcela na vaření: díky funkci Con@ctivity 3.0 pracuje váš odsavač par automaticky správně. Jakmile je varná deska zapnuta nebo vypnuta, reaguje odsavač par automaticky. Sací výkon odsavače se automaticky upraví dle skutečného dění na varné desce a zajistí vždy příjemné klima v místnosti. Přístroje navzájem komunikují prostřednictvím Wi-Fi. Pomocí Con@ctivity 3.0 integrujete odsavač par a varnou desku do Miele@home.

Inteligentní rozpoznávání hrnců

Flexibilní varná deska = flexibilní obsluha: Postačí zapnout varnou desku, pokud se na varné zóně již nachází hrnec, automaticky se aktivuje příslušný ovládací prvek. Následně již není nutné ovládací prvky spouštět manuálně. Kromě toho automaticky rozezná i velikost hrnce nebo pánve, čímž je zaručeno mimořádně efektivní využití energie.

TwinBooster

Pro obzvláště rychlé rozehřátí: S exkluzivní funkcí Miele TwinBooster koncentrujete podle potřeby výkon dvou varných zón do jediné zóny. Nebo rozdělíte výkon indukce libovolně a tím vaříte ještě flexibilněji.

Komfortní doplňkové funkce

Větší komfort při vaření: Pomocí funkce Stop & Go můžete snížit výkon všech varných zón stisknutím tlačítka na stupeň 1. Varnou desku tak můžete nechat na chvíli bez dozoru. Díky funkci udržování teploty zůstanou vaše pokrmy na servírovací teplotě. Další plus: nastavíte časovač, vypne se varná zóna po této době automaticky. Funkce Recall zajistí, že je vaše nastavení uloženo na 10 sekund.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 91.6 cm
Typ varné desky Indukční
Typ horního povrchu Indukční

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele KM7684 FL

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno