Miele KM7678 FL

Nákupem získáte 622,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Smart indukční varná deska Miele KM7678 FL s celoplošným indukcí, na kterou se vejdou 6 hrnců. Dotykové ovládání žlutým podsvícením je umístěno v přední části. Výkonové a teplotní stupně lze nastavit zvlášť pro každou varnou zónu díky SmartSelect. Můžete hrnec postavit kam chcete, varná deska rozpozná všechno. Disponuje funkcí Booster, Stop & Go, Recall, časovačem, dětskou pojistkou a funkcí Con @ ctivity pro propojení s odsavačem par. Pro bezpečnost proti popálení je vybavena indikátorem zbytkového tepla. Šířka 80cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Indukční varná deska

Stylová a ve vaření všestranně využitelná indukční varná deska Miele KM7678 FL je skvělým pomocníkem do každé kuchyně. Varná deska s celoplošným indukcí s maximálním počtem hrnců 6 je nenahraditelná díky svému designu i výkonu. Tato indukční varná deska disponuje s množstvím funkcí a systémů, které jistě ocení každá hospodyňka či nadšený kuchař. Nejen, že dobře vypadá, ale je také výkonná a chutný pokrm na ní připravíte raz dva. Díky této desce se vaření stane zábavou i pro ty, který ho dosud brali spíš jako nutnost. Nikdo přece neodolá její skvělému vzhledu, jednoduchému používání a bezchybným výsledkům za každých okolností.

Bezpečnostní funkce

Nejlepší ochrana v každé situaci: zablokování zprovoznění vás chrání před náhodným nebo nepovolaným zapnutím. Pokud se některá z varných zón zahřívá nezvykle dlouho beze změny stupně výkonu nebo není na zapnuté varné desce hrnec, dojde k jejímu automatickému vypnutí. Dalším pozorným pomocníkem je ukazatel zbytkového tepla: upozorní na to, že se na horkou varnou zónu nemá sahat.

Con@ctivity 3.0

Soustřeďte se zcela na vaření: díky funkci Con@ctivity 3.0 pracuje váš odsavač par automaticky správně. Jakmile je varná deska zapnuta nebo vypnuta, reaguje odsavač par automaticky. Sací výkon odsavače se automaticky upraví dle skutečného dění na varné desce a zajistí vždy příjemné klima v místnosti. Přístroje navzájem komunikují prostřednictvím WiFi. Pomocí Con@ctivity 3.0 integrujete odsavač par a varnou desku do Miele@home.

Inteligentní rozpoznání hrnce

Flexibilní varná deska, flexibilní ovládání: ovládací prvky se zobrazují pomocí inteligentního rozpoznání hrnce vždy přímo u kuchyňského nádobí – lhostejno, kde je umístěno. Ovládací pole je vidět pouze tehdy, když umístíte hrnec nebo pánev. Pokud posunete nádobí, posune se také číselná řada. Díky rozpoznání velikosti využíváte energii obzvláště efektivně. Všechny naše varné desky s celou plochou disponují inteligentním rozpoznáním hrnce.

TwinBooster

Pro obzvláště rychlé rozehřátí: S exkluzivní funkcí Miele TwinBooster koncentrujete podle potřeby výkon dvou varných zón do jediné zóny. Nebo rozdělíte výkon indukce libovolně a tím vaříte ještě flexibilněji.

Komfortní doplňkové funkce

Větší komfort při vaření: Pomocí funkce Stop&Go můžete snížit výkon všech varných zón stisknutím tlačítka na stupeň 1. Varnou desku tak můžete nechat na chvíli bez dozoru. Díky funkci udržování teploty zůstanou vaše pokrmy na servírovací teplotě. Další plus: nastavíte časovač, vypne se varná zóna po této době automaticky. Funkce Recall zajistí, že je vaše nastavení uloženo na 10 sekund.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 80 cm
  • Typ varné desky Indukční
  • Funkce Boost Ano
  • Ukazatel zbytkového tepla Ano
  • Celkový příkon desky 11 kW

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 80 cm
Výška: 5,1 cm
Hloubka: 52 cm
Hmotnosť: 19 Kg

Obsah balení

Obsah balení: spotřebič, návod, Připojovací kabel

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Vzhled

Flexi zóna: Ano
Kovový Rámeček: Ne

Energetické údaje

Celkový příkon desky: 11 kW

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ano
Technologie: Wifi

Ostatní

Kód produktu: 85166050

Všechny parametry

Recenze Miele KM7678 FL

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele KM7678 FL