Miele KM7678 FL

  • Doprava zdarma

Šírka: 80 cm, Typ varné desky: Indukční, Funkce Boost: Ano, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Celkový příkon desky: 11 kW


Cena 69 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 699,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Popis produktu

Chytrá indukční varná deska Miele KM7678 FL s celoplošnou indukcí, která pojme 6 hrnců. Dotykové ovládání se žlutým podsvícením je umístěno v přední části. Výkonové a teplotní stupně můžete nastavit zvlášť pro každou varnou zónu díky SmartSelect. Můžete hrnec postavit kam chcete, varná deska rozpozná všechno. Disponuje funkcí Booster, Stop & Go, Recall, časovačem, dětskou pojistkou a funkcí Con@ctivity pro propojení s odsavačem par. Pro bezpečnost proti popálení je vybavena indikátorem zbytkového tepla. Šířka varné desky je 80 cm.

Indukční varná deska

Stylová, a ve vaření všestranně využitelná indukční varná deska Miele KM7678 FL, je skvělým pomocníkem do každé kuchyně. Varná deska s celoplošnou indukcí pojme maximálně 6 hrnců a je nenahraditelná díky svému designu i výkonu. Tato indukční varná deska disponuje množstvím funkcí a systémů, které jistě ocení každá hospodyňka či nadšený kuchař. Nejen že dobře vypadá, ale je také výkonná a chutný pokrm na ní připravíte raz dva. Díky této desce se vaření stane zábavou i pro ty, který jej dosud brali spíše jako nutnost. Nikdo přece neodolá jejímu skvělému vzhledu, jednoduchému používání a bezchybným výsledkům za každých okolností.

Bezpečnostní funkce

Nejlepší ochrana v každé situaci: zablokování zprovoznění vás chrání před náhodným nebo nepovolaným zapnutím. Pokud se některá z varných zón zahřívá nezvykle dlouho beze změny stupně výkonu nebo není na zapnuté varné desce hrnec, dojde k jejímu automatickému vypnutí. Dalším pozorným pomocníkem je ukazatel zbytkového tepla: upozorní na to, že se na horkou varnou zónu nemá sahat.

Con@ctivity 3.0

Soustřeďte se zcela na vaření: díky funkci Con@ctivity 3.0 pracuje váš odsavač par automaticky správně. Jakmile je varná deska zapnuta nebo vypnuta, reaguje odsavač par automaticky. Sací výkon odsavače se automaticky upraví dle skutečného dění na varné desce a zajistí vždy příjemné klima v místnosti. Přístroje navzájem komunikují prostřednictvím Wi-Fi. Pomocí Con@ctivity 3.0 integrujete odsavač par a varnou desku do Miele@home.

Inteligentní rozpoznání hrnce

Flexibilní varná deska, flexibilní ovládání: ovládací prvky se zobrazují pomocí inteligentního rozpoznání hrnce - je jedno, kde je umístěn. Ovládací pole je vidět pouze tehdy, když umístíte hrnec nebo pánev. Pokud posunete nádobí, posune se také číselná řada. Díky rozpoznání velikosti využíváte energii obzvláště efektivně. Všechny naše varné desky s celou plochou disponují inteligentním rozpoznáním hrnce.

TwinBooster

Pro obzvláště rychlé rozehřátí: S exkluzivní funkcí Miele TwinBooster koncentrujete podle potřeby výkon dvou varných zón do jediné zóny. Nebo rozdělíte výkon indukce libovolně a tím vaříte ještě flexibilněji.

Komfortní doplňkové funkce

Větší komfort při vaření: pomocí funkce Stop & Go můžete snížit výkon všech varných zón stisknutím tlačítka na stupeň 1. Varnou desku tak můžete nechat na chvíli bez dozoru. Díky funkci udržování teploty zůstanou vaše pokrmy na servírovací teplotě. Další plus: nastavíte časovač a varná zóna se po této době automaticky vypne sama. Funkce Recall zajistí, že je vaše nastavení uloženo na 10 sekund.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 80 cm
Typ varné desky Indukční
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 11 kW

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele KM7678 FL

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno