Miele KM7474 FL

  • Doprava zdarma

Šírka: 80 cm, Typ varné desky: Indukční, Typ horního povrchu: Indukční,


Cena 36 990 Kč

369,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Miele KM7474 FL v černé barvě má 4 varné zóny s různým výkonem. Dotykové ovládání je umístěno uprostřed se žlutým podsvícením. Výkonové a teplotní stupně lze nastavit zvlášť pro každou varnou zónu. Můžete hrnec postavit, kam chcete, varná deska rozpozná všechno. Každá varná zóna disponuje funkcí TwinBooster. Varná deska nabízí bezpečnostní vypnutí, zablokování provozu, ochranu proti přehřátí. Pro bezpečnost proti popálení je vybavena indikátorem zbytkového tepla.

Indukční varná deska

Stylová a ve vaření všestranně využitelná indukční varná deska Miele KM7474 FL je skvělým pomocníkem do každé kuchyně. Varná deska s indukcí s maximálním počtem hrnců 4 je nenahraditelná díky svému designu i výkonu. Tato indukční varná deska disponuje s množstvím funkcí a systémů, které jistě ocení každá hospodyňka či nadšený kuchař. Nejenže dobře vypadá, ale je také výkonná a chutný pokrm na ní připravíte raz dva. Díky této desce se vaření stane zábavou i pro ty, kteří ho dosud brali spíš jako nutnost. Nikdo přece neodolá jejímu skvělému vzhledu, jednoduchému používání a bezchybným výsledkům za každých okolností.

Bezpečnostní funkce

Nejlepší ochrana v každé situaci: zablokování zprovoznění vás chrání před náhodným nebo nepovolaným zapnutím. Pokud se některá z varných zón zahřívá nezvykle dlouho beze změny stupně výkonu nebo není na zapnuté varné desce hrnec, dojde k jejímu automatickému vypnutí. Dalším pozorným pomocníkem je ukazatel zbytkového tepla: upozorní na to, že se na horkou varnou zónu nemá sahat.

Con@ctivity 3.0

Soustřeďte se zcela na vaření: díky funkci Con@ctivity 3.0 pracuje váš odsavač par automaticky správně. Jakmile je varná deska zapnuta nebo vypnuta, reaguje odsavač par automaticky. Sací výkon odsavače se automaticky upraví dle skutečného dění na varné desce a zajistí vždy příjemné klima v místnosti. Přístroje navzájem komunikují prostřednictvím Wi-Fi. Pomocí Con@ctivity 3.0 integrujete odsavač par a varnou desku do Miele@home.

Položte hrnec a vaření může začít

Stačí zapnout varnou desku - pokud se už na varné zóně nachází kuchyňské nádobí, automaticky se aktivuje příslušný ovládací prvek. Jednotlivé varné zóny už netřeba spouštět manuálně. Kromě toho se automaticky rozpoznává i velikost hrnce nebo pánve - což zaručuje mimořádně efektivní využívání energie.

TwinBooster

Pro obzvláště rychlé rozehřátí: S exkluzivní funkcí Miele TwinBooster koncentrujete podle potřeby výkon dvou varných zón do jediné. Nebo rozdělíte výkon indukce libovolně a tím vaříte ještě flexibilněji.

Komfortní doplňkové funkce

Větší komfort při vaření: Pomocí funkce Stop & Go můžete snížit výkon všech varných zón stisknutím tlačítka na stupeň 1. Varnou desku tak můžete nechat na chvíli bez dozoru. Díky funkci udržování teploty zůstanou vaše pokrmy na servírovací teplotě. Další plus: nastavíte časovač, vypne se varná zóna po této době automaticky. Funkce Recall zajistí, že je vaše nastavení uloženo na 10 sekund.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 80 cm
Typ varné desky Indukční
Typ horního povrchu Indukční

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele KM7474 FL

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno