Miele KM7404 FX

Nákupem získáte 329,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční varná deska Miele KM7404 FX v černé barvě má 4 varné zóny s různým výkonem. Dotykové ovládání je umístěno uprostřed se žlutým podsvícením. Výkonové a teplotní stupně lze nastavit zvlášť pro každou varnou zónu. Můžete hrnec postavit kam chcete, varná deska rozpozná všechno. Každá varná zóna disponuje funkcí TwinBooster. Varná deska nabízí bezpečnostní vypnutí, zablokování provozu, ochranu proti přehřátí. Pro bezpečnost proti popálení je vybavena indikátorem zbytkového tepla. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Miele KM7897 FL

Miele KM7897 FL

Miele KM7897 FL je indukční varná deska s celoplošnou indukcí. Jedna varná zóna s maximálním počtem hrnců 6. Dotykové ovládání s bílým podsvícením je umístěno v přední části. Výkonové a teplotní…

 • Šířka: 93,6 cm
 • Typ varné desky: Indukční
 • Počet hořáků/varných zón: 6

Zobrazit produkt

Popis produktu

Indukční varná deska

Stylová a ve vaření všestranně využitelná indukční varná deska Miele KM7404 FX je skvělým pomocníkem do každé kuchyně. Varná deska s indukcí, s maximálním počtem hrnců 4 je nenahraditelná díky svému designu i výkonu. Tato indukční varná deska disponuje s množstvím funkcí a systémů, které jistě ocení každá hospodyňka či nadšený kuchař. Nejen, že dobře vypadá, ale je také výkonná a chutný pokrm na ní připravíte raz dva. Díky této desce se vaření stane zábavou i pro ty, který ho dosud brali spíš jako nutnost. Nikdo přece neodolá její skvělému vzhledu, jednoduchému používání a bezchybným výsledkům za každých okolností.

Bezpečnostní funkce

Nejlepší ochrana v každé situaci: zablokování zprovoznění vás chrání před náhodným nebo nepovolaným zapnutím. Pokud se některá z varných zón zahřívá nezvykle dlouho beze změny stupně výkonu nebo není na zapnuté varné desce hrnec, dojde k jejímu automatickému vypnutí. Dalším pozorným pomocníkem je ukazatel zbytkového tepla: upozorní na to, že se na horkou varnou zónu nemá sahat.

Con@ctivity 3.0

Soustřeďte se zcela na vaření: díky funkci Con@ctivity 3.0 pracuje váš odsavač par automaticky správně. Jakmile je varná deska zapnuta nebo vypnuta, reaguje odsavač par automaticky. Sací výkon odsavače se automaticky upraví dle skutečného dění na varné desce a zajistí vždy příjemné klima v místnosti. Přístroje navzájem komunikují prostřednictvím WiFi. Pomocí Con@ctivity 3.0 integrujete odsavač par a varnou desku do Miele@home.

Položte hrnec a vaření může začít

Stačí zapnout varnou desku - pokud se už na varné zóně nachází kuchyňské nádobí, automaticky se aktivuje příslušný ovládací prvek. Jednotlivé varné zóny už netřeba spouštět manuálně. Kromě toho se automaticky rozpoznává i velikost hrnce nebo pánve - což zaručuje mimořádně efektivní využívání energie.

TwinBooster

Pro obzvláště rychlé rozehřátí: S exkluzivní funkcí Miele TwinBooster koncentrujete podle potřeby výkon dvou varných zón do jediné zóny. Nebo rozdělíte výkon indukce libovolně a tím vaříte ještě flexibilněji.

Komfortní doplňkové funkce

Větší komfort při vaření: Pomocí funkce Stop&Go můžete snížit výkon všech varných zón stisknutím tlačítka na stupeň 1. Varnou desku tak můžete nechat na chvíli bez dozoru. Díky funkci udržování teploty zůstanou vaše pokrmy na servírovací teplotě. Další plus: nastavíte časovač, vypne se varná zóna po této době automaticky. Funkce Recall zajistí, že je Vaše nastavení uloženo na 10 sekund.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59,2 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Napájení 230 V
 • Funkce Boost Ano
 • Ukazatel zbytkového tepla Ano
 • Celkový příkon desky 7,3 kW

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,2 cm
Výška: 5,1 cm
Hloubka: 49,2 cm
Hmotnost: 10,7 Kg

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájení: 230 V
Celkový příkon desky: 7,3 kW

Vzhled

Malá varná zóna (počet): 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámeček: Ne

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Specifické vlastnosti

? TwinBooster: Ano
? Con@ctivity: Ano

Ostatní

Kód produktu: 85166050

Všechny parametry

Recenze Miele KM7404 FX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele KM7404 FX