Miele KM7201 FR

Indukční varná deska Miele KM7201 FR v černé barvě s kovovým rámem má 4 varné zóny s různým výkonem. Dotykové ovládání je umístěno uprostřed se žlutým podsvícením. Každá varná zóna disponuje funkcí TwinBooster. Varná deska nabízí bezpečnostní vypnutí, zablokování provozu, ochranu proti přehřátí. Pro bezpečnost proti popálení je vybavena indikátorem zbytkového tepla. Šířka 57,4 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Indukční varná deska

Stylová a ve vaření všestranné využitelná indukční varná deska Miele KM7201 FR je skvělým pomocníkem do každé kuchyně. Nenahraditelná díky svému designu i výkonu, tato indukční varná deska disponuje množství funkcí a systémů, které jistě ocení každá hospodyňka či nadšený kuchař. Nejen, že dobře vypadá, ale je také výkonná a chutný pokrm na ní připravíte raz dva. Díky této desce se vaření stane zábavou i pro ty, kteří ho dosud brali spíš jako nutnost. Nikdo přece neodolá její skvělému vzhledu, jednoduchému používání a bezchybným výsledkům za každých okolností.

Varné zóny

Indukční varná deska disponuje 4 varnými zónami s možností udržování teploty pokrmů a funkcí TwinBooster pro okamžitý vysoký výkon. Tato funkce obzvlášť rychle uvede do varu pokrmy. V případě potřeby lze koncentrovat celý výkon dvou varných zón do jedné. Nebo individuálně rozdělit indukční výkon a vařit flexibilnější.

 •     Přední levá: průměr 160- 220 mm / 2300 W / 3000 W / 3650 W
 •     Zadní levá: průměr 100 - 160 mm / 1400 W / 1700 W / 2200 W
 •     Zadní pravá: 1850 W / 2500 W / 3000 W
 •     Zadní levá: průměr 140 - 190 mm / 1850 W / 2500 W / 3000 W

Funkce

V případě že musíte od vaření odskočit do vedlejší místnosti, můžete stisknutím jednoho tlačítka Stop & Go snížit stupeň výkonu na stupeň 1. Po vašem návratu stačí aktivovat předešlé nastavení a můžete plynule pokračovat ve vaření. Díky funkci udržování teploty budete servírovat jídlo s optimální teplotou. Funkce udržování teploty vám umožní, aby připravované pokrmy zůstaly teplé až do servírování. Dalším neodmyslitelnou funkcí je časovač. Varná zóna se po nastavení času automaticky vypne. Funkce Recall zase uloží vaše nastavení na 10 sekund.

Položte hrnec na varnou desku a začněte vařit

Varná deska disponuje také funkcí permanentního rozpoznání hrnce. Pokud již je na varné zóně nějaké nádobí, automaticky se aktivuje po zapnutí varné desky příslušný ovládací prvek. Nemusíte tak už jednotlivé varné zóny spouštět manuálně. Kromě toho je automaticky rozpoznána i velikost hrnce, což zabezpečí efektivní využívání energie.

Bezpečnost

Při extrémním zatížení nebo při nepřítomnosti hrnce se varná deska automaticky vypne. Funkce zablokování zabrání změně nastavení nebo nechtěnému zapnutí varné desky.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 57,4 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Napájení 230 V
 • Funkce Boost Ano
 • Ukazatel zbytkového tepla Ano
 • Celkový příkon desky 7,3 kW

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 57,4 cm
Výška: 5,1 cm
Hloubka: 50,4 cm
Hmotnost: 10 Kg

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájení: 230 V
Celkový příkon desky: 7,3 kW

Vzhled

Malá varná zóna (počet): 4
Flexi zóna: Ne
Kovový Rámeček: Ano

Specifické vlastnosti

? TwinBooster: Ano

Ostatní

Kód produktu: 85166050

Všechny parametry

Recenze Miele KM7201 FR

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele KM7201 FR