Miele KM6115 D EDST

Praktická indukční varná deska Miele KM6115 D EDST je stylová a výkonná. Díky svému jedinečnému elegantnímu designu se snadno sladí s prostředím každé moderní kuchyně. Navíc disponuje vynikajícími moderními technologiemi, díky nimž bude Vaše práce v kuchyni jednodušší a vaření se pro Vás stane zábavou. Deska disponuje čtyřmi varnými plochami různých velikostí, které jsou vybaveny praktickou funkcí udržování teploty. Jídlo tak nebude nikdy příliš teplé či příliš studené, ale tak akorát. Snadnou obsluhu Vám zase zajistí funkce Easy Control Plus, jejíž součástí je i užitečný časovač. Příkon této varné desky je 7,4 kW. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 9 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Využití

Stylová a ve vaření všestranné využitelná indukční varná deska Miele KM6115 D EDST je skvělým pomocníkem do každé kuchyně. Nenahraditelná díky svému designu i výkonu, tato indukční varná deska disponuje množství funkcí a systémů, které jistě ocení každá hospodyňka či nadšený kuchař. Nejen, že dobře vypadá, ale je také výkonná a chutný pokrm na ní připravíte raz dva. Díky této desce se vaření stane zábavou i pro ty, který ho dosud brali spíš jako nutnost. Nikdo přece neodolá její skvělému vzhledu, jednoduchému používání a bezchybným výsledkům za každých okolností.

Design

Design je přesně to, co vás na této indukční varné desce zaujme hned na první pohled. Je elegantní ale zároveň jednoduchý a účelový. Díky černé sklokeramice a potisku v šedém čedičové provedení snadno zapadne do každé moderní kuchyně, kde nebude rušit žádnými přehnanými dekoračními prvky. Deska disponuje čtyřmi varnými plochami s různými průměry a odpovídajícím počtem moderních dotykových tlačítek pro snadné nastavení teploty.

Dizajn - MIELE KM 6155
EasyControl

Tuto indukční desku MIELE využijete při přípravě lehkého oběda ale i slavnostní večeře. Protože její ovládání já opravdu intuitivní, zvládne ho každý. Za každých okolností připravíte chutné a zdravé jídlo, které se díky jednoduchému nastavení, přizpůsobení a udržování teploty nespálí. Ovládání EasyControl přece mluví za všechno. Navíc máte-pro každý případ-k dispozici také časovač.

EasyControl - MIELE KM 6155
Technické parametry

Deska se snadno ovládá senzorovými tlačítky. Inteligentní rozpoznávání přítomnosti a velikosti hrnce vám usnadní vaření. Samozřejmostí je automatické vypnutí či předvaření. MIELE vysoko dbá na bezpečnost svých výrobků, jak to dokazuje i přítomnost blokovací funkce, chybového hlášení či ochrany proti přehřátí. Počáteční napětí je 230 V.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 57,4 cm
  • Typ varné desky Indukční
  • Počet hořáků/varných zón 4
  • Napájení 220-240, 400 V
  • Funkce Boost Ano
  • Ukazatel zbytkového tepla Ano
  • Celkový příkon desky 7,4 kW

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 57,4 cm
Výška: 5,1 cm
Hloubka: 50,4 cm
Hmotnosť: 10,8 Kg

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájení: 220-240, 400 V
Celkový příkon desky: 7,4 kW

Vzhled

Malá varná zóna (počet): 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ne
Kovový Rámeček: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: KM6115

Všechny parametry

Recenze Miele KM6115 D EDST

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele KM6115 D EDST