Miele KM 6366-1 EDST

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Energetická účinnost ve všech oblastech

S indukční varnou deskou Miele KM 6366-1 EDST ušetříte nejen čas, ale i energii. Indukční varná deska Miele, ve srovnání s elektrickou varnou deskou se sálavým teplem, potřebuje k uvedení do varu o 30% méně energie. Ale i elektrické varné desky vědí svou energii využívat cíleně: rychlá funkce ExtraSpeed ​​navzdory o 35% kratšímu času potřebnému k uvedení do varu nespotřebuje více energie než běžné sklokeramické varné desky. Indukční varná deska v černém provedení nabízí 6 varných zón:

  • Pozice: vlevo uprostřed: Průměr v mm: 230 x 390; Výkon ve 3400 W / Booster 3700 W
  • Pozice: uprostřed Průměr v mm: 230 x 390; Výkon 3400 W; Booster 4800 W; TwinBooster 7300 W
  • Pozice: vpravo Průměr v mm: 230 x 390; Výkon 3400 W; Booster 4800 W; TwinBooster 7300 W

Efektivita a bezpečnost

Při vaření pomocí indukce vzniká teplo jen tam, kde je třeba: ve dně hrnce. Vaření s indukčním ohřevem je mimořádně efektivní, protože se neztrácí žádné teplo. A je mimořádně bezpečné, protože sklokeramika zůstane relativně chladná. Funkce zablokování zabraňuje nežádoucí změně nastavení zvolených stupňů výkonu během vaření. Zablokování zprovoznění zase chrání před neúmyslným nebo neoprávněným zapnutím, například jako dětská pojistka. Tato funkce se dá aktivovat na vypnuté varné desce.

Indukce PowerFlex

Varné zóny PowerFlex jsou mimořádně univerzální a flexibilní. Ať už jednotlivé nádoby, mimořádně velké hrnce na těstoviny nebo pekáče: vše se dá bez problémů použít. Jedinečná je nepřekonatelná rychlost s výkonem Booster až 7,3 kW. Samozřejmě, že zóna PowerFlex obsahuje osvědčenou technologii Miele TwinBooster.

Funkce udržování teploty

S touto funkcí můžete ideálním způsobem udržovat jídla teplé - nezávisle na množství. Díky inteligentní kontrole teploty dna hrnce jsou pokrmy ohřívané na teplotu, která je vhodná pro servírování aniž by se připálily. Můžete se plně věnovat přípravě ostatního menu.

Stop & Go

S funkcí Stop&Go je možné všechny varné zóny jediným stisknutím tlačítka snížit na stupeň výkonu 1. Varnou desku budete moci nechat na krátký čas nehlídané aniž by něco vyvřelé nebo připálilo. Když se znovu vrátíte k varné desce, jediným opětovným stisknutím tlačítka aktivujete stupeň výkonu, který byl předtím nastaven.

Automatika předvaření

Tato automatika Miele automaticky reguluje vysoký počáteční výkon (k rychlému Předvařená) na redukovanou teplotu k dalšímu vaření. Už nezmeškáte správný okamžik snížení výkonu a pokrmy se vám už nikdy nepřipálí. Navíc šetříte energii.

Vypnutí při chybějícím kuchyňském nádobí

Když se na zapnuté varné zóně indukční varné desky nenachází žádný kuchyňské nádobí nebo je hrnec nevhodný, přívod energie se přeruší nebo nedojde k aktivaci vůbec.

Con@ctivity 2.0

S funkcí Con@ctivity 2.0 se můžete plně soustředit na vaření. Kromě zapínání a vypínání digestoře tato funkce automaticky přizpůsobuje jeho sací výkon ke skutečné potrebebe odsávání podle varné desky a zajišťuje tak v místnosti příjemné ovzduší. Při použití funkce probíhá bezdrátová komunikace odsavače s varnou deskou. Varné desky s funkcí TempControl nepotřebují přídavný modul.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 80,6 cm
  • Typ varné desky Indukční
  • Počet hořáků/varných zón 6
  • Typ horního povrchu Indukční

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 80,6 cm
Výška: 4,5 cm
Hloubka: 52,6 cm
Hmotnost: 11,7 Kg

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 6

Vzhled

Typ horního povrchu: Indukční
Standardní varná deska: 6
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámeček: Ano
Zkosené hrany: Ne

Energetické údaje

Napájení: 230 V, 220-240
Celkový příkon desky: 11 kW

Funkce

? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Specifické vlastnosti

? TwinBooster: Ano
? Con@ctivity: Ano

Ostatní

Kód produktu: 85166050

Všechny parametry

Recenze Miele KM 6366-1 EDST

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele KM 6366-1 EDST